Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Facet mni podrywal, ja go olalam teraz zaluje. Moge to odrecic?

Polecane posty

Gość Gosc

Nie bylam pewna co do jego zamiarow a do tego jestem bardzo niesmiala. Odttacilam go przez swoja blokade w kontaktach z mezczyznami.Teraz ograniczyl kontakt ze mna juz nie jest tak jak kiedys. Czy mozna to jakos naprawic? Choc mozliwe ze juz stracil zainteresowanie, czy moze jest szansa ze jeszcze jest zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A co dokładnie zrobilas. Skąd się znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak było kiedyś, długo się starał? Jeśli tak to już pewnie dał sobie spokój, teraz ty musisz wyjść z inicjatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ze 3 miesiace szukal kontaktu, zagadywal sporo, zdarzalo sie ze mbie dotknal niby przypadkiem, usmiechal sie i przy tym patrzyl prosto w oczy. Czy takie zachowania cos znacza? Bo ja uznalam ze bic nadzwyczajnego i ze zachowuje sie jak zeykly kolega. Co ja zrobilam? Wlasnie nic i w tym jest problem. Sparalizowana strachem ze ktos sie byc moze mna interesuje, nawet w oczy spojrzec nie umialam i zaraz odwracalama wzrok, bylam oschla, bo gdyby role sie odwrocily ja bedac mezczyzna nie probowalabym dalej podbijac do takiej kobiety. Teraz prawie nie rozmawiamy tylko jak trzeba. Juz nawet nie patrzy na mnie choc czasami mam wrazenie obserwujac go ze moze jeszcze moze bie wszystko straceone ale to chyba zludne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaproś go na piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dina

Zagadnij go gdzie jedzie na wakacje i powiedz że chętnie pojechałabys z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to od razu
2 godziny temu, Gość Dina napisał:

Zagadnij go gdzie jedzie na wakacje i powiedz że chętnie pojechałabys z nim

najlepiej moglaby mu usiasc okrakiem kolanach, na pewno by podzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK
2 godziny temu, Gość tak to od razu napisał:

najlepiej moglaby mu usiasc okrakiem kolanach, na pewno by podzialalo

Chyba bym zemdlał ze szczęścia:classic_biggrin: a jakbym złapał to bym nie puścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest łatwo odpowiedzieć na takie pytanie ,za mało danych .

Inaczej zachowują się młodzi faceci inaczej dojrzali wiek ma tu kluczowe znaczenie a tak że przeszłość i doświadczenia z poprzednich zwiazków..

Jesli jest dojrzałym mężczyzną na pewno nie przekreślił ciebie tylko dał ci czas i prawo do decyzji (następny krok) tak wiekszość z nas ma w pewnym wieku dotyczy to też młodych meżczyzn kórzy dostali kopa od życia .a nie ogarneła ich głupota mszczenia się na innych kobietach i pozostali sobą .

tak wiec proponuje byś znalazła pretekst na spotkanie i do dzieła

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Choc mozliwe ze juz stracil zainteresowanie, czy moze jest szansa ze jeszcze jest zainteresowany?

Może już z Ciebie zrezygnował, a może jednak byłby zainteresowany, nie wiadomo, tylko Ty możesz to zweryfikować. Jeśli chciałabyś z nim nawiązać bliższą znajomość, spróbuj, przekonaj się, czy jest szansa oraz, czy ostatecznie było warto. Pomijając, jest tutaj coś, co najprawdopodobniej będzie przeszkadzało nie wyłącznie na samym początku, ale i później utrudniało funkcjonowanie i rozwój relacji...

19 godzin temu, Gość Gosc napisał:

[...] jestem bardzo niesmiala. Odttacilam go przez swoja blokade w kontaktach z mezczyznami.[...]

Warto nad tym popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×