Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olifcia

Jak się ubrać ?

Polecane posty

Gość Olifcia

Hejcia

Za dwa tygodnie pierwszy raz jadę sama na kolonie. No wiem, że bym już dawno mogła sama na kolonie jeździć tylko że moja mama nigdy nie chciała mnie samej puścić. No ale nie ważne.

Chodzi mi o to, że bym chciała jakoś fajnie wyglądać, żeby się też chłopakom podobać no i żeby się ze mnie inne dziewczyny nie śmiały, że jestem ze wsi czy coś. No i w ogóle żeby wyglądać na starszą.

jakie by były najlepsze ciuchy żeby jakoś fajnie wyglądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Może jakaś mała czarna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Szukasz ruuchanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olifcia
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

Szukasz ruuchanka?

jejuś weź, ja tego nawet nie robie jeszcze

tylko nie chce wyglądać jak jakaś siksa albo z wioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycJa

to chyba bardziej po zachowaniu widać niż po ubiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olifcia

ale każdy najpierw patrzy na ubranie czy ktoś jest sexi ubrany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Dżinsy i tshirt. Zestaw ponadczasowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olifcia

w dzinsach i koszulkach to będą pewnie wszystkie dziewczyny a ja bym chciała jakoś fajniej wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

czyli chcesz po prostu być ubrana seksownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj . Gdyby to było lato to ja też miałam 15/16 lat , jeździłam na kolonie i z koleżankami miałyśmy spódniczki , krótkie spodenki do chodzenia na codzien z nauczycielami po mieście czy na plażę.  Ale jest jeszcze zimno - nikt Cię nie wyśmieje jak weźmiesz z sobą : jeansy , koszulki , t-shirt ' y.  Zapakuj sobie z tych bardziej seksi - spódniczki + fajna bluzeczka.  ...enkę dopasowana ( zimówkę ) kurteczka na to.  Jakis naszyjnik.  Tyle tego w sinseyu jest dla młodzieży.  I wyglądasz CZYSTO , SCHLUDNIE , POCIĄGAJĄCO I ŁADNIE.  Reszta dodatki - włosy ładnie wystylizować.  Adekwatnie do ubioru.  Jeśli się malujesz już to nie przesadzaj.  Delikatnie usta podkreślić / oczy i cud malina.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Słuchaj . Gdyby to było lato to ja też miałam 15/16 lat , jeździłam na kolonie

Trochę źle napisałam. Autorka tematu pisała o koloniach, a ja tylko odgrzebałam ten temat.

Chodzi o to, że jest jeden chłopak i on mnie zaprosił na 18. Bardzo mi zależy, żeby mu się spodobać i chciałabym się ubrać super sexi ale też nie chcę wyglądać jak spod latarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trochę źle napisałam. Autorka tematu pisała o koloniach, a ja tylko odgrzebałam ten temat.

Chodzi o to, że jest jeden chłopak i on mnie zaprosił na 18. Bardzo mi zależy, żeby mu się spodobać i chciałabym się ubrać super sexi ale też nie chcę wyglądać jak spod latarni.

Aaa w ten sposób - 18 kaa.  To nic innego jak ...enka , biżuteria ( kolczyki , naszyjnik , bransoletka ) paznokcie sobie ładnie pomaluj.  Buciki dopasowane , torebka.  No i makijaz.  I wyglądasz jak ta lala 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 ...enka , biżuteria ( kolczyki , naszyjnik , bransoletka ) paznokcie sobie ładnie pomaluj.  Buciki dopasowane , torebka.  No i makijaz.  I wyglądasz jak ta lala 🙂

Paznokcie odpadają. Gram na gitarze, więc są wycięte na maksa, a malować takie krótkie bez sensu.

Makijaż to głównie maskara i fluid.

Mam od kuzynki ...enkę bardzo podobną do tej

1453463787.jpg

marzą mi się do tego takie mega wysokie szpile na platformie, mogłabym pożyczyć od kuzynki no ale moja mama się nie zgodzi bo niby że jestem za młoda na takie buty.

Pozostaje mi jedynie założyć glany, które nie będą za bardzo pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Paznokcie odpadają. Gram na gitarze, więc są wycięte na maksa, a malować takie krótkie bez sensu.

Makijaż to głównie maskara i fluid.

Mam od kuzynki ...enkę bardzo podobną do tej

1453463787.jpg

marzą mi się do tego takie mega wysokie szpile na platformie, mogłabym pożyczyć od kuzynki no ale moja mama się nie zgodzi bo niby że jestem za młoda na takie buty.

Pozostaje mi jedynie założyć glany, które nie będą za bardzo pasować.

 

 

Paznokcie odpadają. Gram na gitarze, więc są wycięte na maksa, a malować takie krótkie bez sensu.

Makijaż to głównie maskara i fluid.

Mam od kuzynki ...enkę bardzo podobną do tej

1453463787.jpg

marzą mi się do tego takie mega wysokie szpile na platformie, mogłabym pożyczyć od kuzynki no ale moja mama się nie zgodzi bo niby że jestem za młoda na takie buty.

Pozostaje mi jedynie założyć glany, które nie będą za bardzo pasować.

Zamów zakolanówki czarne.  Na allegro.  To jest petarda.  Dziewczęce i sexi  25 zl może z przesyłką.  ...enka , zakolanówki , buty ( po co szpile ? ) Uwierz mi że do zalolanowek ubierzesz kozaki bądź botki i kozaki.  Kolczyki , naszyjnik , torebka i ogień ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zamów zakolanówki czarne.  Na allegro.  To jest petarda.  

Anastazja 88 WIELKIE DZIĘKI :)

Marzą mi się co prawda pończochy zapinane do paska, albo chociaż takie rajtki wycięte jakby pas z pończochami, no ale na razie mogę sobie o tym tylko pomarzyć.

No ale o tych zakolanówkach nie pomyślałam :)

Zamówiłam już 3 pary: białe, czarne i jeszcze jedne czarne ale wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Anastazja 88 WIELKIE DZIĘKI 🙂

Marzą mi się co prawda pończochy zapinane do paska, albo chociaż takie rajtki wycięte jakby pas z pończochami, no ale na razie mogę sobie o tym tylko pomarzyć.

No ale o tych zakolanówkach nie pomyślałam 🙂

Zamówiłam już 3 pary: białe, czarne i jeszcze jedne czarne ale wysokie 🙂

Super ! Uwierz mi że zakolanówki są śliczne , wygodne , mega sexi a wyglądają apetycznie a nie zdzi....ro... / Wato.  Są dziewczęce / kobiece i słodkie.  Także strzał w dziesiątkę.  Sama mam czarne , szare , białe.  Na każdą okazję pasują i dodają mega stylu 🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Super ! Uwierz mi że zakolanówki są śliczne , wygodne , mega sexi a wyglądają apetycznie a nie zdzi....ro... / Wato.  Są dziewczęce / kobiece i słodkie.  Także strzał w dziesiątkę.  Sama mam czarne , szare , białe.  Na każdą okazję pasują i dodają mega stylu 🙂🙂

przyszły mi zakolanówki :)

dwie pary są super, ale jedne dłuższe co kupiłam są niestety za długie i nie wiem co z nimi zrobić bo sięgają mi do samego kroku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×