Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lodzia

Hashimoto zmalo

Polecane posty

Gość Klaudia256
Dnia 30.08.2019 o 16:24, Gość Gość napisał:

Widzieliście w jej nowym filmie jej włosy? Co najmniej jakby była pół łysa i przylizana jakąś tłustą mazią No masakra. Poza tym czy częste przyklejanie peruk na klej nie niszczy włosów?

Myślę, że na pewno bardzo niszczy włosy. To przecież klej, chemia niezbyt zdrowa dla włosów i skóry, delikatnie mówiąc. Kiedyś jakaś dziewczyna na livie napisała do Zmalo, że jeśli ciągle farbuje włosy i przykleja peruki, to nie ma się co dziwić, że jej włosy są w takim stanie (bo Zmalo na nie narzekała). A Zmalowana odpowiedziała jej: "czemu mnie atakujesz?". Rozwaliło mnie to, haha! Cała ona. Taka biedna, wszyscy ją atakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia256
Dnia 1.09.2019 o 21:21, Gość Gosc napisał:

Cd... 

czyżby chciała znowu wojny z Maxineczką, która chyba najczęściej używa korektora jako bazy. Wiadomo, że korektor nie jest bazą bo jest korektorem ale sama Zmalo kiedyś mówiła że można użyć korektora zamiast bazy.

No, właśnie. To, że Zmalo kiedyś coś mówiła, a teraz mówi co innego, to normalka. Ona co chwilę sobie zaprzecza. Najbardziej mnie rozwaliło jak nazwała siebie kosmetologiem. Kobieto, Ty wiesz kim jest kosmetolog?! No i te ściemy dotyczące Youtuba i Instagrama. Nigdy nie zapomnę jak kazała dawać sobie serduszka na Instagramie, bo niby w przeciwnym wypadku Instagram nie wyświetla treści itd. i że dużo fejkowych kont jest. Mnóstwo lasek dało się wtedy nabrać na jej wymysły i klikało bezmyślnie te serduszka. Jak dzieci... Do tego śmieszne hashtagi i oczywiście słynna już afera zw. z Kafaterią. Haha! Że niby grożą jej rodzinie i jej, że hejty straszne i ona się czuje zagrożona. xD Śmiech! Ta kobieta daaawno przestała być dla mnie poważna. Kiedyś ją oglądałam, ale po tym cyrku, który zrobiła, odsubskrybowałam ją wszędzie gdzie się dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Klaudia256 napisał:

No, właśnie. To, że Zmalo kiedyś coś mówiła, a teraz mówi co innego, to normalka. Ona co chwilę sobie zaprzecza. Najbardziej mnie rozwaliło jak nazwała siebie kosmetologiem. Kobieto, Ty wiesz kim jest kosmetolog?! No i te ściemy dotyczące Youtuba i Instagrama. Nigdy nie zapomnę jak kazała dawać sobie serduszka na Instagramie, bo niby w przeciwnym wypadku Instagram nie wyświetla treści itd. i że dużo fejkowych kont jest. Mnóstwo lasek dało się wtedy nabrać na jej wymysły i klikało bezmyślnie te serduszka. Jak dzieci... Do tego śmieszne hashtagi i oczywiście słynna już afera zw. z Kafaterią. Haha! Że niby grożą jej rodzinie i jej, że hejty straszne i ona się czuje zagrożona. xD Śmiech! Ta kobieta daaawno przestała być dla mnie poważna. Kiedyś ją oglądałam, ale po tym cyrku, który zrobiła, odsubskrybowałam ją wszędzie gdzie się dało.

Bo ona jest taka wlasnie histeryczką. Pamiętam doskonale tą aferę z hejtem na kafe. To zmalo sama tutaj przyslala rzesze swoich obserwatorek, ktore mogly poczytac jak ona histeryzuje i kasuje komenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkapa Zmalowana Natalia

z instagramem jest akurat tak, że jak rzadko odwiedzasz obserwowany kanał to go często nie widzisz. zawsze pierwsze widzi się te, na które się wchodzi często, nawet nie że lajkuje, ale wyswietla.

poza tym ona mówiła, że skończyła szkołę kosmetyczną z profilem wizaż czy coś (od zawsze o tym mówi,  wiersja się nie zmieniła) i że jest kosmetologiem właśnie. o co teraz te przytyki??

a że mówiła kiedyś, że używa czegoś, a teraz nie to chyba z doświadczeniem mogła zmienić zdanie?? ja rysuję dużo i kupuje mnóstwo kredek iprzyborów, technika rysowania tez mi sie zmieniła z latami praktyki, to znaczy, że kiedyś byłam zakłamana bo robiłam coś tak, a teraz inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
7 minut temu, Gość szkapa Zmalowana Natalia napisał:

z instagramem jest akurat tak, że jak rzadko odwiedzasz obserwowany kanał to go często nie widzisz. zawsze pierwsze widzi się te, na które się wchodzi często, nawet nie że lajkuje, ale wyswietla.

poza tym ona mówiła, że skończyła szkołę kosmetyczną z profilem wizaż czy coś (od zawsze o tym mówi,  wiersja się nie zmieniła) i że jest kosmetologiem właśnie. o co teraz te przytyki??

a że mówiła kiedyś, że używa czegoś, a teraz nie to chyba z doświadczeniem mogła zmienić zdanie?? ja rysuję dużo i kupuje mnóstwo kredek iprzyborów, technika rysowania tez mi sie zmieniła z latami praktyki, to znaczy, że kiedyś byłam zakłamana bo robiłam coś tak, a teraz inaczej??

Ona zrobila technika kosmetologii a to nie jest to samo co licencjat z kosmetologii czy nawet magister.  Zmalowana wprowadza w błąd. Tak samo z tymi serduszkami na instagramie- specjalnie mowila zeby lajkowac nej posty bo to wybija zdjecie w tym instagramowym algorytmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

widzieliście ostatnie zdjęcie na insta? to na fotelu samshboxa? ma łapę jak Andrzej Gołota.

Czy ona gruba jest? bo po twarzy nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbs
1 godzinę temu, Gość Gos napisał:

Ona zrobila technika kosmetologii a to nie jest to samo co licencjat z kosmetologii czy nawet magister.  Zmalowana wprowadza w błąd. Tak samo z tymi serduszkami na instagramie- specjalnie mowila zeby lajkowac nej posty bo to wybija zdjecie w tym instagramowym algorytmie.

Dokładnie. Tez to zauważyłam. Często mówi, ze skończyła „kosmetologię”. Pewnie chciałaby. Wiadomo, że to celowa „subtelna” pomyłka na własna korzyść ale prawda jest taka, ze nie ma wyższego wykształcenia a średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmaloszkapa

już nie róbcie ze studiów jakiegoś master levela zawodowego. Np. w mojej grupie ludzie kończyli studia z tytułem magistra NIE WIEM JAKIM CUDEM, bo byli zwyczajnymi tłukami :)

uważam, ze studia nie są wyznacznikiem wiedzy. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.08.2019 o 16:24, Gość Gość napisał:

Widzieliście w jej nowym filmie jej włosy? Co najmniej jakby była pół łysa i przylizana jakąś tłustą mazią No masakra. Poza tym czy częste przyklejanie peruk na klej nie niszczy włosów?

ja tam mialam wrażenie, że ona ma ciemną skórę między tymi włosami, cieniami tam malowała czy jest łaciata jak zwierzęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
44 minuty temu, Gość Zmaloszkapa napisał:

już nie róbcie ze studiów jakiegoś master levela zawodowego. Np. w mojej grupie ludzie kończyli studia z tytułem magistra NIE WIEM JAKIM CUDEM, bo byli zwyczajnymi tłukami :)

uważam, ze studia nie są wyznacznikiem wiedzy. niestety.

Wiadomo, że studia to głównie wiedza teoretyczna a nawet tamtejsze kolokwia i egzaminy można ograć. U mnie niby elitarne studia a niemało ludzi przeleciało na gotowcach i sciągach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czc

ZNÓW się spasla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj
Dnia 1.09.2019 o 08:50, Gość Gosc napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Ona jest taka przykra... Robi ankietę jakie buty założyć do tego kombinezonu bo chce dobrze wyglądać, a niby wie że ma słaby styl. Jest około 80 % głosów na klasyczne szpilki, a ona i tak bierze te drugie, brzydkie buty które skracaja jej nogi i dodatkowo dodaje jej to kilogramów. Sama się prosi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Jjj napisał:

Ona jest taka przykra... Robi ankietę jakie buty założyć do tego kombinezonu bo chce dobrze wyglądać, a niby wie że ma słaby styl. Jest około 80 % głosów na klasyczne szpilki, a ona i tak bierze te drugie, brzydkie buty które skracaja jej nogi i dodatkowo dodaje jej to kilogramów. Sama się prosi. 

Ale chyba ogólnie jest bardzo niska. Była w tych szpilkach prawie taka jak Gosia- a Gosia ma podobno 159cm wzrostu(na sesji ze Smashboxa miała buty na obcasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Bo ona jest taka wlasnie histeryczką. Pamiętam doskonale tą aferę z hejtem na kafe. To zmalo sama tutaj przyslala rzesze swoich obserwatorek, ktore mogly poczytac jak ona histeryzuje i kasuje komenty

I tylko się pogrążyła, bo dziewczyny przyszły na kafe, poczytały, złapały się za głowę i panią odsubskrybowały :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Krem pod oko, korektor pod oko Hahaha zmalowana a może chociaż powiesz pod które OKO prawe czy lewe 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak wam się podoba kimono zmalowanej z instastories?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkapa Zmalo

Mnie to krótkie się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

jak wam się podoba kimono zmalowanej z instastories?

Mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nasza wielka, niedoceniona artystka znowu poświęca się dla widzów ale nie omieszka pozlaic się na stories : "zmusiliscie mnie do kupna mikrofonu". Zmalo zdradzę Ci sekret, nikt Cię do tego nie zmusza, ba do nagrywania na YT też nikt Cię nie zmusza. Zrób dobry uczynek dla ludzkości i przestań! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze probuje znalezc pomysl na zarobienie dodatkowej kasy, niestety ponad 70% osob zaglosowalo na NIE jesli chodzi o to "piekne" (xD) kimono 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Ja już dawno odsubskrybowałam ja itd. Jednak ostatnio algorytm pokazał mi jej film na yt i w tle włączyłam. Ciagle pogłos, hałas. Filmy są robione na odwal się, makijaże takie same. Denerwuje mnie taka byle jakość. Meh, i to gadanie ze jest mama, okej wiele innych ytberek ma dzieci i normalnie publikują dobrze zrobione filmy. Już pomijam to wywalanie jęzora i udawanie nastolatki na ig. Dzidzia piernik i tyle, niech się nie dziwi ze spada jej oglądalność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zamierza nagrać film o diecie na hashimoto hahahaha no ciekawe co ona ma do powiedzenia na ten temat poza tym, że ciężko jej schudnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Zamierza nagrać film o diecie na hashimoto hahahaha no ciekawe co ona ma do powiedzenia na ten temat poza tym, że ciężko jej schudnąć 

Zamierza powiedzieć że ma to być dieta veganska, bezglutenowa, bezmleczna. Strasznie restrykcyjna bo Hashimoto jest zle i powoduje u niej wszystkie życiowe klęski. Przyrost masy ciala, pryszcze na twarzy, łamliwe paznokcie, słabe wlosy, male zasiegi na IG, hejterzy na kafe, mało  lajków pod filmami- to wszystko powoduje straszne Hashimoto 💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Zamierza powiedzieć że ma to być dieta veganska, bezglutenowa, bezmleczna. Strasznie restrykcyjna bo Hashimoto jest zle i powoduje u niej wszystkie życiowe klęski. Przyrost masy ciala, pryszcze na twarzy, łamliwe paznokcie, słabe wlosy, male zasiegi na IG, hejterzy na kafe, mało  lajków pod filmami- to wszystko powoduje straszne Hashimoto 💩

Haha u Zmalo jak deszcz pada to też wina Hashimoto 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjn

Ja mam także 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Ja od 2 lat jej nie oglądam, nie da się.A jeśli chodzi o te wszystkie yt-bowe samozwańcze makeup artists, to od dawna jest jedna wielka reklama firm od których dostają paczki pr-owe. Kojarzycie chociaż jedną która robi naprawdę dobre makijaże kosmetykami które kupiła za własne pieniądze i które może polecić ze względu na wyjątkowo dobrą jakość? Czy któraś mówi o analizie kolorystycznej bez której ani rusz jeżeli chcemy dopasować makijaż do naszego typu urody?Czy te wszystkie "bjuti guru" mówią o składzie polecanych kosmetyków i ich działaniu na skórę?Jeżeli znacie takie to polecajcie proszę. Bez względu na autora w każdym filmiku ten sam schemat poszczególnych czynności, te same kosmetyki, i wyścig o to kto napakuje na twarz więcej i kto będzie wyglądał bardziej cudacznie.Brak profesjonalizmu , makijaże które nie nadają się dla większości dziewczyn, sztuczne uśmiechy i brak jakichkolwiek przydatnych rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Gwiazda nie może rozgryźć w najnowszym filmiku oznakowania podkładów z Anastazji: C oraz W

Babo, trochę rusz głową C -Cold (chłodny), W -Warm (ciepły).

Ja piedrolę 🤦‍♀️🤦‍♀️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie mogę patrzeć na te jej tłuste włosy, czy ona tego nie widzi?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×