Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saski

Zdrady, najlepsze teksty tłumaczenia i niecodzienne sytuacje

Polecane posty

Gość Ppp
8 minut temu, Ben_19 napisał:

Facet zaczął się starać. Mógł myśleć, że od niego odejdziesz.

Tak jak osoba która zdradza zmienia się i nie jest łatwo to ukryć, tak osoba zdradzana jeśli się dowie również może zmienić swoje zachowanie. Różne są ludzkie zachowania i zależne od wielu warunków.

Coś w tym jest bo jedyne pytanie jakie mi zadał to co zamierzam. Żadnych pretensji, żalów. Po prostu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tylko dałam się wymacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-facet

sama też macałaś? ile masz lat?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.06.2019 o 17:53, Gość Saski napisał:

Moja żona gdy dowiedziałem się że zdradziła mnie za granicą w swoim tłumaczeniu stwierdziła że "nie martw się bo zrobił to w prezerwatywie" i "zrobiłam to z nim tylko dwa razy". I najlepsze obydwa razy spuścił mi się na cycki i chciał żebym nie wycierała spermy bo lubi widzieć swoją sperme na mojch cyckach. Lub gdy to robił że mną myślałam że to ty. Ktoś ma podobne lub lepsze doświadczenia w tym temacie? 

Dobra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yugo

Pomijając nudny dialog dużo fajnych historii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż
Dnia 19.06.2019 o 17:53, Gość Saski napisał:

Moja żona gdy dowiedziałem się że zdradziła mnie za granicą w swoim tłumaczeniu stwierdziła że "nie martw się bo zrobił to w prezerwatywie" i "zrobiłam to z nim tylko dwa razy". I najlepsze obydwa razy spuścił mi się na cycki i chciał żebym nie wycierała spermy bo lubi widzieć swoją sperme na mojch cyckach. Lub gdy to robił że mną myślałam że to ty. Ktoś ma podobne lub lepsze doświadczenia w tym temacie? 

Miałem tak samo z tym, że moja nie poprzestała na dwóch razach a o wszystkim dowiedziałem się prosto od niej i to w trakcie jak ją posuwałem. Zaniemówiłem, mały się nie skurczył tylko od razu potężnie trysnął. A ona :

-Widzę, że cię to podnieciło. Bardzo dobrze ......

I stała sie wyzwoloną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek
3 minuty temu, Gość mąż napisał:

Miałem tak samo z tym, że moja nie poprzestała na dwóch razach a o wszystkim dowiedziałem się prosto od niej i to w trakcie jak ją posuwałem. Zaniemówiłem, mały się nie skurczył tylko od razu potężnie trysnął. A ona :

-Widzę, że cię to podnieciło. Bardzo dobrze ......

I stała sie wyzwoloną kobietą

Moja żona przyznała się do zdrady podczas "godziny szczerości" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tekst mojej żony - o co ci chodzi przecież on to robił w gumce i nie spuszczał się w srodku. A gdzie się spuszczał? -  zawsze na cyckach i parę razy w ustach. O co ci chodzi!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×