Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

22 latek zakochal się w 40 stce a frustraci z Kafe nadal będą twierdzić że faceci wolą młodsze BZDURY

Polecane posty

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Ooo napisał:

Masz o sobie wysokie mniemanie i nic więcej, na szczęście ludzie to czuja a tobie pozostaje fantazja na forum

Trzeba się cenić.Wysokiej samooceny i dobrego samopoczucia nikt nie jest w stanie podważyć.W żaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ty też jeśli uważasz że starość cie nie dotknie. To jest prawdziwa fantazja młodego szczawia. 

Starosc mnie na pewno dotknie ale na pewno będę sobą reprezentować więcej kultury osobistej i klasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poza tym ktoś kto uważa że 40letnia kobieta jest stara i wygląda źle to musi jakiś patol żyjący wśród umeczonych trybem patologicznego życia lambadziar. 

Starsza osoba która posługuje się takim językiem niczym się od lambadziary nie różni,jak młodzi mają mieć kulturę jak przykład idzie z góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj

Wstyd mi za ten kraj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
1 minutę temu, Gość Jsjsj napisał:

Starosc mnie na pewno dotknie ale na pewno będę sobą reprezentować więcej kultury osobistej i klasy 

Najfajniej się czyta te wpisy osób które piszą tak jakby dla nich czas miał zrobić wyjątek i zatrzymać się.Hahah tak nie będzie wszystkim się pomarszcza zadki jednakowoż:(tylko niektórym zostaną dalej puste głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Ooo napisał:

Jak mawiała moja babcia " ani to wyglądu ani to charakteru " starość ci urodę zabrała a rozumu jak nie było tak nie ma , co ty o młodych fantazjujesz jak Ciebie stary by za darmo nie chciał 

Twoja rozmówczyni to znana z przesiadywania godzinami dzień w dzień na tym forum Wieczorna. Poczytaj sobie o niej na poprzednich stronach. Baba zamieszczała pedofilskie teksty i prześladowała jedną dziewczynę z powodu urody. Raczej nie ma sensu z nią dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara baba
1 minutę temu, Gość Jsjsj napisał:

Starosc mnie na pewno dotknie ale na pewno będę sobą reprezentować więcej kultury osobistej i klasy 

Jeśli będziesz emerytowana nauczycielką chyba...klasy nie masz o czym świadczą twoje wypowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam 25 lat moja żona ma 40 i pomimo tego że jest gruba to i tak ją kocham a wy wszyscy co nie patrzycie na serce tylko na wygląd i wiek to jesteście pustymi przegrywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara baba
6 minut temu, Gość Jsjsj napisał:

Wstyd mi za ten kraj 

A mnie wręcz przeciwnie i współczuję rodakom którzy żyją a urojonych i zupełnie niepotrzebnych kompleksach związanym z narodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Moja mawiała klituś bajduś kluski gniótł aż wyleciał z dupy glut. I twoje teksty są właśnie takim glutem.  Stary to by mi pewnie doplacil. 

To już wiadomo po kim taka rubaszna i obleśna jesteś Wieczorna. Skrzywiła ciebie stara rubacha. I już te twoje fantazje o płaceniu tobie przez starych satyrów za seks. Ty potem komuś coś powiesz o mentalności ku/rwy? 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Stara baba napisał:

Jeśli będziesz emerytowana nauczycielką chyba...klasy nie masz o czym świadczą twoje wypowiedzi. 

Wieczorna ty akurat się o klasie nie wypowiadaj hipokrytko. htt ps://f.kafe teria.pl/te mat-75 73864-pedofilskie-teksty-wieczornej-dla-ostrzezenia-najswiezsze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlatego też gdybyś odlozyla na bok swoją histerię zobaczyłeś byś że o klasie się nie wypowiadam gdyż jest mi ona obca. I nie czuje się z tym bynajmniej źle.

Ostatnio Wieczorna twierdziłaś że o klasie się nie wypowiadasz...To co? Wszyscy teraz mamy histerię i halucynacje? Rzy/gam twoją hipokryzją zakłamana gnido. Serio żałosna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No elo. Znowu atak histerii i ... przyleciała. Przewidywalne 😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No elo. Znowu atak histerii i ... przyleciała. Przewidywalne 😴😴

Gdzie tu widzisz atak histerii paranoiczko? Twoje projekcje nie robią już na nikim wrażenia. Poszukaj sobie chorób psychicznych w innym temacie. Może tam gdzie w swojej paranoi znowu wyszukiwałaś swojej ofiary zaburzona ściero. Nadajesz się do leczenia zamkniętego Wieczorna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W punkt

Poproś znajomego lekarza o nowe leki bo te jak widać przestały działać za szybko 😘 jesteś zwycięzcą pamiętaj kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD

o kurfa ale jaja Wieczorna już po dzisiejszym szukała Nimfy w jakimś innym temacie co ktoś teraz podniósł xD ale to jest chory łeb xD znowu weszła w pełni w obsesję na tle Nimfy masakra i znowu się do ludzi rzuca krëtynka xD 

POWIEDZ HIPOKRYTKO COŚ O SWOIM ZAKŁAMANIU, MASZ PRZYKŁAD O KLASIE WYŻEJ DÖPOMORDO, BO Z GĘBY TYLE RAZY DÖPĘ ROBIŁAŚ ŻE SIĘ TOBIE DO DÖPY UPODOBNIŁA NA STAŁE XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wokalista zespołu Lemon  też jest od kilku lat w związku o 8 lat starszą kobietą. Mimo, ze ma całe rzesze słodzących mu fanek i mógłby mieć wiele młodszych.

Igor to kosmita. Jest 👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość W punkt napisał:

Poproś znajomego lekarza o nowe leki bo te jak widać przestały działać za szybko 😘 jesteś zwycięzcą pamiętaj kochana.

Nie pajacuj Wieczorna. Bo tych twoich słabych podrygów i prób odwracania sytuacji na swoją korzyść już nawet manipulacjami nazwać nie można. Samym tym postem przyznajesz się do postów które napisałaś i swojej obecności w tym temacie. Czekam na deklarację w sprawie wypowiadania się o klasie hipokrytko. Dzisiaj jakaś połowa forum słusznie zauważyła pisząc z tobą że masz zaburzenia psychiczne. Początek końca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
Przed chwilą, Gość W punkt napisał:

Poproś znajomego lekarza o nowe leki bo te jak widać przestały działać za szybko 😘 jesteś zwycięzcą pamiętaj kochana.

Mówisz do siebie w drugiej osobie Wieczi xD? Już tak źle z tobą jest? Idź dalej szukaj Nimfy xDDD Tak jak w tym temacie o wzroście pojëbie xD  Trzeci rok z życia na to poświęć oszołomko piërdolnięta xDDD Będziesz jak taki niezgrabny bocian w tym psychiatryku się przechadzać po korytarzach xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś wspaniała
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie pajacuj Wieczorna. Bo tych twoich słabych podrygów i prób odwracania sytuacji na swoją korzyść już nawet manipulacjami nazwać nie można. Samym tym postem przyznajesz się do postów które napisałaś i swojej obecności w tym temacie. Czekam na deklarację w sprawie wypowiadania się o klasie hipokrytko. Dzisiaj jakaś połowa forum słusznie zauważyła pisząc z tobą że masz zaburzenia psychiczne. Początek końca. 

W punkt 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś wspaniała
1 minutę temu, Gość xDD napisał:

Mówisz do siebie w drugiej osobie Wieczi xD? Już tak źle z tobą jest? Idź dalej szukaj Nimfy xDDD Tak jak w tym temacie o wzroście pojëbie xD  Trzeci rok z życia na to poświęć oszołomko piërdolnięta xDDD Będziesz jak taki niezgrabny bocian w tym psychiatryku się przechadzać po korytarzach xD 

Też w punkt 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie pajacuj Wieczorna. Bo tych twoich słabych podrygów i prób odwracania sytuacji na swoją korzyść już nawet manipulacjami nazwać nie można. Samym tym postem przyznajesz się do postów które napisałaś i swojej obecności w tym temacie. Czekam na deklarację w sprawie wypowiadania się o klasie hipokrytko. Dzisiaj jakaś połowa forum słusznie zauważyła pisząc z tobą że masz zaburzenia psychiczne. Początek końca. 

No Wieczornej się coraz bardziej pogarsza, widać że nie tylko ojciec tam był problemem w tej rodzinie ale także prymitywna matka xD Dlatego ona tak kobiety z mojej rodziny (którym mogła by buty czyścić nawiasem mówiąc xD)  obrażała xD To jest patuska pochodzaca z  jakichś obleśnych prymitywnych ludzi. Fujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Jesteś wspaniała napisał:

W punkt 👍

No tak, tak. Tylko pajacowanie Ci pozostało w obliczu braku argumentów i niewygodnych tobie postów które wyrastają jak grzyby po deszczu🍄.

Nie wstyd ci Wieczorna? Tak po ludzku? Aż tak zezwierzęcona jesteś? Tyle dobrego że się ludzie na tobie poznają bo już nie kontrolujesz swoich zaburzeń. Nareszcie się skończy bezkarne prześladowanie i wyzywanie ludzi w sieci w twoim marnym wykonaniu. Wiadomo było że taki moment w końcu nadejdzie.😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś zwycięzcą

Brzmi groźnie 😲 w punkt 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Jesteś zwycięzcą napisał:

Brzmi groźnie 😲 w punkt 👍

Uważaj Wieczi bo zaraz ci z du/pska glut wypadnie od tego pajacowania. Żeby nie było. Cytuję twoją starą Rubachę. Widać po kim taka spaczona jesteś. 🤢🤢🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W punkt xD

W punkt 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość W punkt xD napisał:

W punkt 👍

Zachowujesz się jak takie gnębione przez rówieśników dziecko nieudolnie próbujące używać metody zdartej płyty Kataryno. Teraz widać jaką ofiarą życiową i umysłową jesteś Wieczorna. Stąd to twoje zaleganie tutaj po dwadzieścia godzin na dobę i nieudolne zastraszanie czy śledzenie ludzi. Żeby tylko zyskać choć iluzję władzy i sprawstwa.

Jesteś żałosna tak bardzo, że aż trochę mi Ciebie żal. Serio idź na terapię. Dla własnego dobra. Jakoś zadośćuczynisz wszystkim których stalkowałaś, rozprawisz się z własnymi demonami i zaczniesz może jakoś funkcjonować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W punkt punktów 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejw
7 godzin temu, Gość Stara baba napisał:

Jeśli będziesz emerytowana nauczycielką chyba...klasy nie masz o czym świadczą twoje wypowiedzi. 

To ty wyzywasz kogoś od lambadziar i atakujesz młode osoby,jesteś chora umysłowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo

Najgorzej jak takie stare paskudne babsko ubzdura sobie coś tej pustej głowie i potrafi nawet śmierć dziecka podciągnąć pod jakiś ohydny temat , policja się powinna za takie swinie wziąć,jak można pisać o tragedii ludzkiej w kontekście swoich durnych teorii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×