Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

22 latek zakochal się w 40 stce a frustraci z Kafe nadal będą twierdzić że faceci wolą młodsze BZDURY

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mhm mhm kontynuuj. 

Jesteś równie tania jak twoje manipulacje Wieczorna. Wczoraj widzieliśmy twój wściek. Podobnie jak miliony innych razy. Dzisiaj na tle urody Nimfy także. Wystarczy. Śmieszna jesteś bo jeszcze przed chwilą w jakimś szale brałaś każdego za Nimfę i sypałaś oskarżeniami i wyzwiskami jak z rękawa a teraz jak zażyłaś leki udajesz dystans 🤣🤦‍♀️ Żal mi ciebie hipokrytko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jesteś równie tania jak twoje manipulacje Wieczorna. Wczoraj widzieliśmy twój wściek. Podobnie jak miliony innych razy. Dzisiaj na tle urody Nimfy także. Wystarczy. Śmieszna jesteś bo jeszcze przed chwilą w jakimś szale brałaś każdego za Nimfę i sypałaś oskarżeniami i wyzwiskami jak z rękawa a teraz jak zażyłaś leki udajesz dystans 🤣🤦‍♀️ Żal mi ciebie hipokrytko. 

To było tutaj jakby ktoś chciał poczytać xD Tu pierwotnie padły wczorajsze pedofilskie teksty bo Wieczorna lekko się zdenerwowała na kilka słów grzecznej (ani jednego przekleństwa) prawdy o niej i zaczęła rzucać mięsem jak u siebie w domu xD

No to miłego czytania życzę xD Wieczi możesz wykorzystać te materiały u swojego psychiatry jako materiał do analizy swoich zaburzeń xD Nie ma za co xD  ht tps://f.kafet eria.pl/te mat-757 3863-wieczorna-triggeruje-kazdy-temat-o-bogatych-mezczyznach-i-ladnych-laskach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD

Jak się Wieczorna uciszyła po tych linkach xD To jest na nią metoda xD Dowodami w nią trzeba i spokój jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kontynuuj(cie) śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kontynuuj(cie) śmiało.

Lepiej nie, bo jeszcze dojdziesz Rubacho. 😘 🐟 Resztę postów przeanalizuj lepiej z psychiatrą. Może niech lekarz na początek wyprowadzi cię z paranoi. Żebyś się w końcu zdecydowała do kogo piszesz. Potem popracujecie nad twoimi instynktami pedofilskimi i obsesją na tle Nimfy czy Tajgerki. Nara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kontynuuj(cie) śmiało.

No widzisz tak jak mówiłem xD  Dowody i spuściłaś z tonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrze że są dowody, a teraz 🐟cha hop! do wody. I nie wyjmuj główki przez co najmniej kwadrans. ✋😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niezmiennie pisze do CIEBIE. Twoje kreacje urojeniowe nie są brane przeze mnie pod uwagę. Kontynuuj bez krepacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD🚑🚑🚑
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niezmiennie pisze do CIEBIE. Twoje kreacje urojeniowe nie są brane przeze mnie pod uwagę. Kontynuuj bez krepacji. 

Wieczorna weszła na level master urojeń i projekcji xD Zawsze się tak kończy xD To tak wygląda: 

wściek macicy (spowodowany czyjąś urodą/kasą/wykształceniem lub tematem o bogatych facetach lub ładnych kobietach, lub fotami) -> zarzucanie własnych zaburzeń psychicznych -> po fazie szału udawany dystans -> potem nagle dziwne, paranoiczne teksty - > no i na koniec znowu zarzucanie własnych zaburzeń psychicznych xD 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Poszukaj Nimfy w swojej chorej na urojenia głowie Wieczorna. Niedługo ją zobaczysz nawet w Piaskunie. Widać obsesja na jej tle dalej ci nie przeszła chory poj/ebusie. Znowu dostałaś padaczki na tle kolejnego pustego tematu który ciebie niezdrowo  jara czyli urody. W tej chwili dajesz tutaj pokaz hipokryzji szkalując obiektywnie piękną Jolie czy nawet tą Nimfę ( na fotach dziewczyna faktycznie ma subtelniejszą urodę od Alby i jest od niej zwyczajnie ładniejsza od niej) żeby wynosić pod niebiosa Albę z obiektywnie długą brodą. To jest jakiś kosmos hipokryzji. Pamiętam z Kowbojek jak doszukiwałaś się w Nimfie długiej szczęki. A to wszystko przy jednoczesnym uwielbieniu dla gwiazdy z chyba najdłuższą brodą w show bizie 🤣 Alba jest ładna ale to typ urody dziewczyny z sąsiedztwa. Jolie jest bliżej do klasyki urody chociaż też nie każdemu się podoba bo gusta są różne.

Dajcie spokój. Nie zawracajcie sobie głowy chorą na zawiść o urodę Wieczorną. W nocy latała tutaj pedofilia którą Wieczorna zamieściła w odpowiedzi na zarzut że się jara tylko urodą i bogatymi facetami. Musi być z niej straszny pasztet jeśli tak bardzo przeżywa cudzą urodę żeby kilka lat pisać na ten temat nietrafione uszczypliwości. Doszukiwanie się w ładnej i proporcjonalnej twarzy szerokiej szczęki i jakieś żałosne przezwiska typu Szczękette przy jednoczesnym spuszczaniu się nad Albą która choć  ładna  ma ją dwa razy szerszą jest żałosne zwyczajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Niezmiennie pisze do CIEBIE. Twoje kreacje urojeniowe nie są brane przeze mnie pod uwagę. Kontynuuj bez krepacji. 

 

17 minut temu, Gość Gość napisał:

Kontynuuj(cie) śmiało.

Kimkolwiek on lub ona nie jest, przed chwilą pisałaś w liczbie mnogiej, więc raczej nie może Ci chodzić o jedną konkretną osobę 😉 Znowu coś Ci w tej zaburzonej główce nie pykło Wieczi 😉 Po raz kolejny zamanifestowałaś własne zaburzenia i jakąś horrendalną zawiść. Tyle. W sumie przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W punkt

Kontynuj 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W punkt

Dobrze ci idzie 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja powiem tak.  Jak nie myślałem o związku powaznie to spotykałem się głównie że starszymi, i to nawet takimi koło 50, a sam 30.  Lepiej mi sie ze starszymi rozmawia i lepiej się rozumiemy.  Ale jak postanowilem że szukam żony do założenia rodziny to te starsze z automatu odrzucalem. Nie mogłem sobie wyobrazić że mi dziecko urodzi jakaś stara kobieta. Oz3nilem się w wieku 34 lat z 27 latka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
5 minut temu, Gość Gość gosc napisał:

Dajcie spokój. Nie zawracajcie sobie głowy chorą na zawiść o urodę Wieczorną. W nocy latała tutaj pedofilia którą Wieczorna zamieściła w odpowiedzi na zarzut że się jara tylko urodą i bogatymi facetami. Musi być z niej straszny pasztet jeśli tak bardzo przeżywa cudzą urodę żeby kilka lat pisać na ten temat nietrafione uszczypliwości. Doszukiwanie się w ładnej i proporcjonalnej twarzy szerokiej szczęki i jakieś żałosne przezwiska typu Szczękette przy jednoczesnym spuszczaniu się nad Albą która choć  ładna  ma ją dwa razy szerszą jest żałosne zwyczajnie. 

Ja je nawet tu linkowałem wyżej jakby ktoś chciał zobaczyć na własne oczy spiërdolenie Wieczornej xD No to co ty piszesz  jest właśnie to co różni kobiety normalne od zakompleksionych oszołomek xD Czyli ciebie od Wieczornej xD Ty potrafisz napisać że Alba jest ładna chociaż nie w twoim typie. Jakby taka Wieczorna o Angelinie Jolie też kulturalnie tak napisała, że jest ładna, ale nie w jej typie i ma dość wysokie czoło to okej xD Ale ona zaczęła wręcz wymyślać Jolie nieistniejące brzydkie cechy (te bzdury o wyłupiastych oczach xDD  itd). To że prześladuje ofiarę za cechy których ona nie ma i tak w kółko sobie wmawiać potrafi to jest upiorne wręcz xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś zwycięzcą
Przed chwilą, Gość xDD napisał:

Ja je nawet tu linkowałem wyżej jakby ktoś chciał zobaczyć na własne oczy spiërdolenie Wieczornej xD No to co ty piszesz  jest właśnie to co różni kobiety normalne od zakompleksionych oszołomek xD Czyli ciebie od Wieczornej xD Ty potrafisz napisać że Alba jest ładna chociaż nie w twoim typie. Jakby taka Wieczorna o Angelinie Jolie też kulturalnie tak napisała, że jest ładna, ale nie w jej typie i ma dość wysokie czoło to okej xD Ale ona zaczęła wręcz wymyślać Jolie nieistniejące brzydkie cechy (te bzdury o wyłupiastych oczach xDD  itd). To że prześladuje ofiarę za cechy których ona nie ma i tak w kółko sobie wmawiać potrafi to jest upiorne wręcz xD 

W punkt 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka ludziska:)

NutriProfits to największy w Europie system partnerski umożliwiający zarabianie na najbardziej popularnych i chętnie kupowanych produktach z kategorii uroda i zdrowie. Możesz zarabiać tu nie tylko polecając sklepy i poszczególne produkty ale i sam program.

Prowizje są bardzo wysokie:

- 40% od sprzedaży każdego poleconego produktu;

- stałe 20% od każdego powracającego klienta;

- 10% sumy wypracowanej przez partnera któremu polecisz program

Zacznij zarabiać już teraz!: http://nplink.net/Hro5c42X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD

Coś się obawiam że ona się na ciebie znowu wysräła Lochorna xD Nie chcę ciebie straszyć ale jednak xD Juz ostatnio twoje elaboraty w topiku o cukrowych ojcach zlała xD Tygrysa tez juz ruszasz coraz mniej xD Co ty poczniesz Locho xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość smagła brunetka napisał:

Ja  wyglądam jak Belluci 🙂  I co z tego? Na ciebie nawet nie spojrzę 😄 bo nie trawię chamstwa, a ty uprawiając je wobec kobiet, nawet sobie nie zdajecie sprawy jakie jesteście żałosny.

Ty wyglądasz najpewniej jak Pawłowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Atrakcyjna dla młodszych napisał:

Byłam przez 11 lat w stałym związku z 9 lat młodszym mężczyzną. Szczęśliwi i zakochani. I bylibyśmy nadal razem, gdyby nie wypadek. Tylko ktoś, kto zna kobiety jedynie z rozkładówek i jpg może wątpić w atrakcyjność partnerów w takim związku. Wystarczy zapytać dojrzałego (powiedzmy, około 40-tki) mężczyzny (nie fru/strata - prawiczka czy innego prze/grywa, albo ża/łosnego PUA) i sprawa stanie się jasna. Między dojrzałymi emocjonalnie partnerami wiek nie ma znaczenia, liczą się inne priorytety.

Brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Nie myślałeś o tym, żeby wreszcie znaleźć sobie dziewczynę, zamiast obrażać kobiety na podrzędnym babskim forum? Zniewieściałeś kompletnie?

Słabiutkie Karyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
3 minuty temu, Gość Jesteś zwycięzcą napisał:

W punkt 👍

Obciągnij mi w punkt xD  Nie no żartowałem. Brzydzę się wkładać losze bez wszystkich swoich zębów. A w rozworę to już w ogóle. Raz ryzyko, dwa smród, trzy wiadro. Noł fenks xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie, nawet kolo 30stki juz zaczynaja brzydnac, glownie tyc i Łysiec, geba juz brzydsza się robi, świetnie można to zaobserwować na portalach randkowych, choć zwykle pierwsze co faceci dodają zdjęcia sprzed co najmniej 5 lat (czesto tylko takie, zero aktualnych fotek) bo wtedy lepiej wyglądali i nie mieli jeszcze nadwagi 😂 i pewnie wstydza się jak wyglądają teraz, potem ewentualnie na prosbe przesylaja swoje aktualne zdjęcie i cały entuzjazm.opada 😂

Nie ma to jak pasztety się tak zabawnie pocieszają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś zwycięzcą

W punkt 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Really? Zakola rozmiaru lotniska czy czółko lekko opadające na plecy? Mięsień piwny zasłaniający widok na zgniły zanikający nabiał? Zwis męski wiotki czy problemy z prostatą i ciągłe psi-psi? 😄 10 minut marnego sexu po półgodzinnych próbach postawienia na baczność tego, co poległo już dawno? 😛 

Dandysi pijający na czczo cholagogę 😛 Z kamieniami w drogach moczowych 😛 

Pielęgniarkę należy sobie opłacić, a nie stroszyć rzadkie pióra w żałosnym łabędzim śpiewie 😄 😄 😛 

To że ty zadajesz się z takimi facecikami w twoim rynsztoku to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

A chúj was leszcze obchodzą cudze preferencje co do kobiet? Nie każdy mężczyzna musi gustowac w tepych lambadziarach z insta w wieku ich córki. Dopóki ktoś swoimi wyborami nikogo nie krzywdzi to możecie sobie jedynie poujadac proste capy smierdzace. 

Szambo a nie wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość z politowaniemDlaNaiwności napisał:

Litości, te ładne i zgrabne kobiety 35+ wyglądają teraz na 25, są zadbane, niezależne finansowo i ustawione życiowo. Miewają dużo młodszych kochanków, nie z desperacji, ale po prostu lubiąc młode, jędrne ciałko, bo żadna nie chce obstarniego piwosza czy łysiejacego suchotnika z klatą, jak u szczura czoło i mięśniami, jak u żaby pięty 😉 

Fantastyka piętro wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś zwycięzcą

W punkt. Jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
3 minuty temu, Gość xDD napisał:

Obciągnij mi w punkt xD  Nie no żartowałem. Brzydzę się wkładać losze bez wszystkich swoich zębów. A w rozworę to już w ogóle. Raz ryzyko, dwa smród, trzy wiadro. Noł fenks xD 

To wyżej to podszyw. Wieczorna to dno ale nawet jej bym tak nie napisał bo w przeciwieństwie do niej nie jestem z buszu + sama wizja seksu z tym czymś mnie odrzuca szczerze mówiąc xD Wolę w to nie wchodzić głębiej xD W każdym sensie xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Nie masz włosów i zębów - startuj do 65+ pani o sztucznej szczęce i przerzedzonej fryzurze 😛 to twój target ( z wyglądu).

Jesteś gruba albo decha albo brzydka - startuje do 65+ pana o sztucznej szczęce i przerzedzonej fryzurze 🙂 to twój target (z wyglądu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×