Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iglamkaa

Dzisiejszy madkizm mnie przeraża

Polecane posty

Gość Iglamkaa

Madkizm dzisiejszy mnie przeraża. Kuźwa nawet nad jeziorem nie można się zrelaksować bo madki typu dej!! Byliśmy z partnerem nad jeziorem. Mieliśmy ze sobą dmuchane koło jednorożca. Jakiś gówniak upatrzył sobie moją dmuchana zabawke i ku..rwa sie zaczeło. Madka do mnie, że mam daćsie pobawić jej dzieciakowi tym dmuchanym jednorożcem skoro już na nim nie pływam. Oczywiscie delikatnie odmówiłam, i zaczeła na mnie z ryjem!! Partner oczywiscie nie wytrzymał i przygadał madce, że zamiast tych fajek ktore wypala jeden za drugim mogla kupic dziecku zabawki plażowe. Musieliśmy znaleźć inne miejsce do plazowania. Co to k..urwa za kraj. Teraz madki i dzieciarnia sa najwazniejsze i wszystko trzeba im dawac. Z jakiej k.. rwa paki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Iglamkaa napisał:

Madkizm dzisiejszy mnie przeraża. Kuźwa nawet nad jeziorem nie można się zrelaksować bo madki typu dej!! Byliśmy z partnerem nad jeziorem. Mieliśmy ze sobą dmuchane koło jednorożca. Jakiś gówniak upatrzył sobie moją dmuchana zabawke i ku..rwa sie zaczeło. Madka do mnie, że mam daćsie pobawić jej dzieciakowi tym dmuchanym jednorożcem skoro już na nim nie pływam. Oczywiscie delikatnie odmówiłam, i zaczeła na mnie z ryjem!! Partner oczywiscie nie wytrzymał i przygadał madce, że zamiast tych fajek ktore wypala jeden za drugim mogla kupic dziecku zabawki plażowe. Musieliśmy znaleźć inne miejsce do plazowania. Co to k..urwa za kraj. Teraz madki i dzieciarnia sa najwazniejsze i wszystko trzeba im dawac. Z jakiej k.. rwa paki???

Prowo

Po 2gie niezla patola z Ciebie i z tej drugiej tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama janka

Przecierz moglas mu sie dać pobawic co by ci z tym zrobil zniszczyl by ci to czy co?? Nie kazdy ma na wypasione zabawki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu autorka

Niby czemu prowo? Chyba nie mialas nigdy zderzenia z typową madką! Z jakiej paki mam obcemu dawać do bawienia moją własność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieee

Z tymi madkami to serio jest cos nie tak. Ja mialam podobna sytuacje. Bylam z mezem na plazy odpoczac. Mielismy troche slodyczy i co chwile jakis chlopiec maly do nas podchodzil i nas objadal. Matka oczywiscie z fajką w mordzie rozchichotana z kolezanka piwko popijały a dzieciak nawet picia nie miał. Wkońcu powiedziałam malemu dość i ma do matki wracac. Oczywiscie slyszala i zburzyla sie  , że co my jej dzieciaka przeganiamy. No kopary Nam opadły😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Tu autorka napisał:

Niby czemu prowo? Chyba nie mialas nigdy zderzenia z typową madką! Z jakiej paki mam obcemu dawać do bawienia moją własność?

Racja, co twoje to nie jakiegoś dzieciaka. Żeby tak się dużo zebrało dzieciaków i każdy by chciał na jednorożca to by spokoju nie było xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza9090

No tak bo inni mają bawić napajać i żywić czyjeś bachory bo dla matki ważne, że fajke w gębie ma. Też bym odmówiła jeśli czyjeś dziecko chciało by mojej własności. Ktoś dla siebie kupuje a nie dla obcych bękartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwlaa

Dziure by zrobił to matka o czywiście by wyleciała z tekstem i z papieroskiem „oj tam oj tam to tylko dziecko kupi sobie Pani nowe bo napewno ma Pani dużo pieniążków, a my nie mamy takich atrakcji”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola

A jakby bachor się utopił na twoim jednorożcu to jeszcze siedzieć byś przez niego poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wydaje mi się, by opisane wydarzenie było prawdziwe. Nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją i nie wydaje mi się, by jakakolwiek matka wykłócała się z obcą kobietą o zabawkę należącą do tejże kobiety. Chcesz obrazić wszystkie matki, ale Ci nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gghjkjf

Nigdy w życiu!! Nigdy nie pozwolę na to by moje dziecko tak się zachowywało!! Co za patola z tych ludzi ale ja niestety wierzę w to, że nie jest to prowo tylko prawdziwe życie, z ludźmi w tych czasach trzeba krótko i stanowczo inaczej wejdą nam na głowę, okradną i wykorzystają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Madkizm. Dobre!

Swoją drogą to się zastanawiam,  czemu dzieciaki w piaskownicy i wszędzie są uczone na siłę dzielenia sie. Nie bawisz sie teraz, to pożycz obcemu dziecku. A w sumie z jakiej racji? 

Czy ja oczekuję od jakiejś madki,  że jak skończyła bawić się smartfonem,  to teraz moja kolej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola

No bo do kurfy nędzy jesteście katoliczkami, a Pan Jezus kazał się dzielić Madki moje kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka

Ostatnio na fejsie i wykopie krąży opowieść kobiety, która była ze swoimi dwoma psami na działce i tam miała dla nich dwa male baseniki okragle do ochłody. A obok matka 5 dzieci i oburzona, że jak to kundle sie kapią kiedy jej dzieci nie maja baseniku i że w tej chwili ma jej jeden „dać”! Ja wierze bo pracuje w duzej galerii i wierzcie te opowiesci tu to pikuś!! Ja widze na wlasne oczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 minutę temu, Gość Renatka napisał:

Ostatnio na fejsie i wykopie krąży opowieść kobiety, która była ze swoimi dwoma psami na działce i tam miała dla nich dwa male baseniki okragle do ochłody. A obok matka 5 dzieci i oburzona, że jak to kundle sie kapią kiedy jej dzieci nie maja baseniku i że w tej chwili ma jej jeden „dać”! Ja wierze bo pracuje w duzej galerii i wierzcie te opowiesci tu to pikuś!! Ja widze na wlasne oczy!!

Chcę je przeczytać :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rgfc
1 minutę temu, Gość Kiss napisał:

Chcę je przeczytać :classic_love:

Ja też!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chripcia

Ja nie rozumiem jednego!! Jak w dobie 500+ jechać z cała dzieciarnią nad jezioro i nie kupić im prowiantu prócz wody!! Tatusie oczywiscie z piwkami, mamusie fajeczki. Ten widok jest co raz częstszy na plażach. Ostatnio mnie dobiła kedna sytuacja: obok Nas rozłożyła sie taka patola z 6 dzieci. Zero chrupek czy innych łakoci jedynie oranżady z biedry. W pewnym momencie wyjmuje sobie z lodowki turystycznej kawał arbuza w tym momencie przybiega do mnie dwoje srednich dzieciakow i pattza sie na tego arbuza łykając śliny. Dalam im na poł bo mi sie glupio zrobilo. Bo chwili reszta dzieciarni z rykiem do matki że też chcą! A matka to zapytajcie Pani czy ma wiecej niech poczestuje Was🤭 WTF!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba to

A ja dziś usłyszałam tak absurdalny tekst, że sama w to nie wierzę... Jestem z psami na działce i mamy tam taki mały plastikowy basenik, oczywiście dla psów. Kilka razy dziennie przypominam psom, żeby się schłodzili komendą: "Do basenu". No i sąsiadka mająca chyba z pięcioro dzieci nawrzeszczała na mnie, żebym się tak nie chwaliła tym basenem dla kundli, bo jej dzieciom jest przykro. A w ogóle to wstyd, że nie oddałam jeszcze jej tego basenu, bo przecież dzieci bardziej potrzebują! 
Powiedziałam, że mam dwa, więc jeden mogę jej odsprzedać. To usłyszałam, że jak mnie stać na baseny dla kundli, to za darmo powinnam oddać! Przecież to dla dzieci! 
Cóż... Odpowiedziałam, że mam psy, bo mnie na nie stać, a ona powinna się wcześniej zastanowić czy będzie ją stać na dzieci... 
A dodatkowy basen jedzie do fundacji, niech "kundle" skorzystają 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu macie ta opowiesc

https://niefart.pl/46729,basen-dla-psow-i-sasiadka-z-dziecmi?fbclid=IwAR384aQP0ll2f6224qCvnGwzWooRq6Ng_9kxySy9QGaAItfeQNWIZWu9qm4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Opowieści o dzieciach z galerii chcę przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia

Te opowiesci są nie do uwierzenia, ale wierze w takie akcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uriela

Znam jedna opowiesc o bachorzr srajacym w nocnik w środku galerii na oczach innych ludzi a matka oburzona jak ktoś zwrócił jej uwage że to tylko dziecko!! Nawet w TV o tym było😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

Taa, ciekawe i baaardzo powszechne  - wszystkie matki walczą o dmuchane zabawki obcych ludzi. Aaa- no obowiazkowo  dzisiejsze, bo kiedys dmuchanych jednorozców nie było. Wzruszyłam sie i przejęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonkaa

Pewnie madka jesteś a Twoje dziecko sępi u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestrm

Niech wiecej dawaja nie robom!!! Cieżarne, i z wozkami tez sie zachowuja wszedzie juz jak świete krowiska!!! Przepuść mnie bo mi sie nalezy, stoi na srodku drogi z wielkim wozkiem nie zejdzie z drogi bo to madka!!! Wszystko im sie ku.... nalezy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestrm

W sklepach z ciuchami to samo. Wszedzie samopas te bachory latają, a ku... broń Boże depniesz niechcacy na bachora to madka zaraz z mordą do ziemii!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Chamowatych matek i dzieci jest dokladnie tyle, ile chamowatych nie-matek i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
15 minut temu, Gość Uriela napisał:

Znam jedna opowiesc o bachorzr srajacym w nocnik w środku galerii na oczach innych ludzi a matka oburzona jak ktoś zwrócił jej uwage że to tylko dziecko!! Nawet w TV o tym było😆

Pracuję w dyskoncie, mamy nocniki w sprzedaży. Wiele razy znajdowalysmy, " niespodzianki" w nocnikach a czasem nawet w przymierzalniach. Stale słyszymy jak dziecko woła że chce siku, a mamusie w szale zakupów albo udają że nie słyszą albo odpowiadają że jeszcze chwilę. I dzieci leją w majty, na podłogę albo w nocniki. Jeszcze żadna mamusia nie posprzatala po swoim dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gsjduxj

Szkoda że na mnie żadna taka MaDka nie trafiła, bo słowami zdeptałabym ją jak robaka. Wiekszosc myśli , że ich gówniaki to 8 cudy świata a one to świete matki boskie bo wy.s.rały dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahahahhaha
1 minutę temu, Gość Gsjduxj napisał:

Szkoda że na mnie żadna taka MaDka nie trafiła, bo słowami zdeptałabym ją jak robaka. Wiekszosc myśli , że ich gówniaki to 8 cudy świata a one to świete matki boskie bo wy.s.rały dziecko.

Ha ha racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×