Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lodzia

Hashimoto zmalo

Polecane posty

Gość Gry

Coraz bardziej irytująca jest.

- zaczęła kupczyć dziećmi, chyba liczy na #darylosu od firm

- nie zna ani angielskiego ani co gorsza polskiego, a na każdą uwagę reaguje takim oburzeniem, jakby była nietykalną królewną. Każda nawet lekka uwaga to od razu HEJT!

- najbardziej wkurzające jest ten jej wieczny KREM POD OKO. Kupiłam krem pod oko, a to mój krem pod oko, teraz zobaczcie formulację kremu pod oko. Co za ignorantka językowa. Odżywkę pewnie stosuje do włosa, krem do ręki a tusz do rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie wiem kto ją ogląda... Włączyłam na chwilę nowy film. Ten sztuczny ...yczny uśmiech odrzuca na wstepie, ba sama miniatura jest taka, że jak zobaczyłam to WTF. A dalej jest tylko gorzej, ona tak drze mordę, jest tak sztuczna, niby-cool a tak naprawdę dziecinna w swoich monologach, że tego się nie da oglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

na instatories pochwaliła się że została zaproszona do smashbox team 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tam nick

Mam wrażenie, że to jej gadanie bez sensu w pozornie języku polskim przybiera na siłe 😂😂🤣🤣 słuchać się tego nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

odniosłam to samo wrażenie, hahah ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa

Przebrnęłam przez vlog "moja rutyna..." naprawdę bardzo ciężko się jej słucha,jest męcząca i ten polski język... 😕 i pomyśleć,że to babka po 30-tce 😂

Spoko,że po kromce chleba robią jej się "bomby hormonalne" 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

A mnie zastanawia jedno: jak można testować korektor pod oczy, nakładając pod niego podkład który nie zastyga (naciapała podkład pod oko i na powieki), a potem mówić, że korektor po kilku godzinach się przemieszcza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość ... napisał:

A mnie zastanawia jedno: jak można testować korektor pod oczy, nakładając pod niego podkład który nie zastyga (naciapała podkład pod oko i na powieki), a potem mówić, że korektor po kilku godzinach się przemieszcza???

Dokładnie, głupio zrobiła. Czy jest jakiś podkład, który dobrze wygląda u zmalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona zawsze prawie daje podkład pod oko i na powiekę, a później korektor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzieliście w jej nowym filmie jej włosy? Co najmniej jakby była pół łysa i przylizana jakąś tłustą mazią No masakra. Poza tym czy częste przyklejanie peruk na klej nie niszczy włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakajajak

Czy wy tez nie widzicie różnicy przed i po wybielaniu tą niby lampą zębów zmalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja to jestem ciekawa jej męża :classic_biggrin: ktoś coś wie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Jakajajak napisał:

Czy wy tez nie widzicie różnicy przed i po wybielaniu tą niby lampą zębów zmalo?

No nie bardzo. Mam wrażenie,że to bardzo niszczy zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

Karolina Zientek na lajwie powiedziała, że jakiś czas temu dostała propozycję stworzenia palety dla polskiej firmy, która byłaby w każdym rossmanie, ale zrezygnowała, bo ponoć warunki były beznadziejne, że nie mogłaby za dużo decydować o wyglądzie itd.. Tak pomyślałam o tej palecie zmalo Wibo.. Hmnm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Hmmm napisał:

Karolina Zientek na lajwie powiedziała, że jakiś czas temu dostała propozycję stworzenia palety dla polskiej firmy, która byłaby w każdym rossmanie, ale zrezygnowała, bo ponoć warunki były beznadziejne, że nie mogłaby za dużo decydować o wyglądzie itd.. Tak pomyślałam o tej palecie zmalo Wibo.. Hmnm

A Karolina Zientek nie ma przypadkiem zrobić palety we współpracy z Glam-Shopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A Karolina Zientek nie ma przypadkiem zrobić palety we współpracy z Glam-Shopem?

Tak ma, na jesień wyjdzie. I właśnie odpowiadając na pytanie o glamshopie  to wspomniała, że miała już taką propozycję stworzenia czegoś swojego wcześniej i zrezygnowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Teresa napisał:

Tak ma, na jesień wyjdzie. I właśnie odpowiadając na pytanie o glamshopie  to wspomniała, że miała już taką propozycję stworzenia czegoś swojego wcześniej i zrezygnowała

Może wystraszyła się słabej jakości no Wibo. Glam shop ma lepsze produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zmalowana nagrala film w którym nawija co myśli o tym że korektor nie jest bazą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Zmalowana nagrala film w którym nawija co myśli o tym że korektor nie jest bazą.

Cd... 

czyżby chciała znowu wojny z Maxineczką, która chyba najczęściej używa korektora jako bazy. Wiadomo, że korektor nie jest bazą bo jest korektorem ale sama Zmalo kiedyś mówiła że można użyć korektora zamiast bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zmalowana tak sie przyperdoliła do Maxineczki i tego jej korektora Collection a sama używa cienia w kremie z Maca. W dodatku się głupio tłumaczy przez dobre 5 minut z tego. Żenująca kobita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkapa

a źle mówiła? wytłumaczyła dlaczego używała i dlaczego już nie używa danych produktów.

do mnie te argumenty przemawiają. owszem, to że coś jest korektorem a nie bazą, czy różem, a nie cieniem nie znaczy, że nie można tego użyć do innych celów. Na sobie to mogę używać kosmetyków jak chcę, ale klientce nie nałożyłabym cieni na korektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
7 minut temu, Gość szkapa napisał:

a źle mówiła? wytłumaczyła dlaczego używała i dlaczego już nie używa danych produktów.

do mnie te argumenty przemawiają. owszem, to że coś jest korektorem a nie bazą, czy różem, a nie cieniem nie znaczy, że nie można tego użyć do innych celów. Na sobie to mogę używać kosmetyków jak chcę, ale klientce nie nałożyłabym cieni na korektor.

A cienia na cień? 

Zmalo też się tłumaczy czemu już Maca nie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zmalo nakłada podkład pod oczy i na to korektor. To dopiero hit. Wiadomo czemu ma tak fatalną okolicę pod oczami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Zmalo nakłada podkład pod oczy i na to korektor. To dopiero hit. Wiadomo czemu ma tak fatalną okolicę pod oczami 

Skórę pod oczami ma taką jak przeciętna 36-latka- nieostrzyknięta kwasami i botoxami.  

Tyle że ona robi baking pod oczami i to strasznie podkreśla zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Dzieci i ryby głosu nie mają - Połącz kropki " 

klekota   ma  kota . home.    blog   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znów się żali na live na insta i obwinia o wszysyko widzów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Skórę pod oczami ma taką jak przeciętna 36-latka- nieostrzyknięta kwasami i botoxami.  

Tyle że ona robi baking pod oczami i to strasznie podkreśla zmarszczki.

Ma skórę dużo gorszą niż przeciętna 36-latka. Masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dołączyła do ekipy smashbox bo jest psiapsi sebka, a tak naprawdę to chyba wszyscy w branży maja jej dość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Dołączyła do ekipy smashbox bo jest psiapsi sebka, a tak naprawdę to chyba wszyscy w branży maja jej dość 

Mnie to i tak zastanawia jak to jest że ona niby taka super mejkaup artist, taka profesjonalna i 10 lat na jutubie a ma tylko 140 tys subskrybentów? Gosia house of makeup ma prawie tyle samo w jakieś 1,5 roku. 

Chyba zmalo wszystkich poblokowała, stąd tak mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia256
Dnia 30.08.2019 o 10:39, Gość ... napisał:

A mnie zastanawia jedno: jak można testować korektor pod oczy, nakładając pod niego podkład który nie zastyga (naciapała podkład pod oko i na powieki), a potem mówić, że korektor po kilku godzinach się przemieszcza???

Bardzo profesjonalnie, nie ma co, haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×