Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lodzia

Hashimoto zmalo

Polecane posty

Gość Gość
10 godzin temu, Gość Droz napisał:

dlaczego te laski z yt sa takie brzydkie  i nie potrafia poprawnie mowic

Odpowiedź jest bardzo prosta : w większości przypadków nie mają wykształcenia ani doświadczenia i do żadnej innej roboty się nie nadają. Ponadto są leniami smierdzacymi (jak bohaterka tego wątku) a na YT wystarczy dobrze ustawić kadr i zedytowac film, żeby wyjść jako tako. Zmalo na filmach jakoś wygląda ale jak widzę jej stories to mam odruch wymiotny. Jest strasznie zaniedbana, niechlujna. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość szkapa napisał:

ja już to mówiłam, że ona chyba tego w ogóle nie czuje jakim tonem odpowiada. w co jestem w stanie uwierzyć, bo ja też czasami odpowiadam komuś, w moim mniemaniu całkowicie normalnie, a okazuje się, że burcze na ludzi 😆

W przypadku Zmalo to jest zwykle BURACTWO a nie żadne 'nie czuje jakim tonem odpowiada' 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Odpowiedź jest bardzo prosta : w większości przypadków nie mają wykształcenia ani doświadczenia i do żadnej innej roboty się nie nadają. Ponadto są leniami smierdzacymi (jak bohaterka tego wątku) a na YT wystarczy dobrze ustawić kadr i zedytowac film, żeby wyjść jako tako. Zmalo na filmach jakoś wygląda ale jak widzę jej stories to mam odruch wymiotny. Jest strasznie zaniedbana, niechlujna. 

 

Są makijażystkami( te od beauty) więc raczej nie mają formalnego wykształcenia- tylko to zawodowe. Robią sobie mocne makijaże, więc lepiej, inaczej wyglądają niż zazwyczaj. No. Zmalowana- jak walnie sobie tapetę to jakoś jeszcze wygląda a bez makijażu jak zaniedbana klucha. Reszta waszych ukochanych boogie, laur i andziaksow to jakaś porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Odpowiedź jest bardzo prosta : w większości przypadków nie mają wykształcenia ani doświadczenia i do żadnej innej roboty się nie nadają. Ponadto są leniami smierdzacymi (jak bohaterka tego wątku) a na YT wystarczy dobrze ustawić kadr i zedytowac film, żeby wyjść jako tako. Zmalo na filmach jakoś wygląda ale jak widzę jej stories to mam odruch wymiotny. Jest strasznie zaniedbana, niechlujna. 

 

Dokladnie... one wszystkie na zywo wygladaja zupelnie inaczej. Na yt to dobre ustawienie po prostu :D! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurrr
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

 Ponadto są leniami smierdzacymi (jak bohaterka tego wątku) a na YT wystarczy dobrze ustawić kadr i zedytowac film, żeby wyjść jako tako. 

 

To jest prawda.. Ostatnio wielce się oburzyła,  że po jaką ch*** ona ma się bawić i poprawiać dźwięk w filmiku na YouTube. OMG Kobieto to Twoja jedyna praca, a Ty masz problem zrobić chociaż tą jedyną rzecz od początku do końca.. A potem kolejny wywód, że się dziwi bo spadek oglądalności na youtube i to pewnie nam się filmiki nie wyświetlają bo to MY nie kliknelismy w Dzwoneczek. Oczywiście nic nie jest jej winą.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Wkurrr napisał:

To jest prawda.. Ostatnio wielce się oburzyła,  że po jaką ch*** ona ma się bawić i poprawiać dźwięk w filmiku na YouTube. OMG Kobieto to Twoja jedyna praca, a Ty masz problem zrobić chociaż tą jedyną rzecz od początku do końca.. A potem kolejny wywód, że się dziwi bo spadek oglądalności na youtube i to pewnie nam się filmiki nie wyświetlają bo to MY nie kliknelismy w Dzwoneczek. Oczywiście nic nie jest jej winą.. 

Hahaha tak, widziałam to! Zmalo Ty nierobie leniwy, ogarnij się, bo te resztki widzów które Ci jeszcze zostały też sobie w końcu pójdą z Twojego kanału. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Wkurrr napisał:

To jest prawda.. Ostatnio wielce się oburzyła,  że po jaką ch*** ona ma się bawić i poprawiać dźwięk w filmiku na YouTube. OMG Kobieto to Twoja jedyna praca, a Ty masz problem zrobić chociaż tą jedyną rzecz od początku do końca.. A potem kolejny wywód, że się dziwi bo spadek oglądalności na youtube i to pewnie nam się filmiki nie wyświetlają bo to MY nie kliknelismy w Dzwoneczek. Oczywiście nic nie jest jej winą.. 

Serio tak mówiła? O rany, a ja kiedyś myślałam że jest chociaż trochę profesjonalna 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zmalo uczy kultury na livie. Jakaś laska jej pisze 'jakim cudem mieścisz się w mke, nie jesteś szczupła'. Na co nasza królowa odpowiada '"puknij się w czółko, brak Ci kultury i dobrego wychowania". Mówię Wam dziewczyny, lepsze to niż kabaret 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

 

R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

No jej ostatnie lajwy warto było oglądać, śmiech na sali! Albo tekst z dziś : ,, paczek Pr nie dostaje szary człowiek''... Szkoda,  że się tu nie da wrzucać urywków jej wypowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

Właśnie obejrzałam live Vanessy beautyvtricks i laski tam w komentarzach nawalały na zmalo upsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
Dnia 29.06.2019 o 17:17, Gość Mysia napisał:

Z tego co publikuje to raczej kiepsko maluje inne osoby wszystko takie same, brudne i nieestetyczne. Ta kobieta z ostatniego posta w ogóle nie nagaje się na makijaż glow wystarczy spojrzeć na jej dekolt. Pełno krost i niedoskonałości. Dobra makijażystka by wiedziała czego użyć żeby tego nie podkreślać 🤦

Mam takie same odczucia- DOMOROSLA ARTYSTKA 🤦‍♀️Ona ja tak wysokie mniemanie o sobie I jest tak infantylna robi pstrokate makijaze ktore nie maja ani ladu ani skladu, nie podkreslaja urody. Ona przemalowuje osoby kto tym robi makijaze zamiast czegos eleganckiego zawsze (niezaleznie kogo maluje) jest za mocno i krzykliwie. To samozwancza artystka o FATALNEJ technice-  na jakies szkolenie by sie sama lepiej wybrala bo uwaza sie za makijazystke a nie potrafi ladnie malowac. 🤦‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra
Dnia 19.07.2019 o 14:44, Gość Gosc napisał:

Nareszcie ktoś odnowil wątek. Jak ta kobieta mnie irytuje. Głupotą, babolami językowymi, no wszystkim. Jej livy to komedia, z jaką maniera ona potrafi odpowiadać na byle głupie pytanie to masakra. 

Dokladnie. I to przekonanie SAMOZWANCZEJ DOMOROSLEK “ARTYSTKI” o swojej wyjatkowosci i wybitnym talencie 🤦‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkapa

samozwańcza? z tego co wiem to ukończyła szkołę kosmetyczną i specjalności makijaż, brała udział w mistrzostwach Polski i jedne wygrała. jeśli byłaby taka kiepska i do niczego jak mówicie to by tego nie osiągnęła.

sorry, ale makijaż to nie jest jakaś wiedza tajemna, ktorą trzeba studiować 5 lat i mieć magistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Tak. Samozwańcza. Niestety jej prace nie mówia wiecej o kiczu i fatalnej technice nizeli jakimkolwiek artyźmie czy talencie. Jej makijaże (dopoki nie przyklei sztucznych rzes) sa BEZNADZIEJNE. Taki konkurs nie jest wtznacznikiem czegolkolwiek co z tego, że wygrala jednorazowe zawody dla AMATORÓW skoro najlepsze makijazystki w tym kraju nie biora w nich udzialu. Moim zdaniem Zmalo ma OGROMNE BRAKI i zwyczajnie nie zna sie na makijazu. Samouk nigdy nie dorowna profesjonliscie chyba ze ma ogromny talent czego u zmalowanej niestety brak 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjsj
52 minuty temu, Gość szkapa napisał:

samozwańcza? z tego co wiem to ukończyła szkołę kosmetyczną i specjalności makijaż, brała udział w mistrzostwach Polski i jedne wygrała. jeśli byłaby taka kiepska i do niczego jak mówicie to by tego nie osiągnęła.

sorry, ale makijaż to nie jest jakaś wiedza tajemna, ktorą trzeba studiować 5 lat i mieć magistra.

Widac ogromne braki w wyjsztalceniu, ona nie skonczyla zadnych studiow jakas szkolke kosmetyczna a ostatnio na live powiedziala, że jest kosmetologiem 🤦‍♀️😆 pewnie chcialaby skonczyc studia a nie jakas kiepska szkolke. Niestety nie ma wyzszego wyksztalcenia co widac I to bardzo w jej infantylnym zachowniu i braku taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkapa

dla was to sie nic nie liczy. szkoła żadna, umiejętności żadne... ale jakoś ma klientki, prowadzi szkolenia, zarabia, ma publikacje w gazecie, wydała swoje kosmetyki i pędzle. NO ale! to żadne osiągnięcie :)

widocznie innym, poza frustratkami z kafeterii się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
1 godzinę temu, Gość szkapa napisał:

samozwańcza? z tego co wiem to ukończyła szkołę kosmetyczną i specjalności makijaż, brała udział w mistrzostwach Polski i jedne wygrała. jeśli byłaby taka kiepska i do niczego jak mówicie to by tego nie osiągnęła.

sorry, ale makijaż to nie jest jakaś wiedza tajemna, ktorą trzeba studiować 5 lat i mieć magistra.

Pewnie zrobiła 2-letnie studium kosmetyczne i mówi na siebie kosmetolog. Nie wiem jakie znaczenie mają te mistrzostwa w środowisku makijażystów.

Wiem jedno- nie chciałabym, zeby zmalo malowała mnie na moj ślub. Wszystkie jej make upy wyglądają jak artystyczna tapeta, w ogóle nieużytkowe są. W dodatku zle dobrane do typu urody osoby malowanej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszracje
2 godziny temu, Gość Lol napisał:

Pewnie zrobiła 2-letnie studium kosmetyczne i mówi na siebie kosmetolog. Nie wiem jakie znaczenie mają te mistrzostwa w środowisku makijażystów.

Wiem jedno- nie chciałabym, zeby zmalo malowała mnie na moj ślub. Wszystkie jej make upy wyglądają jak artystyczna tapeta, w ogóle nieużytkowe są. W dodatku zle dobrane do typu urody osoby malowanej. 

Mam takie same spostrzezenia. Nawet jej makijaz najdrozszymi kosmetykami na yt wyglada karykaturalnie i tanio... ps. do wczesniejszego komentarza to, ze cos sie sprzedaje nie znaczy whale, że jest dobre... ja nie kupilam jej palety - uwazam, ze nie warto, strata kasy, zestawienie kolorystyczne masakra - ale do niej pasuje, bo ona wlasnie potrafi robic TYLKO krzykliwe makijaze, w ktorych nic do siebie nie pasuje 🤦‍♀️ Tez nie dalabym sie jej ponalowac - sama potrafie zrobic to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ja nie cierpię tego przebrzydlego babska. Traci wyświetlenia na YT? To na pewno przez to, że filmy się nie wyświetlają. Wczoraj na live ktoś spytal czy będzie pokazywać gotowanie na Ig. Na co gwiazda odpowiada, że nieeee ona nie ma czasu, jest tak zapracowana, bo ogarnia yt , ogarnia insta. Halo, halo czy już zapomniałaś co p.... las na poprzednim live? Cytat: 'wiecie ja YT nie traktuje poważnie, to jest taki dodatek, ja jestem kosmetologiem i to jest moja praca a nie yt' kłamstwa tak nie udolne, że przykro patrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak ja nie cierpię tego przebrzydlego babska. Traci wyświetlenia na YT? To na pewno przez to, że filmy się nie wyświetlają. Wczoraj na live ktoś spytal czy będzie pokazywać gotowanie na Ig. Na co gwiazda odpowiada, że nieeee ona nie ma czasu, jest tak zapracowana, bo ogarnia yt , ogarnia insta. Halo, halo czy już zapomniałaś co p.... las na poprzednim live? Cytat: 'wiecie ja YT nie traktuje poważnie, to jest taki dodatek, ja jestem kosmetologiem i to jest moja praca a nie yt' kłamstwa tak nie udolne, że przykro patrzeć. 

Kosmetologiem? To ona skonczyla jakies studia?! Czy jak zwykle CELOWO przejezycza sie uzywajac mylacego I wprowadzajacego oberwatorow w blad terminu? Myslalam, ze jest po jakiejś szkółce policealnej a nie studiach. I z tego co wiem tak właśnie jest. Trzeba dzielic na pol jej slowa, bo ona ma tendencje do wyolbrzymiania wszystkiego na swoją korzyść. Nie dorasta do pięt umiejętnościami prawdziwej makeup ARTIST i dlatego właśnie sama musi nazywać się artystka :D wiocha.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbsn

Jak dla mnie zmalowana jest bardzo rozchwiana emocjonalnie. Stroi miny na pokaz, wystawia jezyk... a teraz zeby ocieplic wizerunek przemadrzalej wystawia wstawia przebitki z dziecmi. Po co? Mi by bylo Watts ze mam taka nierozgarnięta matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiamina

Ale zmalo się produkuje od rana na instagramie 😂 

ktoś jej napisał że ma brzydki makijaż zrobiony paletą vanessy. Zmalo jeszcze zdziwiona że ktoś śmiał zauważyć ze rozświetlacz podkreśla pory na skorze😂

nie rozumiem jej miłości do rozswiatlania skory w ten sposob, ze kazdego pryszcza na policzku widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hddvj
1 godzinę temu, Gość Tiamina napisał:

Ale zmalo się produkuje od rana na instagramie 😂 

ktoś jej napisał że ma brzydki makijaż zrobiony paletą vanessy. Zmalo jeszcze zdziwiona że ktoś śmiał zauważyć ze rozświetlacz podkreśla pory na skorze😂

nie rozumiem jej miłości do rozswiatlania skory w ten sposob, ze kazdego pryszcza na policzku widac.

No właśnie o co ten ból doopy 🤔🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskara
1 godzinę temu, Gość Tiamina napisał:

Ale zmalo się produkuje od rana na instagramie 😂 

ktoś jej napisał że ma brzydki makijaż zrobiony paletą vanessy. Zmalo jeszcze zdziwiona że ktoś śmiał zauważyć ze rozświetlacz podkreśla pory na skorze😂

nie rozumiem jej miłości do rozswiatlania skory w ten sposob, ze kazdego pryszcza na policzku widac.

Ale ona Glupia jest ktos jej napisal, ze wiesniacki makijaz a ona odwraca kota ogonem, ze szkoda jej tej vanessy a tu nikt nie pisze o same palecie przeciez tylko jaki BEZNADZIEJNY makijaz wykonala z jej udzialem. Moze jak by paleta wpadla w rece prawdziwej makijazystki byloby inaczej.

czy jeszcze nikt nie zauwazyl ze Ona SPECJALIZUJE SIE W ROBIENIU PRAKTYCZNIE SAMYCH WIESNIACKICH MAKIJAZY ? 🤦‍♀️ Najgorsze, ze ta krytyka dotyczy makijazu a nie dziewczyny ktora stworzyla ta palete ale ona musi odwrocic Kota ogonem zeby się wybielic. 

Sorry ale nie przemawiają do mnie argumenty, ze to makijaż cera brak photoshopa PRAWDZIWA A NIE SAMOZWAŃCZA i DOMOROSŁA MAKIJAŻYSTKA potrafi użyć rozswietlacza a taki sposób, ze wyglada ob dobrze, jak ma się rozszerzone pory stosuje się odpowiednie, bazy i podkłady 🤦‍♀️ Swoją dorga ma tak zaniedbana cerę aż wstyd ze nic z nią nie robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
14 minut temu, Gość Hddvj napisał:

No właśnie o co ten ból doopy 🤔🧐

Zmalo sie poczula urazona bo ktos pod filmikiem na insta napisal ze paletka miyo i vanessy jest brzydka i tandetna. Dodatkowo inna laska napisała ze makijaż zmalo na tym filmiku jest brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Lol napisał:

Zmalo sie poczula urazona bo ktos pod filmikiem na insta napisal ze paletka miyo i vanessy jest brzydka i tandetna. Dodatkowo inna laska napisała ze makijaż zmalo na tym filmiku jest brzydki.

Nie paleteta tylko makijaż ze to wiocha, bo to akurat prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie paleteta tylko makijaż ze to wiocha, bo to akurat prawda :D

O paletce laski tez napisaly ze jest tandetna. W komentarzach jest - o ile zmalo jeszcze tego nie skasowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkapa

ale nie powiedziała prawdy?? co to jest za komentarz "wieśniacki"? Oczywiście to się ma prawo nie podobać, ale jak nie amsz nic do powiedzenia poza "wieśniacki" to co to jest za krytyka??  chyba o to poszło, a nie  że się nie podoba i ktoś miał czelność powiedzieć. Jakby powiedział "słuchaj, to jest nie ładne, bo to to i to" to by nie miała problemu raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
3 minuty temu, Gość szkapa napisał:

ale nie powiedziała prawdy?? co to jest za komentarz "wieśniacki"? Oczywiście to się ma prawo nie podobać, ale jak nie amsz nic do powiedzenia poza "wieśniacki" to co to jest za krytyka??  chyba o to poszło, a nie  że się nie podoba i ktoś miał czelność powiedzieć. Jakby powiedział "słuchaj, to jest nie ładne, bo to to i to" to by nie miała problemu raczej.

Ona zawsze ma problem jak cos sie nie podoba 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×