Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny bo ja juz się strzęsę sama z tego wszystkiego, czy to prawda że jeżeli dziecko sie przystawi PIERWSZY RAZ do lewej piersi to będzie mańkutem bo nie pamiętam do której przystawiałam

Polecane posty

Gość gość

Wiem ze nie powinno sie jeździć w samochodzie (czy nawet autobusie czy pociągu_ tyłem do kirunku jazdy jak się jest w ciąży bo dziecko będzie kuleć - na sczęscie przez 9 miesięcy nie jeździłam tylem. Ale na śmierc zapomniałam o tym karmieniu. CO teraz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscka

jak nie pamietasz, do której przystawiałaś to już po ptakach. Módl sie, ze zachowałaś resztki zdrowego rozsądku i jednak przystawiłas po raz pierwszy do prawej, bo dziecko mańkut to prawie jak dziecko gej/lezba wiec porażka. Moze uda Ci się odnaleźć położona, która podawała Ci dziecko w szpitalu i ona bedzie pamietac?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A myślisz że ona może pamiętac? Kurcze może rzeczywiście powinnam podjechać do niej. Z drugiej strony tyle dzieci sie rodzi ze moze nie pamieac:( A one same nie powinny ZAWSZE pdoawac do prawej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Tak, bedzie leworeczne, gluche i niewidome, a matka bedzie musiala leczyc sie psychiatrycznie. Opanuj sie kobieto!!! Zacznij myslec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscka

Wiesz jak to jest w szpitalach, miała zly dzien, wsciekla na meza, inne pacjentki i mogła nawet po złości podać do lewej. ja miałam na szczescie meza przy sobie przy pierwszym karmieniu, bo sama bylam zamroczona i On kategorycznie pamietal, zeby przystawic mi do prawej, wiec ufff... dzisiaj dziecko kilka lat i normalne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mańkut to pikuś. Najgorsze, że ma matkę idi0tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość gość napisał:

A myślisz że ona może pamiętac? Kurcze może rzeczywiście powinnam podjechać do niej. Z drugiej strony tyle dzieci sie rodzi ze moze nie pamieac:( A one same nie powinny ZAWSZE pdoawac do prawej? 

Tak powinnas do niej podjechac, najlepiej do jej mieszkania w nocy, zeby nie byla zajeta.  Jak nie bedzie pamietac to daj jej po ryjjuu i moze sobie przypomni.  Jak nie podziala to wez mlotek i dawaj po paluchach- to powinno zwrocic jej pamiec jezeli nadal chce tymi rekami podawac niemowlaki nieswiadomym madkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość goscka napisał:

Wiesz jak to jest w szpitalach, miała zly dzien, wsciekla na meza, inne pacjentki i mogła nawet po złości podać do lewej. ja miałam na szczescie meza przy sobie przy pierwszym karmieniu, bo sama bylam zamroczona i On kategorycznie pamietal, zeby przystawic mi do prawej, wiec ufff... dzisiaj dziecko kilka lat i normalne jest

Ale to ona nie powinna pracowac w szpitalu jeżeli na złość chce coś robić 😞 Zniszczy życie dziecku i matce, to jakies badania powinny być aby takie nie był dopuszcane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
14 minut temu, Gość gość napisał:

A myślisz że ona może pamiętac? Kurcze może rzeczywiście powinnam podjechać do niej. Z drugiej strony tyle dzieci sie rodzi ze moze nie pamieac:( A one same nie powinny ZAWSZE pdoawac do prawej? 

O ludzieeeeee, co za dzikie przesądy, NIGDY o tym nie słyszałam i to NIE MOŻE mieć wpływu na prawo - i leworęczność. To funkcje mózgu, lewej i prawej półkuli. Podobno leworęczni najczęściej są malarze i artyści.A wracając do karmienia- praworęcznej kobiecie łatwiej właśnie do lewej piersi dziecko przystawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież to prowo, a wy odpisujecie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takiej prowo to ja tu jeszcze nie widziałam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SquareFounde

Ja jestem leworęczna i nie czuje się gorsza, wręcz przeciwnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha fajne prowo choć takie nie za mądre 

Masz 3/10 na zachętę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze, że nie dałaś butelki - wtedy by nie było ani praworęczne ani lewo ręczne. Biednie dziecko - ma głupią matkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oplulam telefon ze śmiechu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dobrze, że nie dałaś butelki - wtedy by nie było ani praworęczne ani lewo ręczne. Biednie dziecko - ma głupią matkę...

🤣🤣🤣 dokladnie , rece by dzieciakowi uschly i pozamiatane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masakra... Współczuję ci autorko. U nos w tej Warszafce to wszyscy tilko dajo prawy c.y.c do kormienia, bo u nos to nadludzie som i tokich gupot nie robio, żeby mankuta mieć. Była tylko tako jedna przyjezdno ze wsi, co to podobno na przemiennie kormiła. To dla ji dobro, bez ji wiedzy to włorzylimy kaszojoda na trzy zdrowosiek do pica, coby go od...wać. Dzieciok nie przerzyl, ale przynojmniej siem madka nie musi wstydzi za lewoka. Jo to jusz kończa, bo w pie.r.dlu to zoroz łobiod bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co z Ciebie za matką, że nie dopilnowalas jednej z najważniejszych rzeczy po porodzie?Ja miałam to dokładnie opisane w planie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To wszystko prawda. Módl się lepiej żeby starczyło ci pokarmu, bo jak zabraknie to dzieciak będzie miał niewladne obie ręce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×