Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Laktacja zanika pomocy

Polecane posty

Gość ropuszka

jasminek ja również sceptycznie podchodziłam do skuteczności takich środków na laktację, ale powiem, że spotkało mnie miłe zaskoczenie, bo po prolaktanie na serio mi ruszyła laktacja.... może to przez jego skład (ma w sobie słody jęczmienne, ekstrakty z pokrzywy i itd.), więc też składniki mają ogromne znaczenie. A jak z Twoją laktacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminek

ropuszko raz jest lepiej, raz gorzej z tą moją laktacją.... o to dobrze, że dzięki temu środkowi poprawiłaś sobie laktację, może ja po niego sięgnę:)a ile on kosztuje? i ile razy mam go brać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuszka

jasminku raz dziennie:)wystarczy, że go rozrobisz z mlekiem lub jogurtem:)u mnie pierwsze efekty pojawiły się po kilku dniach, więc pewnie już coś zauważyłaś:)a w składzie ma słód jęczmienny, więc działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminek

ropuszko dziękuję za wsparcie:)już widzę pierwsze efekty w postaci większej ilości mleka:)więc jest nadzieja:)i masz rację, wystarczy jedna saszetka dziennie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionaa

dziewczyny, mam duży problem.... od wczoraj bolą mnie piersi przy karmieniu dziecka:(jak sądzicie, co to może oznaczać?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1234

polecam strone www.jululove.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaiciern

zmartwionnaa może to być zapowiedź problemów z laktacją.... masz może mniejszą ilość pokarmu??? lub gorączkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×