Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 On 2019

Odkurzacz i klocki Lego

Polecane posty

Go艣膰 On 2019

Witam Panie 馃檪

Takie pytanko... Kt贸re z Was s膮 ju偶 na takim levelu rodzicielstwa, 偶e nie przejmuj膮 si臋 ju偶 klockami Lego, kt贸re zostaj膮 wyssane do odkurzacza? Baaaa a mo偶e kt贸ra艣 z Was odkurzacz je celowo?聽 Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 paniO

hahaha, mia艂am tak 馃槃聽ale m贸j urwis nauczy艂 si臋 i s艂yszy, ze jedzie odkurzacz, bo mamy roomb臋, to sam biegnie sprz膮ta膰 klocki. 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Odpowied藕

Heh rozumiem, 偶e pr臋dzej jak zapomnia艂 czego艣 podnie艣膰,聽 to bez skrupu艂贸w wszystko lecia艂o do odkurzacza?聽 馃槢

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

TAG! ja! prowadze wieczna wojne z dziecmi o sprzatanie zabawek.Starszy syn ma 9 lat i sprz膮ta na odwal, m艂odszy 3 lata i zaraz roznosi. Zdarza mi sie dosc czesto nie widziec,ze odkurzam lego,kulki magnetyczne i inne male zabawki, ktore lez膮 wszedzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Odpowied藕

Hmmm ale chyba specjalnie tego nie robisz?聽 馃槢

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lego

Moja 偶ona ma ju偶 do艣膰 podnoszenia klock贸w Lego,聽 wszystko co le偶y na pod艂odze, bez skrupu艂贸w leci do odkurzacza...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Okruszka

Mam odkurzacz pure i9, kt贸ry sam je藕dzi i sprz膮ta, zawsze potem zerkam do pojemniczka na 艣mieci czy nie ma tam lego albo mojego kolczyka 馃槢聽puszczam go codziennie, przez co jest porz膮dek w domu bo dobrze zgarnia wszystkie 艣mieci.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Legomanka

u mnie dzieci臋 wie, 偶e jak jedzie roomba to warto posprz膮ta膰 klocki 馃檪 i tak o to nauczy艂am M艂odego porz膮dku. chocia偶 i tak zerkam do pojemnika, bo ja to pojemnik na brud myj臋, bo w mojej e5 jest zmywalny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

u nas to samo, leci do odkurzacza,bo i tak ma ich tyle, 偶e nie zauwazy,偶e kilku brakuje 馃槢

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sisi

elektroluxa nie polecam s艂abo ci膮gnie聽a cena z kosmosu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Iza1
Dnia 30.09.2019 o 10:20, Go艣膰 Legomanka napisa艂:

u mnie dzieci臋 wie, 偶e jak jedzie roomba to warto posprz膮ta膰 klocki 馃檪 i tak o to nauczy艂am M艂odego porz膮dku. chocia偶 i tak zerkam do pojemnika, bo ja to pojemnik na brud myj臋, bo w mojej e5 jest zmywalny.

hahaha, mam podobnie! ja tylko wo艂am, 偶e bior臋 telefon i wypuszczam nasz膮 'besti臋' 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lego lego
Dnia 30.09.2019 o 10:56, Judith napisa艂:

u nas to samo, leci do odkurzacza,bo i tak ma ich tyle, 偶e nie zauwazy,偶e kilku brakuje 馃槢

Rozumiem, 偶e celowo zasysasz je do odkurzacza?聽 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pejka

U nas jak wy偶ej, odk膮d roomba u nas je藕dzi jak i syn tak i c贸rka pami臋ta o pobieraniu klock贸w. Odkurzacz jest na tyle mocny 偶e taki klocek dla niego nie jest problemem. Przekonali si臋 teraz sprzataj膮聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×