Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc1

To ze nieraz udaję,ze Cię nie widzę

Polecane posty

Gość gościa
2 godziny temu, Gość K4k napisał:

Ty jesteś zajęta, czy on? 

Oboje 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Ppp napisał:

A jaka branża ?

Kogo szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej oczy jedyne takie

Oj głupi ty,ona będzie przy tobie,przecież od poczatku wiedziała kim jesteś, schowacue się przed ludzkim okiem,ona wie to,od początku,też ma kompleksy,teraz zrobiłeś tak że jest skolowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej oczy jedyne takie

Wcale nie jest księżniczką i nie chcę być, widziałeś jest dobra,wrażliwa, pomocna,ustąpi ,przepusci ,czyli wrażliwa i empatyczna ,chce być z tobą a ludzi nie dopuści do was,ona to wie ze tak trzeba,wie od poczatku gdy zaczęła ci się przyglądać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej oczy jedyne takie

Ty ją dolujesz, robisz jej hustawke nastrojów, nie ma insagram ale ma mesengera a ty masz! To odezwij SIE, jak dlugo to jeszcze będziesz dlawilzaproponuj rozmowę,szczerze wszystko sobie powiecie,będziecie razem, nie udaj więcej że jej nie widzisz,bo łzy w jej oczach,bo źle myśli o sobie,bo jest smutna.Szukała Cię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo

Ona jeszcze nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo

Ludzie do spania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na innym temacie jest obecny psychiatra. Polecam szczerze osobie powyżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tchórze

I to jest dolujace zamiast pokazać kobiecie ze jej chcecie, że kochacie to wysyłajcie olewajace sygnały ona się dołuje jak wraca do domu a na forum to anonimowi kochający tchórze wstyd,a tam kobieta sama i już tak długo czeka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ty też tu przesiadujesz to jesteś taki sam czub jak my nie czuj się lepszy bo co ? Skąd pochodzi ,my św jaja robimy i kul śmiech i beka jest a ty tu co szukasz to z tobą jest cos nie tak łysy lilipucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej oczy jedyne takie

Czego chcesz ? Motywuje typa żeby zakochana w nim kobietę docenił, żal mi tych nieszczęśliwych miłości, a tobie co pomógł ten psychiatra że  go tak polecasz? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie do Ciebie to było spokój idę w poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Jej oczy jedyne takie napisał:

Czego chcesz ? Motywuje typa żeby zakochana w nim kobietę docenił, żal mi tych nieszczęśliwych miłości, a tobie co pomógł ten psychiatra że  go tak polecasz? ??

Bardzo mi pomógł. Tobie też pomoże i porzucisz swą chorobę. Nieszczęśliwe miłości skończyły się wraz ze zniesieniem niewolnictwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1
7 godzin temu, Gość Tchórze napisał:

I to jest dolujace zamiast pokazać kobiecie ze jej chcecie, że kochacie to wysyłajcie olewajace sygnały ona się dołuje jak wraca do domu a na forum to anonimowi kochający tchórze wstyd,a tam kobieta sama i już tak długo czeka 

Ona nie sama,ma kogos,dobrze jej w tym zwiazku i zycze jej wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I taka prawda

Nosi obrączkę na placu?  Jest nieszczęśliwa w tym związku na papierze i żyje sama,tak naprawdę.  Nie patrzyła by na Ciebie,jeśli była by  z kimś i byłaby szczęśliwa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I taka prawda

Mówię ci że żyje sama.Z boku to nic nie wiesz, ludzie sie tym nie chwała, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo on jej nie chce i nie walczy o nią o i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mymolovsky Szymon
18 godzin temu, Gość Gosc1 napisał:

albo nie witam się to nie znaczy,ze Ciebie olewam tylko po prostu wpadam czesto w depresje(choc tego nie widac,chyba...)i mam niska samoocene.

To nie rób tak więcej bo to przykre dla mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1
1 godzinę temu, Gość Mymolovsky Szymon napisał:

To nie rób tak więcej bo to przykre dla mnie jest.

To temat do kobiety skierowany.Walczyc nie bede,bo sam jestem w zwiazku.Ona tez tak robi ale wiem dlaczego tak robi i ja to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc1 napisał:

To temat do kobiety skierowany.Walczyc nie bede,bo sam jestem w zwiazku.Ona tez tak robi ale wiem dlaczego tak robi i ja to rozumiem.

A jak ma walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIEBIE samego trzeba dac

Daj jej odczuć że ci bardzo na niej zależy, że jest dla Ciebie najważniejsza, że się nią zaopiekujesz. Ona to musi czuć, być pewna,wtedy sama przyjdzie do Ciebie, myślę że teraz jest jej wstyd,jest skolowana. To taka jest kobieca duma,że wtedy robi się wszystko na opak,tzn,że będzie udawać że wszystko jest niby przypadkiem, że od niechcenia,a tak naprawdę wszystko jest w jej głowie zaplanowane,tak żebyś ty nie zauważył, nie pomyślał sobie że oba Cię chce.I nie pytaj mnie czego tak jest,bo to jest w nas kobietach już zakodowane,,głupia kobieca duma,przez która jesteśmy złe same na siebie. Wszystko pogmatwamy,a tylko dlatego żeby mężczyzna nie pomyślał sobie że mu się narzucamy,bo chcemy zeby mężczyzna nam się narzucal, chodził za nami,dzwonił, patrzył. Tak już mamy ,taka natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA kobieta
3 godziny temu, Gość Gosc1 napisał:

To temat do kobiety skierowany.Walczyc nie bede,bo sam jestem w zwiazku.Ona tez tak robi ale wiem dlaczego tak robi i ja to rozumiem.

No właśnie o to chodzi że źle to rozumiesz...i trochę to boli bo to oczywiste jak w piosence Kombi ,,próbuję to zrozumieć dlaczego jesteś z nim""Wiem że do kobiety.Zraniłeś tym związkiem..to był niespodziewany szok.Jednak Ty też zasługiwałeś na ułożenie sobie życia Tu walka nic nie da.Tu potrzeba realnej i szczerej rozmowy w cztery oczy jeśli ma z tego cokolwiek być.Tak bez naciskania bez wymuszenia .Stopniowo..na początek od bycia dobrymi znajomymi.Co o tym myślisz?Chciałoby się va bank ale wiesz jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIEBIE samego trzeba dac

Od kilku dni zakładasz nowe tematy może zlez z tego Internetu i odszukaj tę kobietę ,bo najgorsze co może być to twoje nic nie robienie. Gdy ona tam,ze swoimi myślami, samotnością, tęsknotą i miłością do ciebie gdzieś czeka na Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1

To moj jedyny temat.Rozmowa była ale sie nie kleiła(chyba za duzo zwlekałem i zderzyłem się z jej chłodem).Zawsze patrzyłem na nia z uwielbieniem(mimo ze partnerke swoja kocham)ale ona to zauwazyla i to byl moj blad,niepotrzebnie metlik jej w glowie zrobilem,sobie tez zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA kobieta
3 godziny temu, Gość Gosc1 napisał:

To moj jedyny temat.Rozmowa była ale sie nie kleiła(chyba za duzo zwlekałem i zderzyłem się z jej chłodem).Zawsze patrzyłem na nia z uwielbieniem(mimo ze partnerke swoja kocham)ale ona to zauwazyla i to byl moj blad,niepotrzebnie metlik jej w glowie zrobilem,sobie tez zreszta.

To samo mogłabym napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIEBIE samego trzeba dac

Ty nie masz żadnej partnerki,gowniarz też nie jesteś, zostaje jesteś uwielbiajacym siebie,bo przecież ty jesteś  najlepszy,masz o sobie zdanie że jesteś mądry ,przystojny,a ona pewnie nie modelka i może jeszcze dzieci ma,to tchórz się czai,nie stać Cię na odwagę, nie masz jaj,będziesz żałował że ją wypusciles z rąk, za dużą odpowiedzialność a może ona nic nie chce prócz tego żebyś ją kochał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1

Nie rozumiem,a jasniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1
1 minutę temu, Gość SIEBIE samego trzeba dac napisał:

Ty nie masz żadnej partnerki,gowniarz też nie jesteś, zostaje jesteś uwielbiajacym siebie,bo przecież ty jesteś  najlepszy,masz o sobie zdanie że jesteś mądry ,przystojny,a ona pewnie nie modelka i może jeszcze dzieci ma,to tchórz się czai,nie stać Cię na odwagę, nie masz jaj,będziesz żałował że ją wypusciles z rąk, za dużą odpowiedzialność a może ona nic nie chce prócz tego żebyś ją kochał. 

Ty sie lecz i nie pisz w kogos imieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciara

Autorze, tu mnostwo jest kobiet, ktore utozsamiaja sie z takimi tematami, bo szukaja tych swoich milosci. Olewaj takie wpisy. Rozumiem to w jakim polozeniu sie znalazles, bo sama mialam  podobnie i trwalo to tak dlugo ze az sie balam ze nigdy nie minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA kobieta
3 godziny temu, Gość Gosc1 napisał:

Ty sie lecz i nie pisz w kogos imieniu. 

To chyba jakaś wróżka bo wszystko wie ciekawe skąd wie.Wszystkie jej wpisy bardzo trafne..Z tą różnicą że przecież Ty też masz dzieci i kobietę..nie wie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×