Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonia

Facet woli pustaczki z insta niż mnie

Polecane posty

Gość Sonia

Mój facet całe dnie gapi się na te wystylizowane pustaczki w necie,a dla mnie ma mało czasu.Skoro woli oglądać takie"coś",bo normalnych tam niewiele,to nie wiem,czy warto dalej brnąć w znajomość z nim.Nie zabraniam nikomu korzystać z neta,ale cały wieczór po raz kolejny buszowanie w sieci zamiast ze mną pójść  na spacer,zjeść kolację przy świecach, porozmawiać albo sie poprzytulać to już przesada.Czy warto tkwic w takiej relacji skoro jego podniecają wymalowane .wygiete jak na zajęciach z rehabiltacji bezmózgowe panny???jestem ładna,młoda,zadbana,mam wiedzę,można ze mną pogadać o wszystkim,i nie wiem,czy tracić czas na kogoś,kto swój zachwyt wypisuje pod fotkami jakichś panienek,których nie zna.Rozczarował mnie sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
2 minuty temu, Gość Sonia napisał:

Mój facet całe dnie gapi się na te wystylizowane pustaczki w necie,a dla mnie ma mało czasu.Skoro woli oglądać takie"coś",bo normalnych tam niewiele,to nie wiem,czy warto dalej brnąć w znajomość z nim.Nie zabraniam nikomu korzystać z neta,ale cały wieczór po raz kolejny buszowanie w sieci zamiast ze mną pójść  na spacer,zjeść kolację przy świecach, porozmawiać albo sie poprzytulać to już przesada.Czy warto tkwic w takiej relacji skoro jego podniecają wymalowane .wygiete jak na zajęciach z rehabiltacji bezmózgowe panny???jestem ładna,młoda,zadbana,mam wiedzę,można ze mną pogadać o wszystkim,i nie wiem,czy tracić czas na kogoś,kto swój zachwyt wypisuje pod fotkami jakichś panienek,których nie zna.Rozczarował mnie sobą.

Dzisiejsze pokolenie mężczyzn w dobie nowoczesności przerzuciło się z Playboya w wersji drukowanej i innych świerszczyków na oglądanie kobiet w internecie.Tu można coś napisać,jeszcze odpisze, podbudujesz jej  puste ego,ona jego i działa to w obie strony.Na mnie tacy mężczyźni, którzy zachwycają się "pustymi" wymalowanymi paniami z instagrama nie działają.Na insta znajdziesz też wiele ciekawych ludzi z osobowością i takie zaintrygowanie rozumiem.Ale zachwycać się tanią wersją przerobioną z każdej strony  to też nie moje klimaty.Mężczyźni są wzrokowcami,ale..trzeba wiedzieć na co zwracać swoje oczy i uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
3 minuty temu, Gość Dorota napisał:

Dzisiejsze pokolenie mężczyzn w dobie nowoczesności przerzuciło się z Playboya w wersji drukowanej i innych świerszczyków na oglądanie kobiet w internecie.Tu można coś napisać,jeszcze odpisze, podbudujesz jej  puste ego,ona jego i działa to w obie strony.Na mnie tacy mężczyźni, którzy zachwycają się "pustymi" wymalowanymi paniami z instagrama nie działają.Na insta znajdziesz też wiele ciekawych ludzi z osobowością i takie zaintrygowanie rozumiem.Ale zachwycać się tanią wersją przerobioną z każdej strony  to też nie moje klimaty.Mężczyźni są wzrokowcami,ale..trzeba wiedzieć na co zwracać swoje oczy i uwagę.

Konkretnie i na temat.Sam jestem facetem i lubię popatrzeć na to i owo,ale masz rację trzeba mieć we wszystkim umiar i poczucie estetyki.Sam nie rozumiem kumpli co się ślinią na widok lasek po tuningu,sztuczne włosy,bo doczepy,sztuczne cycki,wymalowana jak plastikowa lalka,te foty w bieliźnie okrakiem wypięte z każdej strony tylko pokazują stan umysłowy takiej laski.Ale każdy lubi co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w domu ma bazyla to chociaz sobie popatrzy na fajne swinie na instra, proste i naturalne zachowanie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia
Przed chwilą, Arystoteles napisał:

w domu ma bazyla to chociaz sobie popatrzy na fajne swinie na instra, proste i naturalne zachowanie faceta

Patrzenie patrzeniem ale nie poświecanie czasu jakby miał je obok.Jestem ładną ,atrakcyjną kobietą i boli mnie jego zachwyt nad wypiętą dup.ą w majtkach,bo sorki,ale moja dup.a też ładna.Wiec jak woli wieczory poświecać jakiejs dziuni ,która pokazuje wszystko co ma z każdej strony innym.a nie docenia mnie obok to niech spier.,dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pokaz foto swojej wypietej d0py to zobaczymy czy taka fajna.. bo moze tobie sie tylko wydaje

wg mnie jak gosc ma fajna swinie w domu to juz nie musi sie ogladac za innymi, moze nie jest tak jak myslisz, co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zerwij z nim.

Ps. Faceci nie są wzrokowcami. Np. dla mnie liczy się osobowość i cechy charakteru danej osoby, a nie wygląd. Te wszystkie sztuczne dziewczyny omijam szerokim łukiem bo aż wstyd ć z takim kimś. Poza tym z większości łatwo wydobyć piękno bez operacji plastycznych i innego dziadostwa.

Jak masz ładną buzię to bym mógł cię przerobić na taką co przebije te wszystkie odpady z instagrama bez ubierania ciebie wyzuwająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Arystoteles napisał:

pokaz foto swojej wypietej d0py to zobaczymy czy taka fajna.. bo moze tobie sie tylko wydaje

wg mnie jak gosc ma fajna swinie w domu to juz nie musi sie ogladac za innymi, moze nie jest tak jak myslisz, co ??

Arystoteles zamknąłbyś się w końcu. Na kobietach się nie znasz i przypuszczam, że nie znasz się na niczym innym. Myślisz jak prymityw jakich pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Faceci nie są wzrokowcami. Np. dla mnie liczy się osobowość i cechy charakteru danej osoby, a nie wygląd. Te wszystkie sztuczne dziewczyny omijam szerokim łukiem bo aż wstyd ć z takim kimś. Poza tym z większości łatwo wydobyć piękno bez operacji plastycznych i innego dziadostwa.

Jak masz ładną buzię to bym mógł cię przerobić na taką co przebije te wszystkie odpady z instagrama bez ubierania ciebie wyzuwająco.

Zgadzam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Arystoteles zamknąłbyś się w końcu. Na kobietach się nie znasz i przypuszczam, że nie znasz się na niczym innym. Myślisz jak prymityw jakich pełno.

znam się na facetach tępa strzało i wiem jak myślą.. po drugie na kobietach znam się lepiej niż wy same na sobie ;) poza tym znam się na boksie, mma, piłce noznej, historii, geografii, sprzecie elektornicznym, malowaniu , samochodach i wielu innych.. i możesz mi skoczyć do flinty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Arystoteles napisał:

znam się na facetach tępa strzało i wiem jak myślą.. po drugie na kobietach znam się lepiej niż wy same na sobie ;) poza tym znam się na boksie, mma, piłce noznej, historii, geografii, sprzecie elektornicznym, malowaniu , samochodach i wielu innych.. i możesz mi skoczyć do flinty ;)

Jakoś tego po tobie nie widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Arystoteles napisał:

znam się na facetach tępa strzało i wiem jak myślą.. po drugie na kobietach znam się lepiej niż wy same na sobie ;) poza tym znam się na boksie, mma, piłce noznej, historii, geografii, sprzecie elektornicznym, malowaniu , samochodach i wielu innych.. i możesz mi skoczyć do flinty ;)

Jakoś tego po tobie nie widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
Przed chwilą, Arystoteles napisał:

pokaz foto swojej wypietej d0py to zobaczymy czy taka fajna.. bo moze tobie sie tylko wydaje

wg mnie jak gosc ma fajna swinie w domu to juz nie musi sie ogladac za innymi, moze nie jest tak jak myslisz, co ??

Chyba mylisz trochę pojęcia w temacie.Poświęcanie całego wolnego czasu obcej osobie, której nigdy nie pozna i ślini się na jej widok w necie,bo w bieliźnie pokazuje swe ciało jest dla mnie totalnie żenujące..skoro ma obok kobietę ,która w bieliźnie również seksownie wygląda.

Nikt nie zabrania mężczyznom korzystać z internetu, nikt nie zabrania oglądać się za innymi- w końcu jesteście wzrokowcami i lubicie zawiesić na czymś oko, potrzebujecie bodźców pobudzających..ale trzeba zachować równowagę między światem wirtualnym a rzeczywistym..trzeba wiedzieć, kiedy jest czas na patrzenie, a kiedy na bycie z kimś..Niektórzy za bardzo żyją w świecie liter i obrazów na ekranie zamiast żyć obok tych,których mają na wyciągnięcie ręki.Wcale się nie dziwię Soni,że jest zniesmaczona takim zachowaniem.Może jest fajną świnią-jak Ty określasz, może nie..ale to nie znaczy,że ma czuć się gorsza od insta lasek ,bo zamiast skupiać uwagę na niej ,to jej facet skupia uwagę tylko na innych.A dla niej co zostaje?Czy ma też siedzieć wieczorami z komórką albo przed komputerem i zachwycać się facetami z insta?Może, czemu nie..w końcu ja jako kobieta też lubię czasem popatrzeć na innych ludzi..ale wtedy po co być w związki z kimś, skoro są razem, a jakby osobno.I o to chodzi w tym wszystkim.Miej czas dla siebie, oglądaj sobie co chcesz..ale miej też czas dla kogoś, jeśli z kimś jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według  mnie ten temat to troll i gadamy o czymś co nie istnieję i tyle ;) na koniec od siebie dodam, ze jesli laska naprawde by była mega to gosc na pewno by nie ogladal jakis fotek na insta tylko by o nią ciągle zabiegał, może jest wręcz odwrotnie, w domu ma bazyla , więc sobie popatrzy na fajne swinki w necie i tyle w temacie a potem i tak wraca do lozka do niej a nie do telefonu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Tutaj wyglada na to ze facet zamiast podziwiac Twoje wdzieki jest zaslepiony sztucznym wymyslem ekspertow photoshopa. Jezeli on ignorje Twoje potrzeby Ty zignoruj jego. Jakbym byl z taka kobietka jak Ty to bym jej z ramion nie wypuszczal, moze tylko na zabranie oddechu. ZOSTAW GO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
1 minutę temu, Arystoteles napisał:

Według  mnie ten temat to troll i gadamy o czymś co nie istnieję i tyle ;) na koniec od siebie dodam, ze jesli laska naprawde by była mega to gosc na pewno by nie ogladal jakis fotek na insta tylko by o nią ciągle zabiegał, może jest wręcz odwrotnie, w domu ma bazyla , więc sobie popatrzy na fajne swinki w necie i tyle w temacie a potem i tak wraca do lozka do niej a nie do telefonu..

Podobno mieszkasz w Poznaniu,gdzieś czytałam w którym temacie..wyobraź sobie,że ja też i tu Ciebie zaskoczę, bo na ulicach tego miasta nie widzę bazyli,świni , choć czasem przewijają się jakieś zwierzęta..Ale w większości przypadków spotykam ludzi o różnym wyglądzie i zachowaniu:))))Jedni mężczyźni cenią u kobiet wygląd, inni charakter, inni patrzą całościowo na człowieka, ilu ludzi-tyle możliwości.Ale jeśli ktoś ma potrzebę bliskości z drugim człowiekiem, skoro wszedł w relację z daną osobą i w niej tkwi to powinien ponosić odpowiedzialność za tą relację i wnosić w nią trochę swojego czasu i siebie.I o to w tym chodzi, w tym temacie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odbijam
31 minut temu, Gość Sonia napisał:

Patrzenie patrzeniem ale nie poświecanie czasu jakby miał je obok.Jestem ładną ,atrakcyjną kobietą i boli mnie jego zachwyt nad wypiętą dup.ą w majtkach,bo sorki,ale moja dup.a też ładna.Wiec jak woli wieczory poświecać jakiejs dziuni ,która pokazuje wszystko co ma z każdej strony innym.a nie docenia mnie obok to niech spier.,dala

Skąd jesteś? Zapraszam na kawę. (Serio)

Ja z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia
1 minutę temu, Gość Odbijam napisał:

Skąd jesteś? Zapraszam na kawę. (Serio)

Ja z Wrocławia.

Chyba Cie poje.balo,że się z Tobą umówie.Moja du.pa nie jest do oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Dorota napisał:

Podobno mieszkasz w Poznaniu,gdzieś czytałam w którym temacie..wyobraź sobie,że ja też i tu Ciebie zaskoczę, bo na ulicach tego miasta nie widzę bazyli,świni , choć czasem przewijają się jakieś zwierzęta..Ale w większości przypadków spotykam ludzi o różnym wyglądzie i zachowaniu:))))Jedni mężczyźni cenią u kobiet wygląd, inni charakter, inni patrzą całościowo na człowieka, ilu ludzi-tyle możliwości.Ale jeśli ktoś ma potrzebę bliskości z drugim człowiekiem, skoro wszedł w relację z daną osobą i w niej tkwi to powinien ponosić odpowiedzialność za tą relację i wnosić w nią trochę swojego czasu i siebie.I o to w tym chodzi, w tym temacie.

 

Nie wierz nigdy w takie pierdoły, że ktokolwiek patrzy TYLKO na charakter ;) nie ma nawet takie opcji, zarówno u kobiet jak i u facetów, wygląd musi tez być.. , nie mówię, że ktoś musi być cudowny, ale przynajmniej jakiś jeden mały aspekt seksualny musi się pojawić aby mieć ochotę na tą drugą osobę. Co do samego tematu to..., przede wszystkim według mnie to zwykłe prowo, napisane przez jakiegoś łba, albo nastolatkę, która się nudzi.. i chciała wywołać bez sensowną dyskusję ;) , ale jeśli już mam się w ogolę do tego odnieść to tak jak pisałem, facet mający mega laskę w domu nigdy by nie oglądał tak natarczywie w necie innych bo by się bał stracić swojej, robiłby wszystko aby ją przy sobie mieć, jeżeli w ten sposób się zachowuję, że ciągle ogląda mega d0py w necie to widocznie jego d0pa w domu jest... delikatnie mówiąc kiepska, więc po prostu sobie ogląda, ale to nic nie znaczy, bo pewnie nawet do nich nie pisze, a nawet jakby napisał to wiadomo, że każda taka mega d0pa z insta olała by go ciepłym moczem (i to nie dosłownie, bo wtedy to pewnie by się nawet ucieszył, gdyby na niego nasikała ;) )  i suma sumarum i tak będzie z tą laską , którą ma i tak i tak.. i nic tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Zerwij z nim.

Ps. Faceci nie są wzrokowcami. Np. dla mnie liczy się osobowość i cechy charakteru danej osoby, a nie wygląd. Te wszystkie sztuczne dziewczyny omijam szerokim łukiem bo aż wstyd ć z takim kimś. Poza tym z większości łatwo wydobyć piękno bez operacji plastycznych i innego dziadostwa.

Jak masz ładną buzię to bym mógł cię przerobić na taką co przebije te wszystkie odpady z instagrama bez ubierania ciebie wyzuwająco.

nie udawaj faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Sonia napisał:

Chyba Cie poje.balo,że się z Tobą umówie.Moja du.pa nie jest do oglądania.

JESTEŚ KURRWĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zerwij z nim.

Ps. Faceci nie są wzrokowcami. Np. dla mnie liczy się osobowość i cechy charakteru danej osoby, a nie wygląd. Te wszystkie sztuczne dziewczyny omijam szerokim łukiem bo aż wstyd ć z takim kimś. Poza tym z większości łatwo wydobyć piękno bez operacji plastycznych i innego dziadostwa.

Jak masz ładną buzię to bym mógł cię przerobić na taką co przebije te wszystkie odpady z instagrama bez ubierania ciebie wyzuwająco.

Faceci nie są wzrokowcami - żart roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odbijam
3 minuty temu, ... boży napisał:

JESTEŚ KURRWĄ

E tam, po prostu nie ma dystansu do siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Odbijam napisał:

E tam, po prostu nie ma dystansu do siebie 🙂

nic dziwnego że jej facet woli oglądać inne baby w necie zamiast z nią spędzać czas, 

 pewnie ona jest jakaś pierrdolnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, ... boży napisał:

nic dziwnego że jej facet woli oglądać inne baby w necie zamiast z nią spędzać czas, 

 pewnie ona jest jakaś pierrdolnięta

nie bo ty xd bezrobotny praviczek na utrzymaniu matki buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek
1 minutę temu, ... boży napisał:

nic dziwnego że jej facet woli oglądać inne pewnie ona jest jakaś pierrdolnięta

No może i masz rację.

Sonia, facet na forum proponuje Ci spotkanie (mniejsza o to czy na serio, czy prowo), a ty zamiast mu kulturalnie odmówić, piszesz, że go poyebalo. 

Wyjaśnij, proszę, w czym jesteś lepsza od panienek z insta? Wypinanie tyłka jest gorsze niż brak kultury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus
50 minut temu, Gość Sonia napisał:

Patrzenie patrzeniem ale nie poświecanie czasu jakby miał je obok.Jestem ładną ,atrakcyjną kobietą i boli mnie jego zachwyt nad wypiętą dup.ą w majtkach,bo sorki,ale moja dup.a też ładna.Wiec jak woli wieczory poświecać jakiejs dziuni ,która pokazuje wszystko co ma z każdej strony innym.a nie docenia mnie obok to niech spier.,dala

może twoja sraka mu już sie znudziła albo śmierdzi góównem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja się nie dziwię, że Arystoteles nie ma laski :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia
13 minut temu, Gość Jurek napisał:

No może i masz rację.

Sonia, facet na forum proponuje Ci spotkanie (mniejsza o to czy na serio, czy prowo), a ty zamiast mu kulturalnie odmówić, piszesz, że go poyebalo. 

Wyjaśnij, proszę, w czym jesteś lepsza od panienek z insta? Wypinanie tyłka jest gorsze niż brak kultury?

Nie pisałam,ze jestem lepsza czy gorsza od lasek z insta.Nie bronię mu oglądania.Czuję się tylko niedoceniona.I nie piszę w temacie,by jakiegoś nowego faceta wyrwać ,bo nie na tym mi zależy.Jestem zła,bardzo zła,że nie poświęca mi swojego wolnego czasu a oboje dużo pracujemy, mieszkamy razem i się mijamy nawet w domu.Dorota w tym temacie zrozumiała o co mi chodzi,że potrzebuje jego obok.Jak widać kobieta kobietę zrozumie,z facetami różnie bywa .Ja nie wystawiam sie innym jak te na insta,nie pokazuje wdzięków  w necie innym,jestem tylko dla swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×