Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stara Mama

Jakie badania należy wykonać starając się o dziecko w wieku 40-lat?

Polecane posty

Gość Stara Mama

Przecież ja wiem, że w moim wieku będzie trudniej. W Ameryce dzieci z ZD sobie radzą, nawet pracują. Jeśli urodzę takie dziecko, myślę, że dla jego dobra wyprowadzę się za granicę. Tam będzie miało szansę być szczęśliwe, a to chyba najważniejsze dla rodzica. Ale mam nadzieję, że po pierwsze zajdę w ciążę, po drugie urodzę zdrowe dziecko.
Niestety mieszkam w bardzo zanieczyszczonym mieście. Mam maskę antysmogową.
Odżywiam się dość zdrowo, ale zmieniam dietę na jeszcze zdrowszą, zapisałam się na ćwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

Matko, jaki ciemnogród. Dla Was czterdziestolatka to stara kobieta :)

Ale cóż, jak ktoś ma setkę nałogów, puste życie i wygląda jak wygląda, to się trudno dziwić, że nie wyobraża sobie życia po czterdziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
49 minut temu, Gość Stara Mama napisał:

Przecież ja wiem, że w moim wieku będzie trudniej. W Ameryce dzieci z ZD sobie radzą, nawet pracują. Jeśli urodzę takie dziecko, myślę, że dla jego dobra wyprowadzę się za granicę. Tam będzie miało szansę być szczęśliwe, a to chyba najważniejsze dla rodzica. Ale mam nadzieję, że po pierwsze zajdę w ciążę, po drugie urodzę zdrowe dziecko.
Niestety mieszkam w bardzo zanieczyszczonym mieście. Mam maskę antysmogową.
Odżywiam się dość zdrowo, ale zmieniam dietę na jeszcze zdrowszą, zapisałam się na ćwiczenia...

To ja pisałam o smogu. Jestem z Krakowa, w zimie jest taki syf, ze hej. A na sasiadke po prostu padło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wyszalala sie i teraz stwierdziła ze na starosc nikt nie poda jej szklanki wody wiec dziecko sobie robi. Co w tym dziwnego, kazdy robi dziecko z egoizmu wczesniej czy pozniej . Juz nic mnie nie zdziwi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziecko za darmo sie zaopiekuje a tak by musiala brac opiekunkę na starosc a to kosztuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciotegh

Co chciecie , dopiero teraz odezwały sie w niej chciec posiadania potomstwa . Moze dopiero teraz dojrzała. W wieku 40 lat ciezko przechodzi sie ciaze i poród i opieke intensywna nad maluchem ale to jej zycie , ona decyduje , moze jej dziecko mimo jej starosci bedzie szczęśliwsze niz wasze dzieciary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

Chyba napisała, że dopiero teraz spotkała faceta, czytajcie dokładniej.. Nie wiem, co Wy kobiety w życiu robiłyście, że czujecie się zmęczone po czterdziestce i jak słabe macie zdrowie (albo osoby w waszym środowisku). Przecież to śmieszne: opiekę nad dzieckiem ciężej się przechodzi w tym wieku. Bez jaj. Chyba w ogóle nie dbacie o zdrowie ani psychiczne ani fizyczne, że po czterdziestce Wam się życie kończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
Dnia 24.06.2019 o 12:01, Gość gosc napisał:

Ojej przepraszam, że nie znalazłam miłości życia już w wieku 20 lat. Przepraszam, że nie byłam taka super. Nie nalezy mi się w takim razie macierzyństwo. Nic mi sie nie należy.

Nie musisz sie nikomu tlumaczyc! Powodzenia i mam nadzieje ze szybko zostaniesz mamom x 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

*mama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Dnia 24.06.2019 o 11:47, Gość Gosc napisał:

"Kariery" sie pewnie zachcialo i teraz przy zmarszczkach na twarzy dopiero sie bierze za dziecko....

A Ty jaka kariere zrobilas ze sie wypowiadasz ? Kury domowej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grupa
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

 

autorko nie rób żadnych badań przed zajściem w ciążę, bo to jest bez sensu! Jak zajdziesz w ciążę to wtedy lekarz ci da skierowania na te same badania, a tamte będą nie ważne dla lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziecko faktycznie darmowa opiekunka na starość, już te ...yzm przekraczają wszelkie dopuszczalne normy głupoty. Niestety  to jest, jak się siedzi tylko po to na kafe, żeby mieszać i wypisywać brednie. W rubryce zawód ta co yakie mądrości podaje śmiało sobie może wpisac:głupek kafeteryjny😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość niebieska kreska

Jestem w wieku 40 lat i tez staram się o ciaze.Kilkunastoletnie malzenstwo poszlo w pi...u on nie chcial dzieci a teraz zostawil sama.Staram sie o dziecko z nowym partnerem i mam nadzieje ze mi sie uda.Nie oceniajcie 40 letnich matek bo kazdy ma prawo zaznac radosci macierzynstwa.Autorko trzymam kciuki za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isl
19 minut temu, Gość Gość niebieska kreska napisał:

Jestem w wieku 40 lat i tez staram się o ciaze.Kilkunastoletnie malzenstwo poszlo w pi...u .On nie chcial dzieci, a teraz zostawil samą.Staram sie o dziecko z nowym partnerem i mam nadzieje ze mi sie uda.Nie oceniajcie 40 letnich matek bo kazdy ma prawo zaznac radosci macierzynstwa.Autorko trzymam kciuki za ciebie.

Odszedł bo tak nie zrobił dziecko innej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×