Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy waszym zdaniem mozna to zakwalifikowac jako gwalt?

Polecane posty

Gość Redytor555
7 minut temu, Etna napisał:

Słuchałbyś z zaciekawieniem i dopytywał o szczegóły, gdyby twoja znajoma opowiadała o gwałcie na niej? Może jeszcze zwaliłbyś sobie konia a gwałcicielowi pogratulował wyczynów?

O takiej sytuacji jak ja spotkała? Oczywiście. Bo to co opisuje to jest nieporozumienie kochanków a nie żaden gwalt.  A o prawdziwym gwalcie żadna by  raczej nie opowiadała znajomym. Ani nie pisała o tym na kafeterii, zadając głupie pytanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
1 minutę temu, Etna napisał:

Sądzę, że warto o takich sprawach rozmawiać.

No i ta rozmowa sprowadziła się do tego, że to co on zrobił zostało określone jako gwalt. I co z tego wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
3 minuty temu, Redytor555 napisał:

O takiej sytuacji jak ja spotkała? Oczywiście. Bo to co opisuje to jest nieporozumienie kochanków a nie żaden gwalt.  A o prawdziwym gwalcie żadna by  raczej nie opowiadała znajomym. Ani nie pisała o tym na kafeterii, zadając głupie pytanie.

 

Serio, pogratulowałbyś mu wyczynów i zwalił sobie konia pod opowieść o przemocy seksualnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
2 minuty temu, Redytor555 napisał:

No i ta rozmowa sprowadziła się do tego, że to co on zrobił zostało określone jako gwalt. I co z tego wynika?

Wynika z tego to, że siedzisz tu od rana i zadajesz głupie pytania. A ja ci na nie odpowiadam 😄

Męczy mnie ta "dyskusja" z tobą. Spadam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
23 minuty temu, Etna napisał:

Serio, pogratulowałbyś mu wyczynów i zwalił sobie konia pod opowieść o przemocy seksualnej?

Zwalenie konia i gratulacje to już Twoje zmyślenia, których nie mam zamiaru komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
22 minuty temu, Etna napisał:

Wynika z tego to, że siedzisz tu od rana i zadajesz głupie pytania. A ja ci na nie odpowiadam 😄

Męczy mnie ta "dyskusja" z tobą. Spadam 🙂

Ty robisz dokładnie to samo, tylko, że Twoje odpowiedzi na moje niby głupie pytania są ...skie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×