Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Literatka

Potrafilibyście kogoś zabić "bez mrugnięcia oka" gdyby nie było za to, odpowiedzialności karnej?

Polecane posty

Gość Cycu xd

Ja obejrzałem tyle horrorów o seryjnych mordercach a nie zabijam ludzi a miałbym kogo ile ludzi ja złych niedobrych znam z przeszłosci roznych nikczemnych .No ale nie morduje nie mam tego we krwi nie jestem takim co by kogos skrzywdził . Mowia ze filmy takie o zabijaniu tez ucza tego ja jakos nigdy bym nie brał przykladu z fikcyknej postaci filmowej. A widziałem tyle takich filmow ze powinienem byc sam chodzacym morderca co zaszlachtuje całe osiedle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Ja tyle byłem skrzywdzony w życiu tyle mnie gnębiono ,prześladowano że musiałbym zabic kilkanaście osób no ale niech zyja maja dzieci maja prace i męża /żone .To zaraz mordować kogos kto mnie nęka albo krzywdził ? To by mnie uspokoiło zatarało stare rany jakbym zabić miał wrogów z przeszlosci ? Czy to by dało mnie ten spokój sumienia ? Widzieć jak umiera ktos kto gnębił mnie dawno temu ? Widzieć jak umiera jego ostatnie chwile w agonii ? Nie wiem czy to byłby dla mnie wybór jakis ,nie umiałbym z tym żyć nie jestem potworem .Mam sumienie nie zrobilym bym komuś krzywdy za to nawet że on mnie krzywdził .Jakoś nie umiem zadać rany komuś nawet kto sobie na to zasługuje.Mam takie osoby na mojej czarnej liście ale ja nie umiem zabić to by mnie samego zniszczyło na sumieniu .Jak bym sobie spojrzał w twarz samemu że zabiłem człowieka ? To by było dla mnie żadne wyjście bo mnie gnębić miał to mam jego pozbyć się w takim razie może zabić każdego kto mnie obraża albo wyśmiewa ? No bo wiele osób w życiu kpi z kogoś i co mam je zabić bo zaraz to będzie moja zemsta ? Na pewno nie jest to dobre wyjście każdy lepiej niech żyje sobie nadal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa

Nie, bo każdy zdrowy względem żywota jest równy i czuje potrzebę jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastraszony jak Polak

Tylko jedną osobę, bandytę z Prokuratury Rejonowej w Katowicach. Ten człowiek mimo dostarczonych dowodów nie przeprowadza w sposób staranny analizy, nie wyciąga wniosków a jego jedynym celem jest wydanie możliwie najwyższego wyroku. Dodam, że w sędziowie mają różny stopień upośledzenia, co skrzętnie jest wykorzystywane przez takich bandytów jak on.

Może śmierć tego łotra ocaliłaby innych niesłusznie skazanych. Chociaż zdecydowanie bardziej wolałbym, żeby posadzono go w więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×