Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek

Dlaczego kobietom wiecznie malo i malo?

Polecane posty

Gość obserwator
6 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Jak smiesz ja wyzywać? To kobiety później najczęściej płaczą po nocach, ze nie sa. W stanie kupić dziecku normalnych butów na zimę. Nie daj boże jakas choroba i na leki trzeba 200 zl wydać... I chodzić pożyczać? Martwić sie każdego dnia o pieniądze? Kto by chciał tak zyc? Dorośli ludzie wiedzą, ze pieniądze sa bardzo ważne. A życie w przewlekłym stresie po prostu zabija. Pusty jest ten ktp twierdzi, ze jest inaczej. 

No dobra, ok. Ale ona atakuje jakiegos goscia co lubi zyc na luzie i go obrzuca a potem ty ja bronisz. No wiadomo bo jestescie solidarne i bronicie swojej natury. Zaslepione zupelnie. Starsze pokolenia nie mialy tyle co my i jakos sobie radzili, wazne byly wartosci a nie pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość obserwator napisał:

Starsze pokolenia nie mialy tyle co my i jakos sobie radzili, wazne byly wartosci a nie pieniadze.

Autor z żoną mają pieniądze, więc dlaczego jest źle? Gdyby pieniądze załatwiały wszystko, byloby prościutko. Nie na darmo jest takie powiedzenie "lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał 35

Jakoś jednak nie żałuję, że jestem sam. Teraz już wszystko jest oczywiste jakie są kobiety. Polecam wybrać własną drogą, lepiej być z samym sobą niż marnować życie na ich agresywne zachowania. Kobiety omijam szerokim łukiem. Dystans. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor Matematyki
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

19 godzin temu, Gość Zadowolony napisał: Ja zarabiam 2 tysiące miesięcznie i na nic nie narzekam. Mieszkam z rodzicami bo mi się opłacam. 1000zł daje na rachunki i żywność. A 1000 zł na własne wydatki (gry, oszczędzanie na komputer, Telefon, wina, basen,siłownie, wyjścia ze znajomymi) i mi starczy na wszystko. Mam 27 lat nie mam dziewczyny. 0 problemów. Jak kiedyś znajdę prawdziwą miłość to się wyprowadzę. Mieszkam z rodzicami o mi się to opłaca. Auta nie mam bo nie potrzebuje. Jak pojawi się taka potrzeba to zrobie prawo jazdy. X 500 rodzicom, 500 wydawaj, 1000 odkladaj a za 15 lat będziesz miał ćwierć miliona złotych 

? Cwierc miliona to 250 000, 1000 zlotych x 12 miesiecy x 15 lat to tylko 180 000 tysiecy zlotych. To nie cwierc miliona. To nawet nie mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor Matematyki
7 minut temu, Leżaczek napisał:

14 minut temu, Gość profesor Matematyki napisał: ? Cwierc miliona to 250 000, 1000 zlotych x 12 miesiecy x 15 lat to tylko 180 000 tysiecy zlotych. To nie cwierc miliona. To nawet nie mieszkanie. X zapomniałeś o % w banku one dadzą przez 15 lat 70tysięcy 

nie, maksymalnie dostalbys stope 1.6, moze 2,4%, po odliczeniu podatku moze bys mial na koniec 210 tysiecy, dalej to nie cwierc miliona, ale blizej, tak, zapewne blizej strefy marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolo
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

3 godziny temu, Gość A ja jestem kobietą napisał: Nie jest wart tyle, ile zarabia- oprócz zarobków musi być opiekuńczy, mieć partnerskie podejście w związku, musi być inteligentny, aktywny, kulturalny, zadbany. Musi- z mojej perspektywy. Ale ja wyszłam za mąż w wieku 35 lat, odsiewając wcześniej wszystkich fircyków, pozbawionych ambicji, prostaków itp. Ile to razy wysłuchiwałam, że zostanę starą panną jak będę taka wybredna i wolałam perspektywę staropanieństwa niż związek z kimś, kto nie będzie mi imponował.  X to koleś musi mieć z 50 skoro chciał 35, bo jeśli ma 35 to nie jedna 19 mu zrobi riming za zarobki 5 cyfrowe i nie masz nawet po co stawiać mu wymagan.. 

TAK , ZGADZAM SIE W 100%. Dzieki Lezaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem kobieta
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

3 godziny temu, Gość A ja jestem kobietą napisał: Nie jest wart tyle, ile zarabia- oprócz zarobków musi być opiekuńczy, mieć partnerskie podejście w związku, musi być inteligentny, aktywny, kulturalny, zadbany. Musi- z mojej perspektywy. Ale ja wyszłam za mąż w wieku 35 lat, odsiewając wcześniej wszystkich fircyków, pozbawionych ambicji, prostaków itp. Ile to razy wysłuchiwałam, że zostanę starą panną jak będę taka wybredna i wolałam perspektywę staropanieństwa niż związek z kimś, kto nie będzie mi imponował.  X to koleś musi mieć z 50 skoro chciał 35, bo jeśli ma 35 to nie jedna 19 mu zrobi riming za zarobki 5 cyfrowe i nie masz nawet po co stawiać mu wymagan.. 

W momencie ślubu miał 38 lat. Jak zwykle niewydarzone prawiczki z piwnicy snują mokre fantazje o tym, jak by chcieli by wyglądało prawdziwe życie. Mój mąż tez czekał na odpowiednia kobiete, wcześniej był w związkach ale nigdy nie miał poczucia, ze to ta jedyna. Mężczyzna na poziomie potrzebuje kobiety na poziomie, a nie 19- letniej cizi z napompowanym wargami. Gdyby któryś z partnerów biznesowych męża pojawił się w towarzystwie z taka osoba, zostałby wysmagany szyderstwem. 

Ale cóż wam pozostaje więcej jak nie marzenia o rimmingu z 19-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor Matematyki
3 godziny temu, Leżaczek napisał:

To działa przy 5% stopie zwrotu rocznie. Pierwsze 3 lata można wyciągnąć 3-4% (5% też z promocjami banków ja swojego czasu zarobilem tak dodatkowo około 4-5tys) a później mają wzrosnąć wreszcie 😩 myślę że to możliwe 😄

Nie wiem, naprawde, wydaje mi sie ze 250 tysiecy to za duzo bys chcial tych odsetek po 15 latach. Zaczynasz z 0. Odkladasz tysiac miesiecznie, czyli od pierwszych miesiecy dostajesz mala stope od malych oszczednosci. stopa ktora przedstawiles to moze dostaniesz ale tylko do jakies okreslonej kwoty. Z latami jak twoj kapital bedzie wiekszy I wiekszy to stopa bedzie sie zmniejszac. Nie ma cudow, banki nie chca ci dac nic za darmo. Oni zeruja na kliencie a nie wzbogacaja go. Dopiero po 10 latach mialbys 120 tysiecy kapitalo. Nie wydaje mi sie zebys dostal wiecej niz 10, 15 tysiecy w odsetkach. Wiesz jaknajbardziej, to dobre marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Leżaczek napisał:

Ja nie muszę nic chcec bo swoje oszczędności już mam, gdzieś 11-12 rok leci, nie wiem bo kolega na koniec 1 roku mi chyba powiedzial zebym oszczędzaj a nie tylko wydawal i się wzialem za oszczędności. I ja nie odkladam 1000 miesiąc w miesiąc tylko tyle ile mi się uda zarobić plus odsetki minus koszty życia u mamy i hobby. 

To wegetacja a nie życie. Jak mama umrze zostaniesz sam jak palec i szybko strcisz poczucie sensu życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leżaczek wyleczyłeś hemoroidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leżaczek nie masz się czego wstydzić, bardzo dużo ludzi ma hemoroidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leżaczek nie stać Cię na leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak by co jest wiele metod naturalnych. Lezaczek poczytaj poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 001
Dnia 19.06.2019 o 15:35, Gość Marek napisał:

Jak juz napisalem wczesniej, nie wybralem sobie takiej. Kobiety sie zmieniaja. Kiedys taka nie byla, chyba ze bylem zaslepiony i fi****tem myslalem, nie wiem. 

Nie mam homo ciagetek, to byl bardziej taki wiesz, przyklad ze nie dziwie sie czemu niektorzy w rure grzeja.

Współczuję wygląda że twoja żona ambicje zawodowe przelała na grunt prywatny.To bardzo źle. Zamiast współpracy i ulgi że wspólnie możecie sobie na cos więcej pozwolić jest walka o dominację,paskudne .Naprawde przykre,jestem kobieta i nie pochwalam takiego podejścia, związek to nie powinna być walka,przykre że twoja żona o tym zapomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lezaczek mieszkasz z mamą, poproś ją zapewne da Ci na leczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar.

Jak nic chodzi Ci na boki. Jedyne co mozesz zrobić to temu się przygladać lub poszukać takiej ktora sie nie bedzie przyp....ć, bo z dnia na dzień trudno bedzie z 4500 wskoczyć na 12000, ale może Ci sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Słusznie postępujesz, ale nie wstydz się i bierz się za leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość gość napisał: Lezaczek mieszkasz z mamą, poproś ją zapewne da Ci na leczenie.... X moja mama to jedzenie opłaty leki używki i po kasie, myślisz że jaką ma emeryturę lol 😁 

A ty dalej ją obicążasz leniu patentowany. Do roboty, a nie spamować na kafe jak przegryw bez perspektyw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leżaczek od dawna masz te hemoroidy? Moim zdaniem za długo na babskim forum siedzisz, i byc moze to od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leżaczek bierz się za leczenie, zdrowie najważniejsze, mama z emerytury na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

2 minuty temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość gość napisał: Leżaczek od dawna masz te hemoroidy? Moim zdaniem za długo na babskim forum siedzisz, i byc moze to od tego. X ale ja leżę nie siedzę 😱

To jeszcze gorzej, dojdą odleżyny. Rentę socjalną zapewne bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bez urazy, takie kity lezaczku to wciskaj swojej brok. Nikt tu Ci nie uwierzy😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Lezakuje bo lubię 👍 

Wszyscy tu lubią leżakować, super -ale bez kasy hemoroidów nie wyleczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor Matematyki
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Ja nie muszę nic chcec bo swoje oszczędności już mam, gdzieś 11-12 rok leci, nie wiem bo kolega na koniec 1 roku mi chyba powiedzial zebym oszczędzaj a nie tylko wydawal i się wzialem za oszczędności. I ja nie odkladam 1000 miesiąc w miesiąc tylko tyle ile mi się uda zarobić plus odsetki minus koszty życia u mamy i hobby. 

Super ! Zbytki oraz nadmiar rzeczy materialnych jest w  zupelnosci niepotrzebny. Zyje sie dla zycia, nie dla plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Renta powinna mu wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość gość napisał: Wszyscy tu lubią leżakować, super -ale bez kasy hemoroidów nie wyleczysz. X kasy to mi nie brakuje 😞

Baju, baju a kot w raju. a cała reszta na kafe.

Pewnie i tak nie zrozumiesz przesłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Stary ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kafe co cudowne miejsce, wszyscy leżą i kupa forsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×