Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja1234

Facet namawia mnie na trojkat z kobieta

Polecane posty

Gość DobryBuszekKacper

Jako doświadczony mąż naprawdę staram się pomóc i wiem jak. Na początku myślałem że gość ciebie zdradza ale piszesz że tylko tak myślisz więc nie masz dowodu. Upewnij się zanim zaczniesz działać. Postaraj się konkretnie z nim porozmawiać. Jeśli go zobaczysz to powiedz że jesteś na niego napalona i teraz ma cie bzykać. Zobacz jego reakcje i opisz. Chcę ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkl
17 minut temu, Gość Kasia napisał:

Może jeśli chce spróbować to spróbowaj .. pokaz mu na co Cię stać oczywiście nie zmuszaj się ale zrób wszystko żeby związek wrócił na stare tory też swoje przed wyborem co zrobić godzić się czy nie ... jak to będzie po wszystkim .. wyobraźnia to wyobraźnia a rzeczywistość może być inna siebie znam i trochę się obawiam co sobie nawkrecam

Jeśli ma ochotę na mnie i inna kobietę to powinien mi to powiedzieć wprost... tak samo jak z nim gadałam kiedykolwiek o kobietach to niby żadne go nie interesowały nic...  a ma tam  pewnie nie jedna poznane i kto wie czy nie zaliczone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkl
1 minutę temu, Gość DobryBuszekKacper napisał:

Jako doświadczony mąż naprawdę staram się pomóc i wiem jak. Na początku myślałem że gość ciebie zdradza ale piszesz że tylko tak myślisz więc nie masz dowodu. Upewnij się zanim zaczniesz działać. Postaraj się konkretnie z nim porozmawiać. Jeśli go zobaczysz to powiedz że jesteś na niego napalona i teraz ma cie bzykać. Zobacz jego reakcje i opisz. Chcę ci pomóc

Takich konkretnych dowodów nie mam ale wiem ze miał kontakt z innymi kobietami ... i podejrzewam ze zdradził ale do tego się nie przyzna nigdy...  takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rls
11 minut temu, Gość Jkl napisał:

Takich konkretnych dowodów nie mam ale wiem ze miał kontakt z innymi kobietami ... i podejrzewam ze zdradził ale do tego się nie przyzna nigdy...  takie jest moje zdanie

Szczerze powiem że jeżeli masz takie przypuszczenia od dłuższego czasu to musisz jeszcze zabrać jakieś dowód na przykład Spróbuj z jakiegoś profilu napisać do niego Spróbuj z nim zacząć flirtować i zobaczysz wtedy jakie ma podejście do innych kobiet i czy masz powód w ogóle żeby sobie tak myśleć bo sama się będziesz co dzień męczyć I zadręczać A to nie ma sensu przede wszystkim szczera rozmowa Bez niej nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobryDuszekKacper
8 minut temu, Gość Jkl napisał:

Takich konkretnych dowodów nie mam ale wiem ze miał kontakt z innymi kobietami ... i podejrzewam ze zdradził ale do tego się nie przyzna nigdy...  takie jest moje zdanie

To łatwo sprawdzić. Napisałem jak. Zgódz się na ten trójkąt tylko postaw warunki i jeśli złamie wypad. 

Dziś pokaż że masz ochotę zrób mu tego l*da. Żeby obserwować. Jeśli będzie unikał twojego wzroku to wyobraża sobie inną kobietę. Jeśli będzie cały czas obserwował ciebie i twoje ruchy to jednak sie mylisz. I to jednak tylko ta kobieca mania krakania i wtedy będziesz winna ty. To normalne jak kobiet jest więcej w rodzinie. Podświadomość to kobieca zguba. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mis
5 minut temu, Gość DobryDuszekKacper napisał:

To łatwo sprawdzić. Napisałem jak. Zgódz się na ten trójkąt tylko postaw warunki i jeśli złamie wypad. 

Dziś pokaż że masz ochotę zrób mu tego l*da. Żeby obserwować. Jeśli będzie unikał twojego wzroku to wyobraża sobie inną kobietę. Jeśli będzie cały czas obserwował ciebie i twoje ruchy to jednak sie mylisz. I to jednak tylko ta kobieca mania krakania i wtedy będziesz winna ty. To normalne jak kobiet jest więcej w rodzinie. Podświadomość to kobieca zguba. Trzymam kciuki.

Dokładnie jestem.tego zdania zrób mu dziś tak dobrZe żeby się chłopak zapomniał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkl

Nic nie zmienia faktu ze odstawił mnie na bok i  pewnie ma lub miał lepsze okazy na swojej drodze...   wiem ze ktoś byl i jestem na to przygotowana. Jestem w stanie wybaczyć mu  wszystko tylko chce szczerości w stosunku do mnie. Duża  winę daje sobie bo byłam często wredna. A trojkat chcialabym naprawdę bardzo... może za jakiś czas otworzy się i pogadamy o tym naszym planowanym trójkąciku...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisdis86GTC

Spytał cię o trójkąt... Skoro jest z tobą i koniecznie Ciebie pragnie widzieć z kobietą w łóżku i nawet sam ci to powiedział to chyba jest szczery i szacunek się należy bo jeśli raz by cię zdradził to takie trójkąty miałby za sobą z kimś innym. Więc to co piszesz że odstawił cię na bok to brednie. Może odczuwasz to czym sama go obdarowałaś niesłusznie? Sam jestem facetem i też mam marzenia ale żona nie jest ani trochę szalona, nawet nie wie jak wygląda mydło więc wstyd ja do lasu brać. Więc tak na chłopski rozum uroiłaś sobie to wszystko i przez to jest dla ciebie taki? Ale wy baby jesteście porąbane. Ja tam wolę zapłacić i przeżyć to tak jak ja akurat mam ochotę. Daj znać jak będziesz wolna i wyślij fotkę. Krzysiek tczew 33l kristofskyyy@onet.pl Policjant ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
9 minut temu, Gość Krisdis86GTC napisał:

Spytał cię o trójkąt... Skoro jest z tobą i koniecznie Ciebie pragnie widzieć z kobietą w łóżku i nawet sam ci to powiedział to chyba jest szczery i szacunek się należy bo jeśli raz by cię zdradził to takie trójkąty miałby za sobą z kimś innym. Więc to co piszesz że odstawił cię na bok to brednie. Może odczuwasz to czym sama go obdarowałaś niesłusznie? Sam jestem facetem i też mam marzenia ale żona nie jest ani trochę szalona, nawet nie wie jak wygląda mydło więc wstyd ja do lasu brać. Więc tak na chłopski rozum uroiłaś sobie to wszystko i przez to jest dla ciebie taki? Ale wy baby jesteście porąbane. Ja tam wolę zapłacić i przeżyć to tak jak ja akurat mam ochotę. Daj znać jak będziesz wolna i wyślij fotkę. Krzysiek tczew 33l kristofskyyy@onet.pl Policjant 😉

Świadomie chcesz zdradzić.żonę ? I to niby baby sa porabane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klj
17 minut temu, Gość Krisdis86GTC napisał:

Spytał cię o trójkąt... Skoro jest z tobą i koniecznie Ciebie pragnie widzieć z kobietą w łóżku i nawet sam ci to powiedział to chyba jest szczery i szacunek się należy bo jeśli raz by cię zdradził to takie trójkąty miałby za sobą z kimś innym. Więc to co piszesz że odstawił cię na bok to brednie. Może odczuwasz to czym sama go obdarowałaś niesłusznie? Sam jestem facetem i też mam marzenia ale żona nie jest ani trochę szalona, nawet nie wie jak wygląda mydło więc wstyd ja do lasu brać. Więc tak na chłopski rozum uroiłaś sobie to wszystko i przez to jest dla ciebie taki? Ale wy baby jesteście porąbane. Ja tam wolę zapłacić i przeżyć to tak jak ja akurat mam ochotę. Daj znać jak będziesz wolna i wyślij fotkę. Krzysiek tczew 33l kristofskyyy@onet.pl Policjant ;) 

A może i ma za sobą już...  tak czy inaczej czuje ze mnie zdradził albo chociaż pisał z innymi kobietami...  no tego się niestety nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p212

To ty zacznij go namawiać na sex z drugim facetem, czemu masz nie spełnić swojej fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klj
15 godzin temu, Gość DobryDuszekKacper napisał:

To łatwo sprawdzić. Napisałem jak. Zgódz się na ten trójkąt tylko postaw warunki i jeśli złamie wypad. 

Dziś pokaż że masz ochotę zrób mu tego l*da. Żeby obserwować. Jeśli będzie unikał twojego wzroku to wyobraża sobie inną kobietę. Jeśli będzie cały czas obserwował ciebie i twoje ruchy to jednak sie mylisz. I to jednak tylko ta kobieca mania krakania i wtedy będziesz winna ty. To normalne jak kobiet jest więcej w rodzinie. Podświadomość to kobieca zguba. Trzymam kciuki.

Ogólnie jest tak jak myslalam czyli jeśli chodziło o sprawy lozkowe to był całkiem gdzie indziej  i lepszy był telewizor jak ja...wiec lepsze obiekty z nim się kręcą... czuje się jak wielkie nic. Masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×