Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

22 latek zakochal się w 40 stce a frustraci z Kafe nadal będą twierdzić że faceci wolą młodsze BZDURY

Polecane posty

Gość Gość
3 godziny temu, Gość smagła brunetka napisał:

No, nie w necie, a w rzeczywistości 🙂 Po co kłamać, patrzę w lustro z satysfakcją 🙂 

Btw: zanim zakwestionujesz czyjąś wypowiedź, naucz się poprawnie pisać: TAK, ŻE. My, kobiety nie lubimy nieuków 😉 

Często spotykane w Polsce: przeciętniara o końskiej twarzy patrzy w lustro i się sobą zachwyca. I tylko ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😈😈😈
Przed chwilą, Gość xDD napisał:

To wyżej to podszyw. Wieczorna to dno ale nawet jej bym tak nie napisał bo w przeciwieństwie do niej nie jestem z buszu + sama wizja seksu z tym czymś mnie odrzuca szczerze mówiąc xD Wolę w to nie wchodzić głębiej xD W każdym sensie xDDD

Jak możesz jej tak robić 😅 Wieczorna już pewnie podjarana, bo podobnie jak w przypadku Kermita, roi sobie w Tobie jakąś skrytą miłość w rodzaju "kto się czubi, ten się lubi" i w taki sposób sobie twoje nieprzychylne emocje tłumaczy,  a Ty ją tak bezlitośnie pozbawiasz złudzeń 😎😂👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Ona napisał:

To po co młody idzie ze starszą..bo mu imponuje lepiej niż mloda

Bo chce sobie poćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Renata napisał:

Kotku 😂😂😂 mam 45 niejeden na mnie leci w realu.. chcesx sie spotkać??? Zmienisz zdanie szybko

Kolejna podstarzała fantastka, to żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Szambo a nie wpis.

Autorstwa Wieczornej więc nie ma się co dziwić. Wczoraj też ktoś ją porównał do szamba. Przypadek? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W punkt

W punkt 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W punkt

Przypadek? Nie sondzem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość W punkt napisał:

Przypadek? Nie sondzem. 

Pajacuj dalej wieśniaro. Z upokorzeniem ci do twarzy. Szkoda że tylko z nim. Coś ci jednak ta noc nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość xDD napisał:

To wyżej to podszyw. Wieczorna to dno ale nawet jej bym tak nie napisał bo w przeciwieństwie do niej nie jestem z buszu + sama wizja seksu z tym czymś mnie odrzuca szczerze mówiąc xD Wolę w to nie wchodzić głębiej xD W każdym sensie xDDD

Na serio w punkt 😂❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W punkt
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Pajacuj dalej wieśniaro. Z upokorzeniem ci do twarzy. Szkoda że tylko z nim. Coś ci jednak ta noc nie wyszła.

Nienawiść miłością pokonasz😘💋👄💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Kolejna podstarzała fantastka, to żenujące.

No cóż fantazji mi nie brakuje spełniam je z młodymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjs
27 minut temu, Gość Renata napisał:

No cóż fantazji mi nie brakuje spełniam je z młodymi

W swoich urojeniach , zrozum że normalny młody starej nie chce , najwyżej jakiś zburzony albo odrzucony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjs

Ja bym w życiu nie chciałla starego faceta,pewnie bym takiego chciała tylko jeśli bym nie miała szans u żadnego młodego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Jsjs napisał:

W swoich urojeniach , zrozum że normalny młody starej nie chce , najwyżej jakiś zburzony albo odrzucony 

A ty jesteś ekspert od normalności? Niedługo jakiś cymbal napisze że normalny młody chce tylko blondynke np. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjs

Kto normalny chce pomarszczonego mamuta zamiast młodej sarenki , taki facet musi mieć korzyści i to wysokie żeby z taka mumia być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjs
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ty jesteś ekspert od normalności? Niedługo jakiś cymbal napisze że normalny młody chce tylko blondynke np. Haha

Bo człowiekiem kieruje biologia, młody facet lubi mlode bo zapewnia zdrowe potomstwo i maja lepsza urode , to co wolisz jesc zepsute stare jedzenie zamiast swiezego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Jsjs napisał:

Bo człowiekiem kieruje biologia, młody facet lubi mlode bo zapewnia zdrowe potomstwo i maja lepsza urode , to co wolisz jesc zepsute stare jedzenie zamiast swiezego ?

Ale czlowiek jest niestety lub stety bardziej skomplikowany niż świeża bądź stara kanapka 😑 jprdl co za ameby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeje
1 minutę temu, Gość Jsjs napisał:

Bo człowiekiem kieruje biologia, młody facet lubi mlode bo zapewnia zdrowe potomstwo i maja lepsza urode , to co wolisz jesc zepsute stare jedzenie zamiast swiezego ?

Bo mówienie że stara kobieta jest lepsza od młodej to taki sam paradoks jak mówić że stara 2 tygodniowa psujaca się kiełbasa jest lepsza od tej swiezej dopiero zrobionej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeje
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale czlowiek jest niestety lub stety bardziej skomplikowany niż świeża bądź stara kanapka 😑 jprdl co za ameby. 

Ameba trzeba byc zeby nie wiedzieć że człowiek z wiekiem też się "psuje "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeje

Żyjemy niestety w państwie gdzie ludzie przestali się starzec z honorem i zaczynają wymyślać głupoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon.

Ej a jak wyglądają wasze matki.Sadzac po gadce takie właśnie 40+.?????????Ciekawy jestem?Dbają o siebie czy strach się bac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Jeje napisał:

Ameba trzeba byc zeby nie wiedzieć że człowiek z wiekiem też się "psuje "

Po tych tekstach już wiem że jesteś januszem myślenia. Stara kiełbasę wpierdòlisz i dostaniesz sraczki albo umrzesz a człowiek to człowiek. Jeśli widzisz tylko flak czyli fizycznosc a reszta kiełbasy czyli to jaki człowiek jest cie nie interesuje to jesteś głupia zwyczajnie. Poza tym to spiērdalaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeje
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Po tych tekstach już wiem że jesteś januszem myślenia. Stara kiełbasę wpierdòlisz i dostaniesz sraczki albo umrzesz a człowiek to człowiek. Jeśli widzisz tylko flak czyli fizycznosc a reszta kiełbasy czyli to jaki człowiek jest cie nie interesuje to jesteś głupia zwyczajnie. Poza tym to spiērdalaj. 

Widać że twoje jedyne zajęcie to fantazjowanie na forach bo jeśli jesteś stara i na dodatek taka wulgarna to nawet wasaty Mietek w twoim wieku by Cię nie tknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Jeje napisał:

Widać że twoje jedyne zajęcie to fantazjowanie na forach bo jeśli jesteś stara i na dodatek taka wulgarna to nawet wasaty Mietek w twoim wieku by Cię nie tknal

Nie dość że tępa to i ślepa. Ludzie z takim podejściem najczęściej najmocniej przeżywają kryzys wieku średniego. Wydaje im się że ich starość i jej oznaki nigdy nie dotkna a tu patrzą w lustro i zonk. Też będziesz stara i posunieta jak stara kiełbasa 😘 pozostaną jedynie fantazję na temat młodości jak u właśnie kiełbasy wariatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie dość że tępa to i ślepa. Ludzie z takim podejściem najczęściej najmocniej przeżywają kryzys wieku średniego. Wydaje im się że ich starość i jej oznaki nigdy nie dotkna a tu patrzą w lustro i zonk. Też będziesz stara i posunieta jak stara kiełbasa 😘 pozostaną jedynie fantazję na temat młodości jak u właśnie kiełbasy wariatki. 

Jak mawiała moja babcia " ani to wyglądu ani to charakteru " starość ci urodę zabrała a rozumu jak nie było tak nie ma , co ty o młodych fantazjujesz jak Ciebie stary by za darmo nie chciał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Leon. napisał:

Ej a jak wyglądają wasze matki.Sadzac po gadce takie właśnie 40+.?????????Ciekawy jestem?Dbają o siebie czy strach się bac?

Matki moich kumpli tak od sasa do lasa.Jedne torpedy a niektóre jak ubogie krewne zmeczone życiem.Zalezy jakie kto miał życie na jakiego chłopa trafił di jakiej riboty chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ooo napisał:

Jak mawiała moja babcia " ani to wyglądu ani to charakteru " starość ci urodę zabrała a rozumu jak nie było tak nie ma , co ty o młodych fantazjujesz jak Ciebie stary by za darmo nie chciał 

Moja mawiała klituś bajduś kluski gniótł aż wyleciał z dupy glut. I twoje teksty są właśnie takim glutem.  Stary to by mi pewnie doplacil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Moja mawiała klituś bajduś kluski gniótł aż wyleciał z dupy glut. I twoje teksty są właśnie takim glutem.  Stary to by mi pewnie doplacil. 

Masz o sobie wysokie mniemanie i nic więcej, na szczęście ludzie to czuja a tobie pozostaje fantazja na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ooo napisał:

Masz o sobie wysokie mniemanie i nic więcej, na szczęście ludzie to czuja a tobie pozostaje fantazja na forum

Ty też jeśli uważasz że starość cie nie dotknie. To jest prawdziwa fantazja młodego szczawia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poza tym ktoś kto uważa że 40letnia kobieta jest stara i wygląda źle to musi jakiś patol żyjący wśród umeczonych trybem patologicznego życia lambadziar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×