Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiona

Czy zdradzić męża?

Polecane posty

Gość Fiona
9 minut temu, Gość gosc napisał:

obiecanki cacanki:)

Wszystko jest możliwe, ale dlaczego miałabym nie uwierzyć. W najbliższym czasie się przekonam to nieuniknione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
2 minuty temu, Gość Fiona napisał:

Wszystko jest możliwe, ale dlaczego miałabym nie uwierzyć. W najbliższym czasie się przekonam to nieuniknione. 

nic na siłe. czasem tu piszą ze skok w bok poprawia relacje małżeńskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
2 minuty temu, Gość Może Cię nie kocha? napisał:

Ja bym porozmawiał, jak nie pomoże to szukaj innego. Kiedyś był inny? Czy zawsze tak miał? Może ma niskie libido, albo go nie kręcisz odpowiednio, albo ma jakiś problem. Ja na Twoim miejscu bym porozmawiał, niech zrobi badania, jak mu libido spadło, może jest chory i to poważnie. Do seksuologa można pójść, lub jeżeli tak ma, to poszukaj sobie, kogoś dopasowanego do Ciebie, po co się męczyć lub zdradzać? Albo jak w nagłówku, po prostu Cię nie kocha, bywa. Ja też jak nie kochałem, nie miałem ochoty na bzykanko.

No właśnie chodzi o to że kiedyś z łóżka nie wychodziliśmy. Ale tak jak pisałam życie nam się bardzo skomplikowało i to też biorę pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza jesteś

A to jakaś wielka tajemnica z tą sytuacją mieszkaniową? Mieszkacie z rodziną, czy pracuje wyjazdowo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
5 minut temu, Gość Tajemnicza jesteś napisał:

A to jakaś wielka tajemnica z tą sytuacją mieszkaniową? Mieszkacie z rodziną, czy pracuje wyjazdowo? 

To nie sytuacja mieszkaniowa. Mamy fajne nowe mieszkanie. Nie chcę o tym pisać to zbyt prywatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
Przed chwilą, Gość Fiona napisał:

To nie sytuacja mieszkaniowa. Mamy fajne nowe mieszkanie. Nie chcę o tym pisać to zbyt prywatna sprawa.

to nie jest tematem dyskusji . A chcesz zdradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
2 minuty temu, Gość ggoooooooooooosc napisał:

to nie jest tematem dyskusji . A chcesz zdradzić?

Nie chcę zdradzić chcę sexu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
1 minutę temu, Gość Fiona napisał:

Nie chcę zdradzić chcę sexu. 

to nie zdradzaj umów się porostu na sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Fiona napisał:

Nie chcę zdradzić chcę sexu. 

Na zdradę zawsze jest czas, a kiedy to juz zrobisz, nie będzie odwrotu i zamkniesz sobie wszystkie drzwi.

Jeśli jeszcze to kochasz, tak jak piszesz porozmawiaj z nim. Może coś się wyjaśni. A w zależności od tego co wyjdzie zdecydujesz. Brak seksu może być kłopotam, ale da się żyć. Przynajmniej jakiś czas.

Na zdradę zawsze znajdziesz dobrą porę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja

Jestem w identycznej sytuacji. Nie mam ciśnienia żeby kogoś znaleźć ale jeśli będę miał okazje to napewno to zrobię. Nie można całe życie liczyć na kogoś kto nie ma na to ochoty. Jeśli chcesz to możemy porozmawiać na ten temat a może i sobie pomoc nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

Myślałam że tu już nie wrócę, ale minął tydzień i nic się nie zmieniło.... Pomimo jego zapewnień że mnie kocha i tak dalej ble ble ble sexu jak nie było tak nie ma. 

Jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Fiona napisał:

Myślałam że tu już nie wrócę, ale minął tydzień i nic się nie zmieniło.... Pomimo jego zapewnień że mnie kocha i tak dalej ble ble ble sexu jak nie było tak nie ma. 

Jestem w kropce.

jak jesteś w kropce to postaw kropkę nad i:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem powinnaś mu powiedzieć albo uprawiacie regularnie sex albo znajdziesz sobie kochanka.

Albo z mim  coś nie tak albo cię zdradza z inną??!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem powinnaś mu powiedzieć albo uprawiacie regularnie sex albo znajdziesz sobie kochanka.

Albo z mim  coś nie tak albo cię zdradza z inną??!!

 

Była już taka rozmowa zapewniał że wszystko się zmieni nie naciskałam ale minął tydzień.... Raczej nic z tego nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

To powiem ci dlaczego ja nie chcę się kochać z moją żoną, ponieważ cały czas jest tak samo  kupowałem bieliznę zakladana raz zero urozmaicone  a tak w kółko marudzi że nie ma seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona
Dnia 23.06.2019 o 20:52, Gość 69z napisał:

 

Masz 2 opcje...albo zdradzasz i do końca życia żyjesz  z tym z tyłu głowy (z czasem bedzie trudniej znalezc kolejnego faceta albo wyjdzie to na jaw). Albo z nim pogadaj...ultimatum - albo ja i normalne życie albo kazdy robi co chce i na „legalu”.

Zastosuje dzisiaj to ultimatum

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona
9 godzin temu, Gość Tom napisał:

To powiem ci dlaczego ja nie chcę się kochać z moją żoną, ponieważ cały czas jest tak samo  kupowałem bieliznę zakladana raz zero urozmaicone  a tak w kółko marudzi że nie ma seksu

Mój nawet niezauwaza bielizny a gdy zaczynam sie przystawiac mówi daj mi chwilę i zasypia.Sex raz na 2ms i co z tym zrobić.jestem młoda..chcę go a tu d..a

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
49 minut temu, Gość Zmęczona napisał:

Zastosuje dzisiaj to ultimatum

 

Romans to fajna spraws, kiedyś byłem przeciwko takiemu rozwiązaniu ale jedna fajna dziewczyna przekonała mnie do zmiany zdania i nie  żałuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k
46 minut temu, Gość Gość 78 napisał:

Romans to fajna spraws, kiedyś byłem przeciwko takiemu rozwiązaniu ale jedna fajna dziewczyna przekonała mnie do zmiany zdania i nie  żałuję. 

Też nie żałuję..... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
1 godzinę temu, Gość gość k napisał:

Też nie żałuję..... 😉

😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziwny facet! Coś musi być na rzeczy skoro on nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 23.06.2019 o 20:09, Gość Fiona napisał:

Nie sypiamy od dawna on jest ciągle przemęczony albo zajęty a wolny czas woli spędzać na grach komputerowych to trwa jakieś 4lata sex jest 1x na miesiąc-dwa mam dość

ale chamstwo mąż zajęty a Ty zdradzasz? jak nie kochasz to rzuć go.

a jak kochasz? pomóz mu sie zrelaxowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
30 minut temu, Gość gość napisał:

Dziwny facet! Coś musi być na rzeczy skoro on nie chce. 

albo to z żoną jest coś nie tak że on nie chce. przestała go krecić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 23.06.2019 o 20:09, Gość Fiona napisał:

Nie sypiamy od dawna on jest ciągle przemęczony albo zajęty a wolny czas woli spędzać na grach komputerowych to trwa jakieś 4lata sex jest 1x na miesiąc-dwa mam dość

no i ile lat ma facet? po 40sce - sex 1 na miesiac regularnie to jest duzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
17 godzin temu, Gość Tom napisał:

To powiem ci dlaczego ja nie chcę się kochać z moją żoną, ponieważ cały czas jest tak samo  kupowałem bieliznę zakladana raz zero urozmaicone  a tak w kółko marudzi że nie ma seksu

Ale to mój mąż nie chce urozmaicen, on wogole niczego nie chce. Ja chciałabym coś zmienić ale jak sexu nie ma to jak to zrobić? A bieliznę kupił mi raz jak się poznaliśmy na moje urodziny i to za namową brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ble, ble, ble

Sama twierdzisz, że masz dziwną sytuację życiową/mieszkaniową i twierdzisz, że to też może być przyczyna, a nic o tym nie piszesz, bo to zbyt prywatne:) A opisywanie męża i waszego pożycia, takie nie jest, czy tego nie ogarniasz, że jednak jest? Może jesteś kolejnym gawędziarzem erotomanem i rajcuje cię takie wzkacyjne bezsensownd przekomarznie się z anonimowymi ludźmi z forum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Ania napisał:

no i ile lat ma facet? po 40sce - sex 1 na miesiac regularnie to jest duzo 

 Nie sądź po sobie. Są faceci, którzy po 40tce mogą sporo, a i kobiety w tym wieku chcą więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
44 minuty temu, Gość Ble, ble, ble napisał:

Sama twierdzisz, że masz dziwną sytuację życiową/mieszkaniową i twierdzisz, że to też może być przyczyna, a nic o tym nie piszesz, bo to zbyt prywatne:) A opisywanie męża i waszego pożycia, takie nie jest, czy tego nie ogarniasz, że jednak jest? Może jesteś kolejnym gawędziarzem erotomanem i rajcuje cię takie wzkacyjne bezsensownd przekomarznie się z anonimowymi ludźmi z forum? 

Weź ty się odczep odemnie. Nigdzie nie pisałam ze nasza sytuacja ma tutaj jakiekolwiek znaczenie a tym bardziej nie mieszkaniowa. Uczepilas się żebym opisała jak żyjemy a h/uj ci do tego. Nie chcesz to nie wchodz na ten post proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
9 minut temu, Gość Fiona napisał:

Weź ty się odczep odemnie. Nigdzie nie pisałam ze nasza sytuacja ma tutaj jakiekolwiek znaczenie a tym bardziej nie mieszkaniowa. Uczepilas się żebym opisała jak żyjemy a h/uj ci do tego. Nie chcesz to nie wchodz na ten post proste. 

zdradź i nie denerwuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×