Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość taka sytuacja..

nauczyciel rytmiki i co dalej?

Polecane posty

Gość taka sytuacja..

mam uprawnienia do nauczania rytmiki, z tym, że wykonywanie tego zawodu nie daje mozliwosci utrzymania sie. Probowalam dlugie lata szukac takiej pracy, ale rynek byl obstawiony. Potem przepisy sie zmienily, wymagania sa niespojne. Nie chciano mi nawet uznac tych 12lat szkoly jako przygotowania pedagogicznego. Przekwalifikowalam sie i jestem nauczycielem innego przedmiotu.  Nadal trudno jest sie dowiedziec o warunkach zatrudnienia, nadal nie stac mnie na wykonywanie tylko ego zawodu (uczenie w wielu miejscach po 2godziny to zarobek 10zl/godzine).

Pozegnalam sie juz z mysla, ze wroce do tego zawodu, ale dyrektorzy maja oczekiwania. A ja nie chce w miejscu pracy ugadywac sie, bo skoro latami oplacalo sie dyrektorom ukladac z firmami, ktore eksploatowaly nauczycieli rytmiki a wiele osob wypchely z rynku to teraz nie chce ryzykowac i rezerwowac swojego czasu (w tym czas na przygotowanie zajec i dojazd) a potem nie miec za co zyc w wakacje.

Mam wiec pytanie. Czy gdziekolwiek na rynku spotkalyscie sie z takimi zajeciami prowadzonymi poza przedszkolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×