Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Persoela

facet po dlugoletnim związku z nowa kobieta poznana w trakcie.

Polecane posty

Gość Gosci
17 minut temu, Gość Xxx napisał:

Juz padlo pytanie z mojej strony czym jest milosc i zadna nie odpowiedziala:) a powiedz czy kalkulacja ile facet zarabia i czy nada sie na meza jest miloscia

Nie, ile zarabia jest bez znaczenia, jeśli oboje jesteście pracowici, zaradni i szczerze się kochać, planujecie razem przyszłość to na milion procent z głodu nie zginiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
17 minut temu, Gość Xxx napisał:

Juz padlo pytanie z mojej strony czym jest milosc i zadna nie odpowiedziala:) a powiedz czy kalkulacja ile facet zarabia i czy nada sie na meza jest miloscia

Nie, ile zarabia jest bez znaczenia, jeśli oboje jesteście pracowici, zaradni i szczerze się kochać, planujecie razem przyszłość to na milion procent z głodu nie zginiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
17 minut temu, Gość Xxx napisał:

Juz padlo pytanie z mojej strony czym jest milosc i zadna nie odpowiedziala:) a powiedz czy kalkulacja ile facet zarabia i czy nada sie na meza jest miloscia

Nie, ile zarabia jest bez znaczenia, jeśli oboje jesteście pracowici, zaradni i szczerze się kochać, planujecie razem przyszłość to na milion procent z głodu nie zginiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli miłość okiem kobiety definiujesz jako seks i dziecko, oraz twierdzisz że kobieta potrafi przeliczać miłość na monety to powiem jeszcze raz: życzę byś zaznał prawdziwej miłości. I współczuję doświadczeń. Nie rozwalajmy tematu.

Oceniasz moje doswiadczenia moje uczucia wspolczujesz ironicznie:) bo masz wysoki poziom agresji, naucz sie rozmawiac bez personalnych wycieczek:) nie chcesz powiedziec czym jest milosc okiem kobiety:) jesli już musisz sie wcinac w moja rozmowe z autorka to sprostuje ,kochaniem nazywam tu zestaw emocji ktore przecietnej osobie kojarza sie zakochaniem angazowaniem tesknotami bliskoscia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

I tak np poprzednia kocha miloscia braterska:) mocne przywiazanie, a przy autorce hormonalnie poplynal i zaczal sie zakochiwac, jednak jej macki go przestraszyly 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

A milosc to jeszcze inna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Autorko, o ile on jest młodszy od ciebie?

skad to pytanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Xxx napisał:

I tak np poprzednia kocha miloscia braterska:) mocne przywiazanie, a przy autorce hormonalnie poplynal i zaczal sie zakochiwac, jednak jej macki go przestraszyly 

nooo mowil ze oni żyją jak brat z siostra. 

a dla mnie miłość to wsparcie, bliskosc ,tesknota, rozmowy, zaufanie hmmm nie wiem co jeszcze... poprostu bycie z kims. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
3 minuty temu, Persoela napisał:

skad to pytanie? 

Bo tak to trochę wygląda, że on jest mlodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosci napisał:

Bo tak to trochę wygląda, że on jest mlodszy

ale po czym to wnosisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
11 minut temu, Gość Xxx napisał:

Oceniasz moje doswiadczenia moje uczucia wspolczujesz ironicznie:) bo masz wysoki poziom agresji, naucz sie rozmawiac bez personalnych wycieczek:) nie chcesz powiedziec czym jest milosc okiem kobiety:) jesli już musisz sie wcinac w moja rozmowe z autorka to sprostuje ,kochaniem nazywam tu zestaw emocji ktore przecietnej osobie kojarza sie zakochaniem angazowaniem tesknotami bliskoscia itd

Trochę niedojrzale, ale co mi tam 🙂 ja się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
12 minut temu, Gość Xxx napisał:

I tak np poprzednia kocha miloscia braterska:) mocne przywiazanie, a przy autorce hormonalnie poplynal i zaczal sie zakochiwac, jednak jej macki go przestraszyly 

Niestety muszę się zgodzić, choć za autorką stoję jak palma w cali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Xxx napisał:

I tak np poprzednia kocha miloscia braterska:) mocne przywiazanie, a przy autorce hormonalnie poplynal i zaczal sie zakochiwac, jednak jej macki go przestraszyly 

Ty jestes mezczyzna? 

on mowil sam ze zyje jak brat z siostra. Ze on ma tego dosc. ze nie maja zadnych wspolnycj zainteresowan... itp... Myslisz ze sie tak bardzo przestraszyl? ze az tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest młodszy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
12 minut temu, Persoela napisał:

ale po czym to wnosisz? 

Po jego niedojrzalosci emocjonalnej, takim rozdarciu i tym, że próbował ciągnąć dwie sroki za ogon jak jakiś gowniarz (i myślał, że mu to ujdzie na sucho) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Persoela napisał:

Ty jestes mezczyzna? 

on mowil sam ze zyje jak brat z siostra. Ze on ma tego dosc. ze nie maja zadnych wspolnycj zainteresowan... itp... Myslisz ze sie tak bardzo przestraszyl? ze az tak? 

Ten mężczyzna to delegacja z forum bracia samcy... Markiem K. czuc na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosci napisał:

Po jego niedojrzalosci emocjonalnej, takim rozdarciu i tym, że próbował ciągnąć dwie sroki za ogon jak jakiś gowniarz (i myślał, że mu to ujdzie na sucho) 

tak jest mlodszy 🙂 sporo Jak go oswiecilam ze moge sobie pójść jak chce tak na dwa fronty. To fakt przestraszyl sie ze mu sie zerwe ze smyczy. masz racje. !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ten mężczyzna to delegacja z forum bracia samcy... Markiem K. czuc na kilometr

haha nie wiem nie znam goscia 🙂 ale duzo ma racji... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Persoela napisał:

tak jest mlodszy 🙂 sporo Jak go oswiecilam ze moge sobie pójść jak chce tak na dwa fronty. To fakt przestraszyl sie ze mu sie zerwe ze smyczy. masz racje. !!! 

Samotna mamusia będzie kolejnego gnojka wychowywała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Persoela napisał:

haha nie wiem nie znam goscia 🙂 ale duzo ma racji... 🙂

Proponuje zapoznać się z tematem forum bracia samcy, żebyś wiedziała z jakim "facetem" dyskutujesz. Pokrótce: wszystkie kobiety to ku/rwy, każda rozklada nogi przed pierwszym lepszym, wszystkie lecą na kasę, a samotnych matek kijem się nie tyka bo to szm/aty i puszczają się z każdym i nikt nie powinien niańczyć bachora badboya ;) powodzenia w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Proponuje zapoznać się z tematem forum bracia samcy, żebyś wiedziała z jakim "facetem" dyskutujesz. Pokrótce: wszystkie kobiety to ku/rwy, każda rozklada nogi przed pierwszym lepszym, wszystkie lecą na kasę, a samotnych matek kijem się nie tyka bo to szm/aty i puszczają się z każdym i nikt nie powinien niańczyć bachora badboya 😉 powodzenia w dyskusji.

ohoo to ja tak nie chce... ale racje z tym co napisal to mial to trzeba przyznac. Dzieki ze za mna stoisz w moim stanie terazniejszosci mam dramat ze to ja wszytkiemu winna jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Proponuje zapoznać się z tematem forum bracia samcy, żebyś wiedziała z jakim "facetem" dyskutujesz. Pokrótce: wszystkie kobiety to ku/rwy, każda rozklada nogi przed pierwszym lepszym, wszystkie lecą na kasę, a samotnych matek kijem się nie tyka bo to szm/aty i puszczają się z każdym i nikt nie powinien niańczyć bachora badboya 😉 powodzenia w dyskusji.

ohoo to ja tak nie chce... ale racje z tym co napisal to mial to trzeba przyznac. Dzieki ze za mna stoisz w moim stanie terazniejszosci mam dramat ze to ja wszytkiemu winna jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Samotna mamusia będzie kolejnego gnojka wychowywała!

nie będę nie chce nie mam na to siły. Mam swojego życia dużo. Myslalam, że facet jest wart uwagi moze to naiwne .... naprawde myslalam ze mu zalezy i jestem wazna dla niego. W ogole to nie tylko moje zdanie. masakra. on jest rozdarty i mnie rozdarlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Owszem, nie bedziesz, ale nie dlatego że Ty tak zdecydowałaś, tylko dlatego że to on cię kopnął w doopę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

znam kobiety na wylot, facetów też, nie ujawnie płci, mareczek to mój stary znajomy, ma duzo racji jednak zapomina o wyjątkach lub po prostu o nich nie mówi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

a nie ujawnie bo to zabawne dla mnie jak kobiety postrzegają moją płeć zaleznie od przedstawionych poglądów 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość xxx napisał:

a nie ujawnie bo to zabawne dla mnie jak kobiety postrzegają moją płeć zaleznie od przedstawionych poglądów 🙂 

 no wlasnie jakos sensownie piszesz dlatego pytam. Kobiety a mezczyzni maja czesto inny poglad na takie sytuacje. Dlatego dla mnie jest wazna kazda opinia. Bom rozjechana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Proponuje zapoznać się z tematem forum bracia samcy, żebyś wiedziała z jakim "facetem" dyskutujesz. Pokrótce: wszystkie kobiety to ku/rwy, każda rozklada nogi przed pierwszym lepszym, wszystkie lecą na kasę, a samotnych matek kijem się nie tyka bo to szm/aty i puszczają się z każdym i nikt nie powinien niańczyć bachora badboya 😉 powodzenia w dyskusji.

kolejna personalna wycieczka 🙂 jestem mistrzem miłosci i z mojej strony nie padło nic obrazającego autorke, pomagam tylko zrozumiec sytuacje, a ty juz napisalas jakim facetem jestem i jakie mam poglądy, a co jesli jestem kobietą ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość xxx napisał:

kolejna personalna wycieczka 🙂 jestem mistrzem miłosci i z mojej strony nie padło nic obrazającego autorke, pomagam tylko zrozumiec sytuacje, a ty juz napisalas jakim facetem jestem i jakie mam poglądy, a co jesli jestem kobietą ?:)

 Gdzie widzisz personalną wycieczkę? Opisałam idee zacnego forum bs. Pozdrów Mareczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Xxx napisał:

I tak np poprzednia kocha miloscia braterska:) mocne przywiazanie, a przy autorce hormonalnie poplynal i zaczal sie zakochiwac, jednak jej macki go przestraszyly 

on mi powiedzial ze sie zakochal. Byl akurat wypity. Ale powiedzial. Ja mam czasem wrazenie ze on nie chce wyjsc na ...e bo zaczal robic glupie rzeczy jak sie spotykalismy ktore nie koniecznie widzialy sie z moja aprobatą.  Przestraszyl sie na amen? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×