Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zraniona

Chce swojego męża spowrotem!

Polecane posty

Gość Zraniona

Witam. Mam męża. Slub wzięliśmy w grudniu. To jest raptem 7 miesięcy. A ja już słyszę od ,,męża „ ze już mu przeszło przytulanie mnie i całowanie. Jak idziemy spac odwraca się tyłkiem przytuli się tylko wtedy jak mu się bzykać zachce. Czyli raz na tydzień na 2 tygodnie. Nie dawno były moje urodziny nie usłyszałam nawet życzeń a o prezencie mogę pomarzyć. Muszę z kimś o tym porozmawiać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad waszym związkiem bo coś mi śmierdzi na kilometr. Po co wam był ślub. Partner nie chce bliskości czułości nagle mu nie zależy??? Chyba ciebie traktuje jako uzupełnienie swojej pustki. A z drugiej strony partner to nie jest dziecko do przytulania. Jest zmęczony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.07.2019 o 11:57, Gość Zraniona napisał:

Witam. Mam męża. Slub wzięliśmy w grudniu. To jest raptem 7 miesięcy. A ja już słyszę od ,,męża „ ze już mu przeszło przytulanie mnie i całowanie. Jak idziemy spac odwraca się tyłkiem przytuli się tylko wtedy jak mu się bzykać zachce. Czyli raz na tydzień na 2 tygodnie. Nie dawno były moje urodziny nie usłyszałam nawet życzeń a o prezencie mogę pomarzyć. Muszę z kimś o tym porozmawiać 

tak jest jak psiocha swędzi nie patrzyłaś nadaje się do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×