Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość RenataZalamana89

Dostałam brutalnego kosza w pracy, chce mi się ryczeć:(

Polecane posty

Gość gość

Leżak nadal jesteś na rencie socjalnej? Nadal mieszkasz z mamusią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ona ona ona 30 napisał:

Naprawdę? Kto tak twierdzi? Lekrze, dietetycy, trenerzy? Czy grupa facetów nie mająca nic wspólnego z medycyną, dietetyką czy choćby fitnesem, którzy mają w głowie jako jedyny słuszny wzorzec kobietę noszącą rozmiar ciuchów 34?

To po prostu widać w ciele. Po co się z tym kłócić i rzeczywistość czarować? To oczywiście nie oznacza że i na takie cięższe jak obecna Rihanna nie ma popytu ale nie oszukujmy się że ktoś taki wygląda szczupło. Pomiędzy nadwagą a wieszakiem jest jeszcze normalna waga i normalny szczupły wygląd. A rozmiar 34 najczęściej nisza niskie i drobne kobiety co nie wyklucza że mogą być zgrabne. Mnie zawsze śmieszą grube kobiety które zaprzeczają że są grube i raz że mają pretensje do świata i nic z  tym nie robią a dwa wymyślają przyczyny otyłości gdzie najczęściej same są winne bo dużo zra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mnie zawsze śmieszą grube kobiety które zaprzeczają że są grube i raz że mają pretensje do świata i nic z  tym nie robią a dwa wymyślają przyczyny otyłości gdzie najczęściej same są winne bo dużo zra. 

Czy ja zaprzeczam, że jestem gruba i czy ja nic z tym nie robię? I co to znaczy za dużo żrę? Od początku roku staram się nie przekraczać 1800 kcal dziennie, do tego sporo się ruszam. Uprzedzając tzw. dobre rady - dieta 1000 kcal nie jest zbyt korzystna dl a organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To po prostu widać w ciele.

Ale zaje/bisty argument. 🤣 Czy WHO już o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1
21 minut temu, Leżaczek napisał:

Faceci to nie swinie i nie zdradzaja itd tylko trzeba wybrać jak wy to mówicie ciepła kluche czy jakoś. A wybieracie męskich to macie. 

Jakby miala wybrac ciepla kluche to zostalabym lesbijke. Po ch...j mi facet nie meski? Facet ma byc facetem al nie kolezanka.do przytulania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!

Dziwne że kobieta zakłada taki temat .Dziwi mnie to że prosi żeby się z kimś spotkać no bardzo się dziwię .BARDZO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Ale zaje/bisty argument. 🤣 Czy WHO już o tym wie?

Who wciska także inne rzeczy które w rzeczywistości dobre nie są. Widzę że nadal istnieją ludzie wierzący w bmi jak w biblię ... ty po prostu jesteś głupia. Głupia i nieznosna. Stąd twój brak powodzenia który z grubym ciałem ma niewiele wspólnego. Moja gruba kiedyś koleżanka jakoś nigdy na brak powodzenia nie narzekala więc sama sobie odpowiedz gdzie leży twój problem.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

10 minut temu, Gość gość napisał: Leżak nadal jesteś na rencie socjalnej? Nadal mieszkasz z mamusią? X jestem rentierem nie rencista wygogluj sobie albo wyobraź że mogę żyć z wynajmu mieszkania a wolę z kapitału i zarabiać pieniądze, nadal i nie planuje już sam bo ktoś musi się nią opiekować 

W to jedynie ta Twoja Brok uwierzy😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzynasty to bizmesmen. Proszę poważnie go traktować bo prowadzi biznesy zdalnie ze swojej piwnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Who wciska także inne rzeczy które w rzeczywistości dobre nie są.

Dobrze że Ty żeś taki przemądry i wszechwiedzący, jak każdy typowy Janusz zresztą. Niech zgadnę, wierzysz w reptilian i iluminatów czających się w każdym medialnym piar/dnięciu? A BMI nie jest dla mnie świętym wyznacznikiem, ale jak piszę, że nosiłam górę ciuchów w rozmiarze 36, to też nie docciera, że raczej do grubych Bert nie należałam? Co, może chodziłam w mega zawyżonej rozmiarówce dla grubych bab, które chcą się pocieszyć, że nie są grube? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Dobrze że Ty żeś taki przemądry i wszechwiedzący, jak każdy typowy Janusz zresztą. Niech zgadnę, wierzysz w reptilian i iluminatów czających się w każdym medialnym piar/dnięciu? A BMI nie jest dla mnie świętym wyznacznikiem, ale jak piszę, że nosiłam górę ciuchów w rozmiarze 36, to też nie docciera, że raczej do grubych Bert nie należałam? Co, może chodziłam w mega zawyżonej rozmiarówce dla grubych bab, które chcą się pocieszyć, że nie są grube? 😁

To powiem Ci że musisz być jakimś mutantem skoro górę ubrań nosilas 36 a dół 40 i dalej. Albo cierpisz na sloniowatosc nóg. No sorry ale to nie jest normalne. Zresztą jak sama piszesz nosilas czyli to przeszłość więc nie wiem czemu się na to powolujesz? Kiedyś to i ja byłam młoda i chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lezak jeszcze trochę to Napoleonem zostaniesz!!!!😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

No to ci pojechal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To powiem Ci że musisz być jakimś mutantem skoro górę ubrań nosilas 36 a dół 40 i dalej. Albo cierpisz na sloniowatosc nóg. No sorry ale to nie jest normalne. Zresztą jak sama piszesz nosilas czyli to przeszłość więc nie wiem czemu się na to powolujesz? Kiedyś to i ja byłam młoda i chuda.

Tak, jestem nienormalnym zmutowanym mutantem, Cierpię na lipodemię. Jest to choroba genetyczna, ja jej sobie sama nie wybrałam, wyleczyć się tego nie da. Zadowolona? Humorek się poprawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 godziny temu, Gość RenataZalamana89 napisał:

Chciałam zaprosić kolegę z pracy na kawę. Raz, drugi, trzeci, zawsze mnie zbywał. Z rozmów ze znajomymi wiem, że jeszcze nikogo nie miał, jak ja. W końcu za czwartym, czy piątym razem mi powiedział: "Słuchaj, jesteś nie w moim typie, sorry gregory". Ja mu odpowiedziałam, że raczej nie powinien być wybredny, skoro już po 30-ce i nikogo nie miał. A on mi na to: "Mam pełne prawo, żeby być wybrednym, a wiesz dlaczego? Bo to nie ja przylazłem do ciebie, ale ty do mnie. A teraz zejdź mi z oczu, bo zaczynasz być nachalna". I ja teraz nie wiem, co mam robić. Chce mi się płakać, bo naprawdę mi się podobał i do momentu, aż zaczęłam go zapraszać był naprawdę miły, a teraz traktuje mnie jak śmierdzące powietrze. Poza tym nie mam żadnych propozycji od mężczyzn😞

A jak wyglądasz autorko?a tak poza tym to się nie przejmuj,ale następnym razem nie mów tekstów że jak jest sam to ma się z Tobą umówić tylko że tak chciała się spotkać i pogadać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak to leciało? Kozak w necie.....

Na kafe to wszyscy to prezesi, rentierzy, finansiści .......a na babskim forum siedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ona ona ona 30 napisał:

Tak, jestem nienormalnym zmutowanym mutantem, Cierpię na lipodemię. Jest to choroba genetyczna, ja jej sobie sama nie wybrałam, wyleczyć się tego nie da. Zadowolona? Humorek się poprawił?

Nie .To twoja sprawa. Mnie się humor nie poprawia od cudzych dolegliwości ale od głupoty ich właścicieli co najwyżej.  To z tego powodu jesteś taka złośliwa i marudna? Trzeba było od razu tak napisać zamiast wciskać kit o otyłości z nieba. I ty chcesz żeby Cię na poważnie ktoś brał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jak to leciało? Kozak w necie.....

Na kafe to wszyscy to prezesi, rentierzy, finansiści .......a na babskim forum siedzą....

I jeszcze innych od mutantów wyzywają. Pewnie kisiel w gaciach od tego mają. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To z tego powodu jesteś taka złośliwa i marudna?

Wiele razy pisałam na kafe, że na to cierpię. Mam zaczynać każdy post od słów: mam Zespół Aspergera i lipodemię? To może Ty w każdym pisz o hemoroidach i niskim IQ, też będzie łatwiej się z Tobą dogadać, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość gość napisał: Lezak jeszcze trochę to Napoleonem zostaniesz!!!! X kiedyś milion złotych zarobiłem niestety na demie forex a nie prawdziwym rachunku, jednak wykresy były 1:1 👌😌

No zajebiscie. W simsach każdy z nas z gatesem pracuje i ma prywatną wyspę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Gosc1 napisał: Jakby miala wybrac ciepla kluche to zostalabym lesbijke. Po ch...j mi facet nie meski? Facet ma byc facetem al nie kolezanka.do przytulania. X to nie płacz ze zdradzi bo ja lobuzow nie bede bronil, jesteście głupie to macie co macie 

Ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Wiele razy pisałam na kafe, że na to cierpię. Mam zaczynać każdy post od słów: mam Zespół Aspergera i lipodemię? To może Ty w każdym pisz o hemoroidach i niskim IQ, też będzie łatwiej się z Tobą dogadać, ok?

Nie każdy śledzi twój życiorys na kafe. Wybacz. Nie ze mna a z Tobą. Kończę temat bo nie ma sensu. Zawsze winny świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość gość napisał: Lezak jeszcze trochę to Napoleonem zostaniesz!!!! X kiedyś milion złotych zarobiłem niestety na demie forex a nie prawdziwym rachunku, jednak wykresy były 1:1 👌😌

Teraz to pojechałeś😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie każdy śledzi twój życiorys na kafe. Wybacz. Nie ze mna a z Tobą. Kończę temat bo nie ma sensu. Zawsze winny świat...

Ojojoj argumetów już zabrakło? Od mutantów pociśnięte, dowartościowane +100 pkt, kisiel w gaciach jest, można spier/dalać, nie? Mi to lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

4 minuty temu, Gość gość napisał: Jak to leciało? Kozak w necie..... Na kafe to wszyscy to prezesi, rentierzy, finansiści .......a na babskim forum siedzą.... X a czemu nie siedzieć, działalność, lokaty, finanse to proste rzeczy dla mnie 😕

Super, jesteś super😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ona ona ona 30 napisał:

Ojojoj argumetów już zabrakło? Od mutantów pociśnięte, dowartościowane +100 pkt, kisiel w gaciach jest, można spier/dalać, nie? Mi to lotto.

To na chúj się produkujesz skoro ci lotto? Wyczuwam podszywa tudzież wsciek 30 letniej macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To na chúj się produkujesz skoro ci lotto? Wyczuwam podszywa tudzież wsciek 30 letniej macicy.

A ja wyczuwam typowego trolla, który włazi na forum by tylko dowartościować się kosztem innych. Nie mam powodu by zachować jakąkolwiek elementarną uprzejmość dla takiego indywiduum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość RenataZalamana89 napisał:

Chciałam zaprosić kolegę z pracy na kawę. Raz, drugi, trzeci, zawsze mnie zbywał. Z rozmów ze znajomymi wiem, że jeszcze nikogo nie miał, jak ja. W końcu za czwartym, czy piątym razem mi powiedział: "Słuchaj, jesteś nie w moim typie, sorry gregory". Ja mu odpowiedziałam, że raczej nie powinien być wybredny, skoro już po 30-ce i nikogo nie miał. A on mi na to: "Mam pełne prawo, żeby być wybrednym, a wiesz dlaczego? Bo to nie ja przylazłem do ciebie, ale ty do mnie. A teraz zejdź mi z oczu, bo zaczynasz być nachalna". I ja teraz nie wiem, co mam robić. Chce mi się płakać, bo naprawdę mi się podobał i do momentu, aż zaczęłam go zapraszać był naprawdę miły, a teraz traktuje mnie jak śmierdzące powietrze. Poza tym nie mam żadnych propozycji od mężczyzn😞

Serio jesteś taka desperatka żeby n-ty raz go zapraszać podczas gdy Cie zbywal do tej pory? Ja juz po pierwszym razie bym dala sobie spokój widząc taka reakcje faceta...szanuj się kobieto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Trzynasty to bizmesmen. Proszę poważnie go traktować bo prowadzi biznesy zdalnie ze swojej piwnicy. 

Kto to jest, ten trzynasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

A ja wyczuwam typowego trolla, który włazi na forum by tylko dowartościować się kosztem innych. Nie mam powodu by zachować jakąkolwiek elementarną uprzejmość dla takiego indywiduum.

Ja także nie mam powodu by cackac się z roszczeniowa i tępa baba która myśli że problemy zdrowotne uprawniają ja do wiecznych pretensji a forum że jest stara i samotna. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×