Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saski

Zdrady, najlepsze teksty tłumaczenia i niecodzienne sytuacje

Polecane posty

Gość Saski

Moja żona gdy dowiedziałem się że zdradziła mnie za granicą w swoim tłumaczeniu stwierdziła że "nie martw się bo zrobił to w prezerwatywie" i "zrobiłam to z nim tylko dwa razy". I najlepsze obydwa razy spuścił mi się na cycki i chciał żebym nie wycierała spermy bo lubi widzieć swoją sperme na mojch cyckach. Lub gdy to robił że mną myślałam że to ty. Ktoś ma podobne lub lepsze doświadczenia w tym temacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Przyłapałam męża  w zabudowania gospodarskich gdy obmacywał swoja kuzynke po ich zachowaniu zwłaszcza jej zorientowałam się że to nie było ich pierwszy raz. Uprawiał z nią miłość hiszpańską A co do tekstu tak owszem  słyszałam jak powiedziała ,, zawsze mnie tą spermą uświnisz "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie facet powiedział, że rzuciła na niego urok. I nie może się od niej uwolnić. Zaczarowała go jak wróżka czarodziejka i kilka lat prowadził podwójne życie. Wcale go nie pociąga, nawet jej nie lubi, no ale jest zaklęty. Ale mówił,  że kocha tylko mnie i chce się ze mną ożenić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy zdrada stała się faktem zadałem pytanie dlaczego? I tutaj się zdziwiłem ona no bo wiesz mnie podniecaja faceci z małym ptaszkami z takimi bardzo małymi I tu mnie zatkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi powiedziała na początku że chodził za nią kilka dni i uwodzil i potem że się napiła alkoholu noi poszło... dodam że to było niecały rok po ślubie.  Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Mnie facet powiedział, że rzuciła na niego urok. I nie może się od niej uwolnić. Zaczarowała go jak wróżka czarodziejka i kilka lat prowadził podwójne życie. Wcale go nie pociąga, nawet jej nie lubi, no ale jest zaklęty. Ale mówił,  że kocha tylko mnie i chce się ze mną ożenić. 

Hahahaha 😂😂😂 dzięki za poprawienie humoru 😀 wyszłaś za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Mnie facet powiedział, że rzuciła na niego urok. I nie może się od niej uwolnić. Zaczarowała go jak wróżka czarodziejka i kilka lat prowadził podwójne życie. Wcale go nie pociąga, nawet jej nie lubi, no ale jest zaklęty. Ale mówił,  że kocha tylko mnie i chce się ze mną ożenić. 

Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizaa

Mój mąż zaraził mnie wszą łonową gdy w awanturze chciał) am wyjaśnień powiedział że zaraził się tym jedząc konserwy rybne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Elizaa napisał:

Mój mąż zaraził mnie wszą łonową gdy w awanturze chciał) am wyjaśnień powiedział że zaraził się tym jedząc konserwy rybne

To przebija wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadm

Mieszkanka z mojej klatki ok 40 ze studentem, tworzyła jakby związek. Moja żona twierdziła, że to na pewno jej brat, ja miałem inne zdanie. W końcu sąsiadka puściła się, była potężna awantura przy otwartych oknach, krzyki, płacz ona mu wykrzyczała … "bo nie odbierałeś telefonu" .............. potem przyjechała policja, bo nie chciała mu oddać jego rzeczy a on bez nich nie mógł wyjść z domu. Niezła patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kultowy tekst: Kochanie to nie tak,  jak myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.06.2019 o 19:26, MasażystaDlaPani napisał:

A mi powiedziała na początku że chodził za nią kilka dni i uwodzil i potem że się napiła alkoholu noi poszło... dodam że to było niecały rok po ślubie.  Ehhh

To już wiem czego przesiadujesz na ero. Zdradzony palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Laluz napisał:

Kultowy tekst: Kochanie to nie tak,  jak myślisz

faktycznie tak jest ,,,, tekst na dobicie.... w zasadzie w takiej sytuacji jeśli się wydało lepiej nic nie mówić.... Ja miałem szczęście ... nigdy się nie wydało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Laluz napisał:

Kultowy tekst: Kochanie to nie tak,  jak myślisz

Następna do kolekcji zdradzonych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, darkeacer napisał:

faktycznie tak jest ,,,, tekst na dobicie.... w zasadzie w takiej sytuacji jeśli się wydało lepiej nic nie mówić.... Ja miałem szczęście ... nigdy się nie wydało ....

Bo nigdy nie miałeś okazji mitomanie teoretyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bo nigdy nie miałeś okazji mitomanie teoretyku

miałem wielokrotnie ... ale się nie wydało... raz wydałoby się o mało co ale się nie wydało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, darkeacer napisał:

faktycznie tak jest ,,,, tekst na dobicie.... w zasadzie w takiej sytuacji jeśli się wydało lepiej nic nie mówić.... Ja miałem szczęście ... nigdy się nie wydało ....

Nie zawsze musi się wydać. Takie rzeczy się czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

Następna do kolekcji zdradzonych kobiet.

Zdradzonych, zdradzających, albo jedno i drugie, albo żadne 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, darkeacer napisał:

miałem wielokrotnie ... ale się nie wydało... raz wydałoby się o mało co ale się nie wydało ....

Projektuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Laluz napisał:

Zdradzonych, zdradzających, albo jedno i drugie, albo żadne 🙂

 

Będąc w zdrowych stosunkach z partnerem nie szukałabyś pocieszenia na ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Będąc w zdrowych stosunkach z partnerem nie szukałabyś pocieszenia na ero.

A gdzie Twoim zdaniem powinnam go szukać gdybym była w zdrowych stosunkach? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Laluz napisał:

Nie zawsze musi się wydać. Takie rzeczy się czuje. 

przeczuwała ale nie mogła udowodnić ... zgoda ... ale jak się potem okazało sama też zdradzała.... bardziej jej zależało aby mnie złapać i aby jej się nie wydało. Przedobrzyła bo moja się nie wydała a jej w końcu tak. I tak to się skończyło rozwodem "bez orzekania o winie i to ona wniosła" ... W gruncie rzeczy "moje zwycięstwo" bo ona zakładała, że będzie z mojej winy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Laluz napisał:

A gdzie Twoim zdaniem powinnam go szukać gdybym była w zdrowych stosunkach? 😀

Na pewno nie tutaj. Jesteś zdominowana przez faceta. Robi z Tobą co chce amebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Laluz napisał:

A gdzie Twoim zdaniem powinnam go szukać gdybym była w zdrowych stosunkach? 😀

w pokoju stołowym przy telewizorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość gość napisał:

Będąc w zdrowych stosunkach z partnerem nie szukałabyś pocieszenia na ero.

A co ty człowiecze o bardzo małym i wąskim rozumku porabiasz na ero? Przecież tu samo dno i patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

Może w Kościele lub na targu? 😉Każde miejsce jest dobre 😂

zdecydowanie jestem za targiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, darkeacer napisał:

przeczuwała ale nie mogła udowodnić ... zgoda ... ale jak się potem okazało sama też zdradzała.... bardziej jej zależało aby mnie złapać i aby jej się nie wydało. Przedobrzyła bo moja się nie wydała a jej w końcu tak. I tak to się skończyło rozwodem "bez orzekania o winie i to ona wniosła" ... W gruncie rzeczy "moje zwycięstwo" bo ona zakładała, że będzie z mojej winy 

To o czym piszesz, jest dla mnie kompletną abstrakcją. Szukanie dowodów, zacieranie śladów, to brzmi jak scenariusz thrillera, a nie małżeństwo. W życiu nie szukałabym dowodów, wystarczające  byłoby moje zachwiane zaufanie. W drugą stronę, nie mogłabym partnerowi spojrzeć w oczy, gdybym przekroczyła nasze granice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, darkeacer napisał:

w pokoju stołowym przy telewizorze ?

Nie oglądam TV 😀 Chyba powinnam zacząć. Może uzdrowię swój związek? Jak myślisz?  🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Laluz napisał:

To o czym piszesz, jest dla mnie kompletną abstrakcją. Szukanie dowodów, zacieranie śladów, to brzmi jak scenariusz thrillera, a nie małżeństwo. W życiu nie szukałabym dowodów, wystarczające  byłoby moje zachwiane zaufanie. W drugą stronę, nie mogłabym partnerowi spojrzeć w oczy, gdybym przekroczyła nasze granice. 

On tego nigdy nie zrozumie. To facet który nigdy nawet nie otarł się o związek z kobietą. Kolejny mitoman na furume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Laluz napisał:

Nie oglądam TV 😀 Chyba powinnam zacząć. Może uzdrowię swój związek? Jak myślisz?  🤔

Jego zadaniem tutaj to wyrwać panienkę. Poproś go o zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×