Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

22 latek zakochal się w 40 stce a frustraci z Kafe nadal będą twierdzić że faceci wolą młodsze BZDURY

Polecane posty

Gość Ooooo

I jeszcze jedno ten facet morderca to psychol on się wcale nie zakochał tylko psychopata chce mieć to co zakazane kręci go wyciągnie łap po rzeczy które nie są dla niego, a ...//ka się podnica, która założyła ten temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooo

Z resztą na kaffe to już tradycja że jakaś chora wariatka o urodzie gumiaka do gnoju ,zakłada pierdyliard tych samych tematów że każdy lubi stare grube wariatki bez swojego życia, moderacja się powinna za tą patologie wziąć?Bo wykorzystywanie śmierci dziecka do tego jest OHYDNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwiej

Bo każdy facet woli młodsza tak samo jak każda kobieta woli bogatego, ale czasem tak jest że ludzie się wiążą poza swoim zakresem wiekowym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Leon. napisał:

Ej a jak wyglądają wasze matki.Sadzac po gadce takie właśnie 40+.?????????Ciekawy jestem?Dbają o siebie czy strach się bac?

Co to ma do rzeczy pajacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Poza tym ktoś kto uważa że 40letnia kobieta jest stara i wygląda źle to musi jakiś patol żyjący wśród umeczonych trybem patologicznego życia lambadziar. 

40-latki są stare i przezroczyste dla facetów 20-35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja mam 25 lat moja żona ma 40 i pomimo tego że jest gruba to i tak ją kocham a wy wszyscy co nie patrzycie na serce tylko na wygląd i wiek to jesteście pustymi przegrywami

Zboczeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jwjwj

Skoro starsze są takie atrakcyjne to ciekawe dlaczego wszystkie gwiazdy instagrama to jędrne nastolatki a jakaś starsza się rozbierze i udaje seksowna to faceci mają beke nie z tej ziemi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jwjwj

Biologii się nie oszuka ,młoda znaczy silna i plodna , a silna i plodna oznacza atrakcyjna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zweryfikowany pedofil

takich 40-latek, które warto wyruhać jest niewiele, najcześciej są tłuste i brzydkie, czas ich świetności przeminął i znajduje taka podobną sobie i wmawiają sobie nazwajem, że nie jest źle... to mit, kłamstwo, fatamorgana... jest źle i będzie jeszcze gorzej, taka kobieta nie była ładna za młodu, na starość robi się paskudna... taka kobieta nie umie into seks, więc nie warto jej nawet ruhać żeby nauczyła motywów i motywików, bo co taka paskuda może umieć, jak seks uprawiała 10 lat temu? może pokazac pajęczynę na niewydepilowanym kapsku, cellulit i roztepy na brzuchu... zadbane, ładne i  warte ruhania 40-latki to rzadkość, lepiej znaleźć małolate, patrz taki leo dicaprio, on się nie bawi w zwiazki ze starymi babami tylko bierze sobie modelki 20-letnie lachony i se ruha, panowie dajcie sobie spokój z próchnem 40-letnim i zostańcie pedofilami. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj

Z resztą w biologii związek ma prowadzić do rozrodu czyli ze związku dwojga ludzi ma być nowy człowiek który przedłuża gatunek , ze starsza tego nie będzie więc taki facet marnuje swoje zasoby prokreacyjne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A gdzie ty widzisz te starsze rozebrane, może masz u nich kamery i wykupiłeś sobie transmisję? Juz takie rzeczy tu pisaliście. To się nadaje do sądu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjw
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A gdzie ty widzisz te starsze rozebrane, może masz u nich kamery i wykupiłeś sobie transmisję? Juz takie rzeczy tu pisaliście. To się nadaje do sądu. 

A mało 40 stek udaje mlodzieniaszki w mini? To jest nie smaczne , trzwba wiedzieć kiedy zejść ze sceny ,ja jak byłam gruba to się nie rozbieralam do mini 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie jestem gruba i też się nie rozbieram do mini. Ale nie o tym mowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjw

Polki się zaczynają robić jak niemki, zero pruderyjnosci wstydu, nawet nie umieją się ubrać adekwatnie do wieku czy tuszy , myśląc że pokazując swoje brzydkie ciało w neglizu są super , smialyscie się z mieszkanek zachodu a teraz widać że nawet niemki mają więcej klasy od was, polka to dla mnie synonim braku delikatności gracji i klasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość zweryfikowany pedofil napisał:

zostańcie pedofilami. polecam

Coś podobnego. Nie przekonuję nikogo do związków młody + starsza, ale ty namawiasz do pedofilii! Zaraz to zgłoszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjw

Polkom daleko do delikatności i gracji japonek czy koreanek polka to taki wulgarny babochlop a z wiekiem to się tylko pogarsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjw
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Coś podobnego. Nie przekonuję nikogo do związków młody + starsza, ale ty namawiasz do pedofilii! Zaraz to zgłoszę. 

To zwykły troll a ty to łykasz,nie umiesz korzystać z neta to tego nie rób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Jsjw napisał:

Polki się zaczynają robić jak niemki, zero pruderyjnosci wstydu, nawet nie umieją się ubrać adekwatnie do wieku czy tuszy , myśląc że pokazując swoje brzydkie ciało w neglizu są super , smialyscie się z mieszkanek zachodu a teraz widać że nawet niemki mają więcej klasy od was, polka to dla mnie synonim braku delikatności gracji i klasy 

Ja sie nie roznegliżowuję publicznie, i właśnie przeraża mnie, że ktos mnie obserwuje kiedy jestem w mieszkaniu, więc gdzie masz u mnie te kamery? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeje
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ja sie nie roznegliżowuję publicznie, i właśnie przeraża mnie, że ktos mnie obserwuje kiedy jestem w mieszkaniu, więc gdzie masz u mnie te kamery? 

Nie schlebiaj sobie że kto kolwiek chciałby Cię podglądać , weź leki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Jsjw napisał:

To zwykły troll a ty to łykasz,nie umiesz korzystać z neta to tego nie rób 

Cykor? Juz zgłaszam. Nie może być tak, że ktoś propaguje pedofilię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieie

Czyżby słynna wieczorna i jej paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wolą starsze bo to dzisiaj juz nie sa faceci a chlopcy ktorzy szukaja zastepczej matki. Nie radza sobie w doroslym zyciu  i dlatego taka 40stka mu odpowiada. Mlodzi faceci sobie nie radza a znowu mlode dziewczyny doskonale wiedza czego chca i nie maja co u siebie wzajemnie szukac.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo

Ale laska ma schizy xD chce zgłaszać za pedofilie faceta który mówi o 20 latkach a sama twierdzi że ktoś montuje jej kamery w mieszkaniach do podgladania xD ale cyrk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, nie jestem wieczorna, nigdy w życiu nie byłam na żadnych kowbojkach, nie znam żadnej nimfy, jak ktos jest chory to go wspieram a nie stalkuję, ale pedofilów zglaszam i będę zgłaszała. Masz pecha że na mnie trafiłeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Jaja sobie robisz? Jakiś praffik napisał post dla śmiechu na dodatek mówił o 20 latkach a ty udajesz strażnika teksasu , a co lepsze on ma gdzieś do mówisz bo napisał jeden post i już go nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Policja stwierdzi kto napisał ten post. Zgłoszone. 

Z tak poważnych spraw jak pedofilia nie wolno sobie kpić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 92929

A rób co chcesz, to nie mój post więc mam to gdzieś ale dorabiasz policji roboty zgłaszaniem trolli i głupot, nimfa zglaszala wieczorna która ja uporczywie nekala i nic a  ty zglaszasz trolla od jednego postu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 92929

Może być tak że następnym razem nikt na twoje prawdziwe zgłoszenie nie zareaguje bo będą wiedzieli że latasz z glupotami, wiem bo mój wujek pracuje w policji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość 92929 napisał:

A rób co chcesz, to nie mój post więc mam to gdzieś ale dorabiasz policji roboty zgłaszaniem trolli i głupot, nimfa zglaszala wieczorna która ja uporczywie nekala i nic a  ty zglaszasz trolla od jednego postu 

Robię co jest moim obywatelskim obowiązkiem a ty jakoś dziwnie sie boisz. Gdyby to nie był twój wpis, nie próbowałbyś mnie powstrzymywać. Ale nie moja sprawa, Policja się tym zajmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powoływanie się na znajomości w służbach jest karalne, nie wiedziałeś o tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×