Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Liczyłam, mój stary wypił 8 piw i poszedł spać

Polecane posty

Gość gość

Wrócił z roboty i tak przy konsoli poszło mu niefortunnie 8 piwek 6 procent przez cały wieczór. Mam podejrzenia, że kontynuowałby samodzielną libacje gdyby nie fakt, że łeb mu opadał ze zmęczenia w związku z pracą, treningami. Ja rozumiem, stres etc. Ile jednakże można? Zaznaczam, że w dniu jutrzejszym rano miał jako kierowca pojechać z nami i dziećmi na Mazury na tygodniowy urlop wczesnym rankiem. Dzieci cieszyły się na ten wyjazd, z emocji aż dziś padły o 19. No ciekawe jak on spojrzy im jutro rano w przeszklone oczka i udzieli odpowiedzi, że jednak pojedziemy późnym wieczorem. Ja już wysiadam, on jest niepoważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pyertolisz, wstanie jutro 7, pobiega, kac kupka, prysznic, tłuste śniadanko i czrna kawa i o 8 możecie jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Haha ale patus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i co pojechaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ty nie masz języka w gębie??? Nie potrafisz zareagować??? Sorry ale dla mnie takie coś jest chore. On chleje, a ty chyba się cieszysz, że dzieci zobaczą jaki on zły. Zresztą jak można samemu tyle wychlać? Wczoraj był pt i zamiast spędzić go razem tzn wieczór to on gra i chleje a ty patrzysz... Tylko pogratulować małżeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Mam taka sasiadke, na oko porzadni ludzie, wyksztalceni, zadbani, a on co wieczor wali butle wina albo 6 piw i siedzi przy kompie. Ona wiecznie zaplakana, ale robi dobra mine do zlej gry, bo ma kierowce u bankomat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty nie masz języka w gębie??? Nie potrafisz zareagować??? Sorry ale dla mnie takie coś jest chore. On chleje, a ty chyba się cieszysz, że dzieci zobaczą jaki on zły. Zresztą jak można samemu tyle wychlać? Wczoraj był pt i zamiast spędzić go razem tzn wieczór to on gra i chleje a ty patrzysz... Tylko pogratulować małżeństwa...

Może i ma język w gębie, ale co z tego jeśli facet ma tą przysłowiową gębę większą i nie da się strofować? W ryj ma go strzelić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

i co pojechaliście?

Właśnie wyruszamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama takiego wybrała. A rano on taki skasowany wsiada za kółko, a potem mamy statystyki jakie mamy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sama takiego wybrała. A rano on taki skasowany wsiada za kółko, a potem mamy statystyki jakie mamy 😡

o 12 to rano? :D kac po piwach? pierwsze słysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×