Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiona

Czy zdradzić męża?

Polecane posty

Gość Gość 78

Fiona, jeżeli gość jest totalnie niezainteresowany sexem z tobą, to znajdź takiego, któremu będzie chciało się tobą zająć. Myślę, że ten który trafi na ciebie będzie miała mega szczęście. Napalona kobieta, chętna na zabawę,  sam zgrnąłbym bez zastanowienia. Jak gość lubi gry, to niech sobie gra, a tobie też się coś od życia należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość Fiona napisał:

Weź ty się odczep odemnie. Nigdzie nie pisałam ze nasza sytuacja ma tutaj jakiekolwiek znaczenie a tym bardziej nie mieszkaniowa. Uczepilas się żebym opisała jak żyjemy a h/uj ci do tego. Nie chcesz to nie wchodz na ten post proste. 

Maz rację Fiona, facet się uczepił i oczekuje szczegółów, olej go i nie odpowiadaj na jego zaczepki. Pewnie jest z tych facetów co już tylko pisanie im zostaje. A tak wracając do tematu, mam podobną sytuację, pomijam szczegóły, zrobiłam to i jestem zadowolona, a mam takie wrażenie że mój mężuś też chociaż o niczym nie wie tylko ma spokój ode mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

Stało się coś bardzo dziwnego, nie poznaję mojego męża ale nie seksu jak nie było tak nie ma 🙄 aż tak dobrze nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Fiona napisał:

Stało się coś bardzo dziwnego, nie poznaję mojego męża ale nie seksu jak nie było tak nie ma 🙄 aż tak dobrze nie jest.

To ja pisałam wcześniej po Twoim ostatnim wpisem, ale co zrobiłaś to z innym tak jak i ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
20 minut temu, Gość gość napisał:

To ja pisałam wcześniej po Twoim ostatnim wpisem, ale co zrobiłaś to z innym tak jak i ja?

Nie, mam mętlik w głowie. Zapytałam go jak sobie dalej wyobraża nasze życie bez sexu. Był przejety i błagał żebym mu wybaczyła bardzo to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajak

Znam podobną sytuację. Oni kilka lat po ślubie, Przed i pierwsze lata po, było codziennie a potem coraz rzadziej i rzadziej. Nie pomagały jej prośby groźby, szpiegowanie pod różnymi możliwościami. On zwyczajnie przestał mieć potrzebę seksu. Po jakimś czasie on pozwolił jej na kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna
Dnia 23.06.2019 o 20:09, Gość Fiona napisał:

Nie sypiamy od dawna on jest ciągle przemęczony albo zajęty a wolny czas woli spędzać na grach komputerowych to trwa jakieś 4lata sex jest 1x na miesiąc-dwa mam dość

Jeżeli masz okazję to zrób to. Masz męża jałopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna
1 godzinę temu, Gość Fiona napisał:

Nie, mam mętlik w głowie. Zapytałam go jak sobie dalej wyobraża nasze życie bez sexu. Był przejety i błagał żebym mu wybaczyła bardzo to dziwne.

On się nie zmieni. Ja czekam już od kilku lat, jest coraz gorzej, choć jeszcze np.2 lata temu błagał żebym dała mi szansę, że będzie seks. Niestety...Nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Wiosna napisał:

On się nie zmieni. Ja czekam już od kilku lat, jest coraz gorzej, choć jeszcze np.2 lata temu błagał żebym dała mi szansę, że będzie seks. Niestety...Nie ma!!!

a jesteście zadbane kobitki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
20 minut temu, Gość Wiosna napisał:

On się nie zmieni. Ja czekam już od kilku lat, jest coraz gorzej, choć jeszcze np.2 lata temu błagał żebym dała mi szansę, że będzie seks. Niestety...Nie ma!!!

Jeszcze mnie nie pili aż tak żeby kominiarza przez komin odkurzaczem wciągać wstrzymam się jakiś czas spoczekam na rozwój sytuacji. Żaden nacisk tu nie pomoże a tylko zaszkodzi. Zdradzić zawsze mogę znam trzy osób które tylko czekają na okazję i nie jest to jakiś tam pierwszy lepszy, ale kurcze dla mnie małżeństwo w zasadzie to świętość. Aż się sama dziwię że biorę zdradę pod uwagę. Tylko że u nas rozwód nie wchodzi w grę... Dzisiaj mu powiedziałam, że jak się nic nie zmieni to nie zamierzam żyć w celibacie i odebrał to na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jeśli jesteś prostytutką, to tak. Jeśli nie - to nie. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
1 minutę temu, Gość ... napisał:

Jeśli jesteś prostytutką, to tak. Jeśli nie - to nie. Proste.

Nie znasz życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 minut temu, Gość Fiona napisał:

Nie znasz życia.

coorva jest zawsze coorvą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
5 minut temu, Gość ... napisał:

coorva jest zawsze coorvą

Pier/dol się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Komuś tu puszczają nerwy... Chyba brak upragnionego prącia doskwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

Widzę że tu większość dzieci się bawi w wakacje wiecej tu nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2019 o 20:09, Gość Fiona napisał:

Nie sypiamy od dawna on jest ciągle przemęczony albo zajęty a wolny czas woli spędzać na grach komputerowych to trwa jakieś 4lata sex jest 1x na miesiąc-dwa mam dość

Droga wolna, ale pamiętaj, że jest to droga jednokierunkowa i bardzo trudno z niej się wycofać.

Coś o tym wiem.

I jakbyś nie zaprzeczała, to powody leżą po obu stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.07.2019 o 20:38, Gość Fiona napisał:

Nie, mam mętlik w głowie. Zapytałam go jak sobie dalej wyobraża nasze życie bez sexu. Był przejety i błagał żebym mu wybaczyła bardzo to dziwne.

To znowu ja piszę po Twoim wpisem, nie wiem jak jest u was, ale ja też tak miałam aż końcu zrobiłam po swojemu, trudno stało się, nie żałuję tego a myślę że i mąż zadowolony, nic nie wie ale pewnie się domyśla bo ma spokój ode mnie, teraz śpi spokojnie i nie musi się wysilać na jakieś tam obietnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopot

Fiona skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itulublin

Czy zdradzić taką lambadziarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×