Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaki

Mam taką fantazję...

Polecane posty

Gość Kaki

Podnieca mnie mój kolega. Kiedyś uprawialiśmy sex. Ma dużego peni.sa Podnieca mnie jego peni.s. Ostatnio miałam taką fantazję. Siedzimy sobie wieczorem w parku, całujemy się, ja łapię go za kroczę. Rozpinam rozporek i wyjmuję twardego kuta.sa. Masuję mu go ręką. Obok nas przechodzi młoda kuso ubrana kobieta. Zerka kątem oka na nas. Jest lekko speszona. Ja ją wołam, żeby podeszła na chwilę. Z nieśmiałością ale podchodzi. Patrzy na dużego fiu.ta mojego kolegi. Przygryzając przy tym wargę. Ja pytam jej czy podoba się jej kuta.s mojego kolegi i czy ma ochotę zrobić mu loda, bo obca kobieta nigdy mu nie ssała? Kobieta nie waha się. Kuca przed moim kolegą i zaczyna zachłannie ob.ciągać mu fiu.ta patrząc mu przy tym głęboko w oczy. Mnie cała ta sytuacja podnieca i po chwili dołączam do niej. Kolega jest wniebowzięty. ;) Tak wiem, jestem nienormalna, ale podnieca mnie ta fantazja. :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Kaki napisał:

Podnieca mnie mój kolega. Kiedyś uprawialiśmy sex. Ma dużego peni.sa Podnieca mnie jego peni.s. Ostatnio miałam taką fantazję. Siedzimy sobie wieczorem w parku, całujemy się, ja łapię go za kroczę. Rozpinam rozporek i wyjmuję twardego kuta.sa. Masuję mu go ręką. Obok nas przechodzi młoda kuso ubrana kobieta. Zerka kątem oka na nas. Jest lekko speszona. Ja ją wołam, żeby podeszła na chwilę. Z nieśmiałością ale podchodzi. Patrzy na dużego fiu.ta mojego kolegi. Przygryzając przy tym wargę. Ja pytam jej czy podoba się jej kuta.s mojego kolegi i czy ma ochotę zrobić mu loda, bo obca kobieta nigdy mu nie ssała? Kobieta nie waha się. Kuca przed moim kolegą i zaczyna zachłannie ob.ciągać mu fiu.ta patrząc mu przy tym głęboko w oczy. Mnie cała ta sytuacja podnieca i po chwili dołączam do niej. Kolega jest wniebowzięty. ;) Tak wiem, jestem nienormalna, ale podnieca mnie ta fantazja. :) :P

ty jesteś kolega czy koleżanka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Kaki napisał:

Podnieca mnie mój kolega. Kiedyś uprawialiśmy sex. Ma dużego peni.sa Podnieca mnie jego peni.s. Ostatnio miałam taką fantazję. Siedzimy sobie wieczorem w parku, całujemy się, ja łapię go za kroczę. Rozpinam rozporek i wyjmuję twardego kuta.sa. Masuję mu go ręką. Obok nas przechodzi młoda kuso ubrana kobieta. Zerka kątem oka na nas. Jest lekko speszona. Ja ją wołam, żeby podeszła na chwilę. Z nieśmiałością ale podchodzi. Patrzy na dużego fiu.ta mojego kolegi. Przygryzając przy tym wargę. Ja pytam jej czy podoba się jej kuta.s mojego kolegi i czy ma ochotę zrobić mu loda, bo obca kobieta nigdy mu nie ssała? Kobieta nie waha się. Kuca przed moim kolegą i zaczyna zachłannie ob.ciągać mu fiu.ta patrząc mu przy tym głęboko w oczy. Mnie cała ta sytuacja podnieca i po chwili dołączam do niej. Kolega jest wniebowzięty. ;) Tak wiem, jestem nienormalna, ale podnieca mnie ta fantazja. :) :P

To może dołącz to tej fantazji gościa, który przechodzi chwilę później i dolącza do was. Którą z was pierwszą się zajmuje? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki

Koleżanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki
4 minuty temu, Ben_19 napisał:

To może dołącz to tej fantazji gościa, który przechodzi chwilę później i dolącza do was. Którą z was pierwszą się zajmuje? :P :)

Przyznam szczerze, że fantazji z przechodzącym obok facetem nie miałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Kaki napisał:

Przyznam szczerze, że fantazji z przechodzącym obok facetem nie miałam :P

Widzisz życie pisze różne scenariusze.

Jako, że chłopak jest Twój, to gość wybiera Ciebie... :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
6 minut temu, Gość Kaki napisał:

Koleżanka :)

to podoba mi sie fantazja koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki

Czasami mam ochotę, wejść z nim na ten temat, ale się boję, bo jeśli chodzi o pisanie czy gadanie o sexie to on jest bardzo powściągliwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
Przed chwilą, Gość Kaki napisał:

Czasami mam ochotę, wejść z nim na ten temat, ale się boję, bo jeśli chodzi o pisanie czy gadanie o sexie to on jest bardzo powściągliwy :(

lepiej poszukaj otwartych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się przełamie. Rozmawianie o seksie to wbrew pozorom ważna sprawa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Kaki napisał:

Czasami mam ochotę, wejść z nim na ten temat, ale się boję, bo jeśli chodzi o pisanie czy gadanie o sexie to on jest bardzo powściągliwy :(

Smsy, czy podteksty, czy zagadanie wprost to bardzo fajna sprawa. Urozmaica i robi dobry nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki
2 minuty temu, Gość ggoooooooooooosc napisał:

lepiej poszukaj otwartych:)

Ale mnie podnieca kolega i może właśnie to, że nie jest taki wylewny, ale mógłby się bardziej otworzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki
1 minutę temu, Ben_19 napisał:

Smsy, czy podteksty, czy zagadanie wprost to bardzo fajna sprawa. Urozmaica i robi dobry nastrój.

Masz rację muszę kiedyś spróbowac ;) raz kozie śmierć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Kaki napisał:

Masz rację muszę kiedyś spróbowac ;) raz kozie śmierć :D

Nie rób tego wprost jeśli to nie jego klimat. Zagadaj, spróbuj to podejść w te tematy. Może się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niegrzeczna napisał:

Nastrój, oprawa spotkania, bielizna, coś dobrego na ząb, może jakiś film. 💋😜

Albo jeszcze nie będąc blisko zapowiedź smsem... 😋💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Pewnie 😄

SMS o bardzo pikantnej treści 😎😍

Bardzo pikantnej... ostrej!😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niegrzeczna napisał:

Jak Papryczka chili 💋😍

Chili to przy tym słodycz... 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Kaki napisał:

Masz rację muszę kiedyś spróbowac 😉 raz kozie śmierć 😄

Jak coś to ja podobno tez mam dużego grubego i podobno smakowity.  Może podnieca Cię nieznajomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki
9 godzin temu, MasażystaDlaPani napisał:

Jak coś to ja podobno tez mam dużego grubego i podobno smakowity.  Może podnieca Cię nieznajomy?

Mmmm jestes masazysta? A robisz erotyczne mssaze? Miales kiedys propozycje od jakies kobiety zebys zrobil jej dobrze albo ona tobie? 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Kaki napisał:

Mmmm jestes masazysta? A robisz erotyczne mssaze? Miales kiedys propozycje od jakies kobiety zebys zrobil jej dobrze albo ona tobie? 😋

Nie miałem propozycji zajmuje się tym dodatkowo.  Ale nie ukrywam że chętnie bym Takiego doświadczenia spróbował 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Piotrek sypnąłeś się nie udawaj Kaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki
9 godzin temu, MasażystaDlaPani napisał:

Nie miałem propozycji zajmuje się tym dodatkowo.  Ale nie ukrywam że chętnie bym Takiego doświadczenia spróbował 

Hmmm moze bedziesz mial okazje😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki

Kaki@interia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiały kolega, "zdrada" kontrolowana, a na to wszystko miejsce publiczne, trójkąt, czworokąt. Piękne. To niebywałe jak taka krótka forma, opis fantazji, wiele mówi o człowieku. Z wcielaniem może być kłopot, ale powodzenia. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki

Ja swoja fantazje przedstawilam😉 a jakie sa wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki

Zapytam inaczej... czy jest tu jakas chetna kobieta ktoraby dolaczyla do tej fantazji? Mozna by zaaranzowac taka sytuacje...bez wiedzy mojego kolegi...😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Kaki napisał:

Zapytam inaczej... czy jest tu jakas chetna kobieta ktoraby dolaczyla do tej fantazji? Mozna by zaaranzowac taka sytuacje...bez wiedzy mojego kolegi...😉

I tu zwykle pojawia się problem. Popyt większy od podaży. Może prostytutka? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki
9 godzin temu, Kusza Myślivski napisał:

I tu zwykle pojawia się problem. Popyt większy od podaży. Może prostytutka? 😉 

Nieeeer. Prostytutka nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×