Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Zastanawiające jest to

Polecane posty

Gość Gosc

Zastanawiające jest to, że najwięcej tematów i najbardziej popularne są o b/vlogerkach, które wcale nie odnoszą jakichś wielkich sukcesów, nie są super ładne, nie są super szczupłe, niektóre są ON. Większość z was pewnie nigdy by się nie zamieniła na miejsce z nimi. Czemu więc śledzicie je i komentujecie ich poczynania? Pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To prawda, że najszerzej komentowane są różne beztalencia. Nie widziałam tematów o maxinecze, kitulcu, sobiesniewskim czy harrym. Z vlogerek też nie widziałam o maffashion czy jmerced czy wieniawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To prawda, że najszerzej komentowane są różne beztalencia. Nie widziałam tematów o maxinecze, kitulcu, sobiesniewskim czy harrym. Z vlogerek też nie widziałam o maffashion czy jmerced czy wieniawie

To słabo patrzyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socjal web life
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zastanawiające jest to, że najwięcej tematów i najbardziej popularne są o b/vlogerkach, które wcale nie odnoszą jakichś wielkich sukcesów, nie są super ładne, nie są super szczupłe, niektóre są ON. Większość z was pewnie nigdy by się nie zamieniła na miejsce z nimi. Czemu więc śledzicie je i komentujecie ich poczynania? Pytam z ciekawości

Nie są krytykowane z powodu zazdrości, tylko ze względów merytorycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
6 minut temu, Gość Socjal web life napisał:

Nie są krytykowane z powodu zazdrości, tylko ze względów merytorycznych.

I te merytoryczne względy to czepianie się że ktoś ma masywne nogi (mimo że ćwiczy), że ma brudne włosy (mimo że sama nie może ich umyć), że ma wkurzający głos, że rozwiodła się z mężem, że jest gruba, że dziecko jest upośledzone, że ma krzywe zęby itp itd fajne względy merytoryczne. Chyba kafeterianki muszą odreagować swoje kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wygląda na to że obgaduje się te których statystyki się nie kręcą. Po co? Jak nie można przyciągnąć fanów to przyciągają hejterów, byle kanał się kręcił. One same opłacają ludzi którzy tutaj o nich piszą. Taki rodzaj marketingu. Nie ważne jak o nich mówią, byleby mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234

Otra, idź spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wygląda na to że obgaduje się te których statystyki się nie kręcą. Po co? Jak nie można przyciągnąć fanów to przyciągają hejterów, byle kanał się kręcił. One same opłacają ludzi którzy tutaj o nich piszą. Taki rodzaj marketingu. Nie ważne jak o nich mówią, byleby mówili.

Trudno mi uwierzyć w to, że ktoś placi za nakręcanie hejtuj na siebie. Gdyby tak faktycznie było to wątki by nie spadaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhb
2 minuty temu, Gość Kupka napisał:

Trudno mi uwierzyć w to, że ktoś placi za nakręcanie hejtuj na siebie. Gdyby tak faktycznie było to wątki by nie spadaly

Same zgłaszają te wątki, w życiu żadna by nie chciala, żeby ktoś o niej tu pisał. Takie świństwa się tu pojawiają, że musiałaby być niespelna rozumu, żeby jeszcze za to płacić h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Hania napisał:

I te merytoryczne względy to czepianie się że ktoś ma masywne nogi (mimo że ćwiczy), że ma brudne włosy (mimo że sama nie może ich umyć), że ma wkurzający głos, że rozwiodła się z mężem, że jest gruba, że dziecko jest upośledzone, że ma krzywe zęby itp itd fajne względy merytoryczne. Chyba kafeterianki muszą odreagować swoje kompleksy

Jeśli ma masywne nogi, mimo że ćwiczy i ktoś to napisze, to gdzie problem?
Jeśli pozuje na beauty guru, a ma tłuste włosy, jest flejtuchem, to dlaczego o tym nie napisać?
Jeżeli rozwiodła się z mężem, a wciskała love i sielankę na kanale, to czemu się dziwisz?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie to oglądanie tych vlogow jakichś bab noł nejmow gdzie każda się mądrzy na wszystkie tematy albo opowiada o życiu prywatnym ze szczegółami to nienormalne. Nie szkoda wam czasu? Kafeterianki oglądają te gòwna chyba tylko po to żeby mieć się czym podniecać i obgadywac że ta brzydka się zesrala a tamta włosów nie umyla więc ja jestem lepsza. No zajebiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwerfwsrwe

Kiedyś jeszzce było o kim poczytać, a teraz w kółko na samej górze są tematy o dziwnych laskach, których nie znam i nie oglądam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość fwerfwsrwe napisał:

Kiedyś jeszzce było o kim poczytać, a teraz w kółko na samej górze są tematy o dziwnych laskach, których nie znam i nie oglądam. 

Wiesz no taki paradoks 😉 po co gadać o kimś kto mimo twoich złych słów odniósł jakiś sukces i układa sobie życie. Teraz lepiej pluć jadem na tych, którzy dopiero zaczynają swoje poczynania w Internecie i czychać na ich najmniejszy błąd. Ale coz, karma zawsze wraca, oni i tak wyjdą na prostą, a wy tu będziecie czekać na kolejne nowe twarze, które można obgadać z góry na dół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Ja o 3/4 z tych jutuberek, o ktorych sie pisze na kafe, wczesniej nie slyszalam. I z tego co widze to one w wielszosci nagrywaja jakies nudne do porzygu vlogi. Naprawde szkoda mi zycia i czasu na ogladanie tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Wiesz no taki paradoks 😉 po co gadać o kimś kto mimo twoich złych słów odniósł jakiś sukces i układa sobie życie. Teraz lepiej pluć jadem na tych, którzy dopiero zaczynają swoje poczynania w Internecie i czychać na ich najmniejszy błąd. Ale coz, karma zawsze wraca, oni i tak wyjdą na prostą, a wy tu będziecie czekać na kolejne nowe twarze, które można obgadać z góry na dół. 

Tak, zwłaszcza taką nową twarzą jest Szusz. No normalnie świeżynka 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość Kupka napisał:

Trudno mi uwierzyć w to, że ktoś placi za nakręcanie hejtuj na siebie. Gdyby tak faktycznie było to wątki by nie spadaly

Wiem że trudno w to uwierzyć ale tak jest. Ludzie są rządni sensacji. Kanały normalnych dziewczyn nie rozwijają się tak jak rozwija się patologia. Jak nie zrobisz z siebie widowiska to możesz zapomnieć że kanał będzie ci się kręcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×