Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama

Czego nie jeść podczas karmienia piersią

Polecane posty

Gość Mama

Witam część pewnie napisze że mam się stuknąc w glowe ze nie ma czegos takiego jak  dieta matki karmiącej i już od dawna to wiadomo ale ja już jestem tak zdesperowana że łapie się wszystkiego. Syn ma 3 tygodnie od kilku dni przeżywam horror mały nie śpi ciągle ryczy wydaje mi się że boli go brzuszek więc zastawniam się czy moje mleko może mu szkodzić więc z mojej bezsilności chce zmienić dietę a może akurat coś to da. Co mogę odstawić co może szkodzić dziecku? Może ktoś ma jakieś doswiadczenie i jest w stanie wypisac mi rozne produkty ktore mogą wywolywac kolki i bóle brzuszka u noworodka. Już łapie się wszystkiego bo jestem już bezsilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Mama napisał:

Witam część pewnie napisze że mam się stuknąc w glowe ze nie ma czegos takiego jak  dieta matki karmiącej i już od dawna to wiadomo ale ja już jestem tak zdesperowana że łapie się wszystkiego. Syn ma 3 tygodnie od kilku dni przeżywam horror mały nie śpi ciągle ryczy wydaje mi się że boli go brzuszek więc zastawniam się czy moje mleko może mu szkodzić więc z mojej bezsilności chce zmienić dietę a może akurat coś to da. Co mogę odstawić co może szkodzić dziecku? Może ktoś ma jakieś doswiadczenie i jest w stanie wypisac mi rozne produkty ktore mogą wywolywac kolki i bóle brzuszka u noworodka. Już łapie się wszystkiego bo jestem już bezsilna.

Produkty, które zawierają alergeny. A kolki i bóle brzucha są spowodowane niedojrzalym układem pokarmowym u dziecka, a nie tym co zje matka, o ile nie je produktów, które zawierają alergeny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Kolki u dzieci pojawiaja sie kolo 3 tygodnia zycia. Jesli to ten przypadek to przykro mi nic nie poradzisz. Nie jedz produktow wzdymajacych. Maly moze miec tez skaze bialkowa ale wtedy pokazalaby sie tez wysypka. Jesli szkodzi mu cos co Ty jesz to dowiesz sie tego tylko metoda prob i bledow, eliminujac z diety rozne produkty i obserwujac czy jest poprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pokarm z piersi nie idzie rurką z żołądka tylko tworzy się w twoich piersiach. Jak jesz kotleta to twoje dziecko nie wysysa go zmielonego z twojego sutka. Innych produktów też to się tyczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusa

Siarki.

Żeby nie było siary.

A co to Siara? Poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
33 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Produkty, które zawierają alergeny. A kolki i bóle brzucha są spowodowane niedojrzalym układem pokarmowym u dziecka, a nie tym co zje matka, o ile nie je produktów, które zawierają alergeny. 

Jeżeli nie pojawia się u dziecka alergia, To produkty zawierające alergeny nawet trzeba jeść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gośćgosc napisał:

Jeżeli nie pojawia się u dziecka alergia, To produkty zawierające alergeny nawet trzeba jeść 

Tutaj się zgadzam. Można jesc i obserwować reakcję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon
30 minut temu, Gość gość napisał:

Pokarm z piersi nie idzie rurką z żołądka tylko tworzy się w twoich piersiach. Jak jesz kotleta to twoje dziecko nie wysysa go zmielonego z twojego sutka. Innych produktów też to się tyczy. 

ale czasem alergeny przenikają przez mleko matki. moj syn miał alergie tak silna ze podejrzewali AZS, mial uczulenie na białko i zóltko jajka, tak duże, ze nawet po sladowych ilosciach chocby w pieczeni, był cały w strupkach. okropnie go swedziało - w pirezeni której zjadłam plasterek. Miał uczulenie na pomidory, na ogórka kiszonego, na wolowine i wieprzowine... dopiero gdy przeszlismy na mm, jego probley sie skonczyły. zeby nie byłomkarmilam go pol roku, obserwujac dziecko, w koncu ssie poddalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×