Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIedactwo

Facet ściemnia, czy to ja zdurniałam?

Polecane posty

Gość BIedactwo

A więc tak - kojarzycie te kretyńskie, spersonalizowane filmiki na fejsie, dzień przyjaciela i takie tam inne żenujące bzdety? 😕  Wczoraj taką durnotę udostępnił na swoim profilu mój facet, a tam na tym filmiku jakieś zdjęcia, których ja nigdy w życiu nie widziałam 😕  Pokazałam mu, zapytałam o co chodzi, spławił mnie, nawet nie zerknął na foty, próbował zrobić ze mnie czepialską wariatkę. No moim zdaniem, jeśli ja nie widziałam tych zdjęć, on po prostu ukrył część albumów przede mną. Jak to jest dziewczęta z tym fejsem? czy któraś  z was potrafi rozgryźć mój problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedactwo

UUUUP, bo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O matko, zacznij żyć życiem a nie fejsem. Dramat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

typowy problem z dupy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedacwo


Żyje życiem przecież. Wlazłam na chwile na fejsa, a tam takie coś. Nie znam się, więc pytam. Co w tym złego? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i co z tego, że nie widziałaś wcześniej tych zdjęć? Ty normalna jesteś? Pokolenie fejsowych durnot. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pppppp

Do tych filmików pobierane są zdjęcia z profilu ale i też na których nas oznaczono 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedactwo
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No i co z tego, że nie widziałaś wcześniej tych zdjęć? Ty normalna jesteś? Pokolenie fejsowych durnot. 

No nie widzę ich w jego galerii 😕 Nie ma ich tam. i nigdy nie widziałam. A  na tym filmiku są. Dlaczego tak się dzieje> Dodam, że wcześniej miał tendencję do kłamstewek i spotykał sie byłymi na kawki. Coś złego w tym, że jestem czujna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedactwo
8 minut temu, Gość Pppppp napisał:

Do tych filmików pobierane są zdjęcia z profilu ale i też na których nas oznaczono 

Sęk w tym, że przejrzałam cały jego profil i ja nie jestem w stanie zobaczyć tych zdjęć. A to świeży filmik 😕  Ja sama osobiście ukrywałam swego czasu całe albumy przed wścibskimi ciotkami, więc wiem, że ta opcja istnieje. Niestety nie znam się do końca na tym co się dzieje na fejsie, więc dopytuje was. Jego nie mogę, bo mnie spławił i nie chciał na ten temat gadać. Puknął się w głowę i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I słusznie, że puknal się w głowę. Normalna to Ty nie jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh co za kobiety

Zawsze się dziwiłam, że dziewczynom nie szkoda czasu i szacunku do siebie żeby zadawać się z niewiernymi klamcami...naprawdę chcesz spędzić życie na tropieniu kolejnych kłamstw i zdrad swojego faceta? Przecież od razu widać, że Cię oklamuje i coś kombinuje za Twoimi plecami. Ty mu słusznie nie ufasz więc dlaczego z nim jesteś? Toksyczny związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedactwo
9 minut temu, Gość gosc napisał:

I słusznie, że puknal się w głowę. Normalna to Ty nie jesteś. 

Jestem czujna. A on zawsze się puka w łeb, gdy coś mnie niepokoi. Kiedyś przeglądał przy mnie swoje fotki w telefonie i mignęło mi tam zdjęcie jego i jakiejś laski na jego kolanach. Nie chciał nic powiedzieć, wyjaśnić, co to za fota, tylko też się pukał w łeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedactwo
6 minut temu, Gość eh co za kobiety napisał:

Zawsze się dziwiłam, że dziewczynom nie szkoda czasu i szacunku do siebie żeby zadawać się z niewiernymi klamcami...naprawdę chcesz spędzić życie na tropieniu kolejnych kłamstw i zdrad swojego faceta? Przecież od razu widać, że Cię oklamuje i coś kombinuje za Twoimi plecami. Ty mu słusznie nie ufasz więc dlaczego z nim jesteś? Toksyczny związek?

Rok temu urodził nam się syn... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda

No to niezle wtopilas...facet pewnie Cie zdradza za Twoimi plecami, a z Ciebie robi zazdrosna wariatke 😯 Ten typ się nie zmieni więc albo się z nim rozstan albo zaakceptuj, że Cię zdradza i oklamuje i nie trać czasu na sprawdzanie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie'!

Pewnie siedzi ciągle na fejsie i w telefonie i podrywa laski, któraś na pewno się skusi. Gdybym zobaczyła w telefonie faceta zdjęcie z jakąś babą siedzaca mu na kolanach to już by nie był moim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiek

Widocznie chcial z jakiegoś powodu abyś nie widziala tych zdjęć. Co na nich bylo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw go

Gość ewidentnie kombinuje za twoimi plecami a z ciebie robi czepialska ...ke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedactwo
7 minut temu, Gość szkoda napisał:

No to niezle wtopilas...facet pewnie Cie zdradza za Twoimi plecami, a z Ciebie robi zazdrosna wariatke 😯 Ten typ się nie zmieni więc albo się z nim rozstan albo zaakceptuj, że Cię zdradza i oklamuje i nie trać czasu na sprawdzanie go.

Ale czy ja dobrze dedykuję z tymi zdjęciami? Bo konkretnie o to właśnie pytałam. Czasami jak mamy do czynienia z ludźmi, którzy nie są w stanie usiąść z nami przy stole i wyjaśnić po ludzku problemu (no wziąłby ten mój telefon, zobaczył o co mi chodzi, co to za zdjęcia się wyświetlają, których ja nie widzę, przejrzał na spokojnie ze mną swój profil, mój, zobaczył na własne oczy - po prostu), notorycznie robią wariata, to juz człowiek sam się zastanawia, czy faktycznie nie zgłupiał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara kraft

To taki typ lowelasa. Na mesengerze pewnie non stop podbija do lasek i siedzi na stulejarskich grupach. Być może nawet jakaś juz puka na boku. Mialam z takim do czynienia. Wiem o czym mówię. Jeśli facey ukrywa telefon, fejsa itp. To wiedz ze nie robi tego bez przyczyny. Nigdy. Teraz mam męża i telefon lezy wszedzie na widoku, fejsa natomiast prawie nie uzywa, podobnie zreszta jak ja. Potrafi mi dac tel swoj abym w nim coś sprawdzila. Z tamtym to nie mialo miejsca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedactwo
11 minut temu, Gość o nie'! napisał:

Pewnie siedzi ciągle na fejsie i w telefonie i podrywa laski, któraś na pewno się skusi. Gdybym zobaczyła w telefonie faceta zdjęcie z jakąś babą siedzaca mu na kolanach to już by nie był moim facetem.

Nie nie, to nie tak. Zdjęcie z jakąś dziewczyna na kolanach było kilka lat temu. W galerii prywatnej w telefonie. Twarzy nie było widać, zasłonięta była włosami. Twierdził, że wielka impreza  u niego była wtedy i nawet nie wie, kto mu usiadł na kolanach. No słabe, wiem. Ale machnęłam ręką. Wczoraj na filmiku fejsbukowym jakieś dwie foty, których nie jestem w stanie zobaczyć u niego w galerii. Nic nie znaczące zdjęcia. Jakieś kadry z filmów. Tylko zastanawia mnie, czemu ja tego nie widzę. Być może ukrył cały album przede mną, może zdjęć jest więcej i jakieś konkretniejsze, a na filmik tylko te dwie foty się przypadkiem załapały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picz
2 minuty temu, Gość Biedactwo napisał:

Nie nie, to nie tak. Zdjęcie z jakąś dziewczyna na kolanach było kilka lat temu. W galerii prywatnej w telefonie. Twarzy nie było widać, zasłonięta była włosami. Twierdził, że wielka impreza  u niego była wtedy i nawet nie wie, kto mu usiadł na kolanach. No słabe, wiem. Ale machnęłam ręką. Wczoraj na filmiku fejsbukowym jakieś dwie foty, których nie jestem w stanie zobaczyć u niego w galerii. Nic nie znaczące zdjęcia. Jakieś kadry z filmów. Tylko zastanawia mnie, czemu ja tego nie widzę. Być może ukrył cały album przede mną, może zdjęć jest więcej i jakieś konkretniejsze, a na filmik tylko te dwie foty się przypadkiem załapały.

Oczywiście, ze moze tak być. Mozna ukryc zdjecie czy caly album nawet przed jedna konkretna osobą. Filmik udostepnil publicznie wiec dlatego widzialas. Moze tylko obawial sie ze będziesz zazdrosna, nie wiem jak tam miedzy wami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedactwo
12 minut temu, Gość Lara kraft napisał:

To taki typ lowelasa. Na mesengerze pewnie non stop podbija do lasek i siedzi na stulejarskich grupach. Być może nawet jakaś juz puka na boku. Mialam z takim do czynienia. Wiem o czym mówię. Jeśli facey ukrywa telefon, fejsa itp. To wiedz ze nie robi tego bez przyczyny. Nigdy. Teraz mam męża i telefon lezy wszedzie na widoku, fejsa natomiast prawie nie uzywa, podobnie zreszta jak ja. Potrafi mi dac tel swoj abym w nim coś sprawdzila. Z tamtym to nie mialo miejsca. 

No tak. Wiecznie siedzi z nosem w telefonie. Nigdy nie miałam dostępu do jego telefonu, zawsze go pilnuje. Nigdy w życiu nie dał i ot tak telefonu, bym sobie coś sprawdziła. Ale ok. Skupmy się na tym nieszczęsnym filmiku... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finka

Kobito. Fagas wali cie w rogi ewidentnie. Nie widzisz sygnalow ostrzegawczych? I jeszcze z takim typem oślizglym zaciazylas? Wspolczuje cie ale jeszcze mozesz sie ratować. Zycie zmarnowane z takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tam
5 minut temu, Gość Biedactwo napisał:

No tak. Wiecznie siedzi z nosem w telefonie. Nigdy nie miałam dostępu do jego telefonu, zawsze go pilnuje. Nigdy w życiu nie dał i ot tak telefonu, bym sobie coś sprawdziła. Ale ok. Skupmy się na tym nieszczęsnym filmiku... 

A po co masz się skupiać na filmiku? Mało Ci jeszcze sygnałów? Facet Cię notorycznie oklamuje i zdradza, ukrywa przed tobą zdjęcia i telefon, ciągle siedzi na tych durnych aplikacjach, a tobie jeszcze mało? Ja wiem, że tonący brzytwy sie chwyta i bedziesz wymyslala dziesiatki absurdalnych usprawiedliwien dla niego, że to jednak Ty jesteś zazdrosna a on niewinny jak pączek róży...byłam w takim toksyczym związku więc wiem co mówię, dzięki Boga mam teraz normalnego męża i dziecko i jak czytam takie tematy to dziękuję Bogu, że z tamtym już nie jestem i nic mnie z nim nie łączy. Oprzytomniej dziewczyno i odejdź od niego bo na poważną rozmowę z nim nie masz co liczyć, od razu walnie focha, zrobi z Ciebie wariatke i powie, że wymyślasz rzeczy, które nie miały miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedactwo

Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi. Muszę się ewakuować, bo dziecko mi płacze. Dobrej nocy wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysieńka z Malborka

Ja tez myślę, że cie zdradza. Pytanie czy masz odwagę od niego odejść? I jeżeli uprawiasz z nim seks to zabezpieczaj się prezerwatywami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Więc ponieważ nie dociera do ciebie co mówią dziewczyny o ciągłym trzymaniu telefonu przy du pie i że facet ma za uszami znacznie więcej niż parę głupich zdjęć w ukrytym folderze odpowiem na to pytanie. Fejsbuk robi te filmiki automatycznie ze zdjęć dostępnych na profilu, jeśli w filmie pojawily się zdjęcia których ty nie możesz zobaczyć rozwiązanie zagadki jest tylko jedno: wyłączył ci dostęp do zdjęć lub konkretnego albumu. Więc niech nie udaje de bila i nie robi z ciebie wariatki bo doskonale wie, że ukrył przed tobą te zdjęcia. W każdym razie bardzo to smutny związek a on jest kombinatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysieńka z Malborka

E tam, autorka nic nie zrobi. Ciągle będzie się zadreczac, szpiegowac i martwić a jednocześnie usprawiedliwiać swojego misia. A misio będzie roochal wszystko co na drzewo nie ucieka. Może obudzi się jak syn dorosnie i będzie taki sam jak ojciec bo normalnego wzorca w domu nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIedactwo
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Więc ponieważ nie dociera do ciebie co mówią dziewczyny o ciągłym trzymaniu telefonu przy du pie i że facet ma za uszami znacznie więcej niż parę głupich zdjęć w ukrytym folderze odpowiem na to pytanie. Fejsbuk robi te filmiki automatycznie ze zdjęć dostępnych na profilu, jeśli w filmie pojawily się zdjęcia których ty nie możesz zobaczyć rozwiązanie zagadki jest tylko jedno: wyłączył ci dostęp do zdjęć lub konkretnego albumu. Więc niech nie udaje de bila i nie robi z ciebie wariatki bo doskonale wie, że ukrył przed tobą te zdjęcia. W każdym razie bardzo to smutny związek a on jest kombinatorem

Dobitnie 😞 Ale dziękuję ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa smerff

Autorka chyba liczyła na to, że powiemy jej, że te filmiki to normalna rzecz na fejsie, jej mąż jest cacy, a ona nie ma się co martwić. Szkoda, że nie kopnie drania w doope. Szkoda jej. Szkoda dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×