Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiak

Chęć posiadania dziecka...

Polecane posty

Gość Asiak

Mam 21 lat moim problemem jest obsesyjne pragnienie posiadania i wychowania dziecka . Takie myśli pojawiły się u mnie dosyć wcześnie zawsze chciałam być mamą . Mój związek na tym bardzo cierpi bo narzeczony jeszcze nie chce nie mogę go do tego zmusić jednak ja już nie mogę sobie z tym poradzić wpadałam w depresję . Jakieś dwa dni temu teściowa wróciła ze swoim nowo narodzonym dzieckiem urodziła w wieku 42 lat. Jestem zdołowana i załamana tą sytuacją nie potrafię patrzeć teraz na małe dzieci wiedząc że ja nie mogę ich na razie mieć . Mój związek na tym bardzo cierpi nie mam ochoty na sex odpycham od siebie osobę którą kocham . Coraz częściej dochodzi do kłótni bo on nie potrafi zrozumieć co czuję chciałbym się pozbyć tego z siebie ale nie potrafię zawsze wiedziałam że sobie poradzę w tej roli . 

Proszę pomóżcie gdzie udać się po pomoc z kim o tym porozmawiać co mam zrobić....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś bardzo młoda, idź na studia jeżeli nie poszłaś, znajdź dobrą pracę, zapewnicie sobie mieszkanie, solidne podstawy związku i wtedy starajcie się o dziecko. Tak będzie lepiej dla was i dziecka bo będzie miało zapewniony stabilny byt. Nie mówię tu o robieniu jakieś kariery i zapominaniu o świecie. Pomyśl, że robisz to właśnie dla swojego przyszłego dziecka, że będziesz w stanie kupić mu super ciuszki, zabawki, zajęcia dodatkowe bo wypracujesz to wcześniej niż jak pojawi się na świecie. Miłość do niego już masz więc możesz pomyśleć troszkę ze strony materialnej. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

spróbuj pójść do psychiatry, e da ci jakieś tabletki na przytłumienie instynktu. I zajmij się czymś, pracą, nauką, przyjaciółmi zamiast użalać się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×