Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet na forum dla kobiet

Polecane posty

Gość gosc
15 minut temu, Rescator555 napisał:

W postępowaniu jak psychol.

 A dlaczego tak sądzisz? Jeśli wiem jak może działać psychol to znaczy, że postępowałam jak psychol? O co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

No przepraszam bardzo, ale sam usilnie usiłowałeś udowodnić, że każda żona to ku/rwa.

JA??? Bez jaj proszę 😛.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

 A dlaczego tak sądzisz? Jeśli wiem jak może działać psychol to znaczy, że postępowałam jak psychol? O co ci chodzi?

A dlaczego sądzisz, że moja rodzina ma doświadczenie w obronie przed psycholami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

A dlaczego sądzisz, że moja rodzina ma doświadczenie w obronie przed psycholami?

Nie ja to pisalam, ale npisałeś, że twoja rodzina umie się obronić przed psychopatką. Może stąd było pytanie czy mają już doświadczenie, skoro wiadomo, ze potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Res, sam pisałeś, że można o twojej żonie powiedzieć "dupodajka" bo daje dupy. Pisałeś, że uważasz powiedzenie dawać dupy za synonim uprawiania seksu. To są twoje słowa. Ktoś to podchwycił i próbował cię sprowokować, co mu się świetnie udało.

 

Sprowokować? A niby do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie ja to pisalam, ale npisałeś, że twoja rodzina umie się obronić przed psychopatką. Może stąd było pytanie czy mają już doświadczenie, skoro wiadomo, ze potrafią.

Pisał gość, a ja nie mam zamiaru bawić się w rozpoznawanie który gość jest który. Jak nie chcesz by ci przypisywano cudze wypowiedzi to się podpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Pisałem, że dawać dupy to synonim uprawiania seksu na co przedstawiłem dowody. Pisałem też, że jeśli moja żona jest dupodajka, to jest nią też każda kobieta uprawiająca seks.

Sprowokować? A niby do czego?

Sprowokować do wyzwisk.

Czyli napisałeś, ze można nazywać twoją zonę dupodajką. Więc o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Pisał gość, a ja nie mam zamiaru bawić się w rozpoznawanie który gość jest który. Jak nie chcesz by ci przypisywano cudze wypowiedzi to się podpisz.

nie chce mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Sprowokować do wyzwisk.

Czyli napisałeś, ze można nazywać twoją zonę dupodajką. Więc o co ci chodzi?

 Chcecie wyzwisk, to je macie 😛. Więc o co ci chodzi?

Nie napisałem, że można ją tak nazywać, tak ja określiła jedną z bab. To odpisałem, że w też jesteście dupodajkami w takim samym stopniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie chce mi się.

Mi też się nie chce was rozróżniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Rescator555 napisał:

JA??? Bez jaj proszę 😛.

A gloryfikowanie postu olśnionej to co było? Trzeba było olśnioną zje/bać jak przysłowiowego psa, że twoja żona nie jest ku/rwą, a zrobiłeś z tego temat, który miał udowodnić, że tak jest. Strzeliłeś sobie tym tematem w oba kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
29 minut temu, Gość gosc napisał:

A co wyprawia Resiurek? Parodiowal cię tylko.

Resiurek mnie parodiował? Chamskie zmyślenia o seksie homoseksualnym i kupowaniu stanika to była parodia?  A baba która w pewnym momencie tak się nazwała, wypisywalas chamskie zmyślenia, nazwała moją żonę kurEwka. I to nikomu nie przeszkadzało. To dlaczego wam przeszkadza jak odpowiadam tym samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Pisał gość, a ja nie mam zamiaru bawić się w rozpoznawanie który gość jest który. Jak nie chcesz by ci przypisywano cudze wypowiedzi to się podpisz.

Co ją atakujesz, jak ona ci tylko wyjaśnia, co ktoś miał na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

A gloryfikowanie postu olśnionej to co było? Trzeba było olśnioną zje/bać jak przysłowiowego psa, że twoja żona nie jest ku/rwą, a zrobiłeś z tego temat, który miał udowodnić, że tak jest. Strzeliłeś sobie tym tematem w oba kolana.

To było gloryfikowanie? Ja miałem ją .......? To przecież was, kobiety oskarżyła o kur..., wy powinnyscie ja zje...., dałem taka szansę. A wy zamiast tego wolalyscie jeb.... mnie.

A zawsze twierdziłem, że moja żona uprawia seks dla przyjemnosci, wiec dokładnie przeciwnie niż kur.... Czyli reszta bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Co ją atakujesz, jak ona ci tylko wyjaśnia, co ktoś miał na myśli.

A jej nie atakuje, tylko jej wyjaśniam co robić aby nie było nieporozumień kto co napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

To było gloryfikowanie? Ja miałem ją .......? To przecież was, kobiety oskarżyła o kur..., wy powinnyscie ja zje...., dałem taka szansę. A wy zamiast tego wolalyscie jeb.... mnie.

 

Przecież myśmy ją zrąbały zaraz jak to napisała, to po co nam była ta szansa w postaci tematu? Weź się nie kompromituj co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

A jej nie atakuje, tylko jej wyjaśniam co robić aby nie było nieporozumień kto co napisał.

Bzdura. Atakujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież myśmy ją zrąbały zaraz jak to napisała, to po co nam była ta szansa w postaci tematu? Weź się nie kompromituj co? 

Akurat. Jej wpis przeszedł bez echa, mimo, że pytałem od razu co wy na to. Weź się nie kompromituj. Temat jeszcze chyba jest, więc można cofnąć się i sprawdzić.

 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bzdura. Atakujesz. 

Bzdura. Nie atakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Rescator555 napisał:

 Chcecie wyzwisk, to je macie 😛. Więc o co ci chodzi?

Nie napisałem, że można ją tak nazywać, tak ja określiła jedną z bab. To odpisałem, że w też jesteście dupodajkami w takim samym stopniu. 

Nie wszystkie chcemy wyzwisk. Nie traktuj nas jak jeną szarą masę.

Skoro twoja żona daje dupy to kim jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 "Resiurek mnie parodiował? Chamskie zmyślenia o seksie homoseksualnym i kupowaniu stanika to była parodia?  A baba która w pewnym momencie tak się nazwała, wypisywalas chamskie zmyślenia, nazwała moją żonę kurEwka. I to nikomu nie przeszkadzało. To dlaczego wam przeszkadza jak odpowiadam tym samym?"

GAMONIU sam nie raz napisałeś ze zone masz tylko po to zeby  dawała  ci du.. na zawolanie  . Nie da ona to pójdziesz na ... i zarazisz ja i dzieci  syfem . TY SAM zrobiłeś z własnej zonę k...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Rescator555 napisał:

Resiurek mnie parodiował? Chamskie zmyślenia o seksie homoseksualnym i kupowaniu stanika to była parodia?  A baba która w pewnym momencie tak się nazwała, wypisywalas chamskie zmyślenia, nazwała moją żonę kurEwka. I to nikomu nie przeszkadzało. To dlaczego wam przeszkadza jak odpowiadam tym samym?

Moim zdaniem to była parodia twojego tekstu o kolegach i doczepionych cycach.

"To dlaczego wam przeszkadza jak odpowiadam tym samym?" - bo odpowiadzasz nie tym co trzeba.

Nie jesteśmy jedną osobą. Różnimy się od siebie. Aty próbujesz nas traktować jakbyśmy były takie same. Głupie baby to, głupie baby tamto, powiedziałyście coś, powiedziałyście tamto, jesteście hipokrytkami bo na jednym topiku powiedziałyście że to, a na innym że tamta.

Jestesmy indywidualnosciami. Każda z nas myśli po swojemu.

Świat nie wygląda tak jak myslisz: chłopi myslą tak, a baby tak. Jeden chłop chce tylko dupy od baby a inny nie. Jedna baba chce tylko kasy chłopa a inna tylko fiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Rescator555 napisał:

Akurat. Jej wpis przeszedł bez echa, mimo, że pytałem od razu co wy na to. Weź się nie kompromituj. Temat jeszcze chyba jest, więc można cofnąć się i sprawdzić.

 

Bzdura. Nie atakuje.

Oczywiście, że pojawiły się głosy krytyczne wobec wpisu Olśnienie. Ktoś skrytykował, ktoś inny to olał. A ty oczywiście usiałeś wyciągnąć ten wpis i stworzyć z niego osobny temat rozpływając się jaka ta Olśnienie jest mądra i jak dobrze napisała. Co chciałeś tym osiągnąć? Gównoburzę?

Przytakiwałeś tej Olśnienie, że ma rację i że każda kobieta w zasadzie jest protytutką.

Strzeliłeś sobie w kolano Res, bo każda kobieta znaczy każda. Twoja żona również. Sam ze swojej żony zrobiłeś ku/rwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, że pojawiły się głosy krytyczne wobec wpisu Olśnienie. Ktoś skrytykował, ktoś inny to olał. A ty oczywiście usiałeś wyciągnąć ten wpis i stworzyć z niego osobny temat rozpływając się jaka ta Olśnienie jest mądra i jak dobrze napisała. Co chciałeś tym osiągnąć? Gównoburzę?

Przytakiwałeś tej Olśnienie, że ma rację i że każda kobieta w zasadzie jest protytutką.

Strzeliłeś sobie w kolano Res, bo każda kobieta znaczy każda. Twoja żona również. Sam ze swojej żony zrobiłeś ku/rwę.

Widzę, że jesteśmy identycznego zdania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rescator jaki pewny siebie. On jest zabezpieczony, ubezpieczony na każdą możliwość a jego rodzina, łącznie z dziećmi potrafi obronić się przed każdym psychopatą itd itp.

A jeszcze niedawno się bał, że jakaś psychoatka będzie mu nękać rodzinę rozsyłając im kopie jego postów z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem to była parodia twojego tekstu o kolegach i doczepionych cycach.

Widać Rescatora zabolało obejrzenie się w krzywym zwierciadle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
29 minut temu, Gość gość napisał:

 "Resiurek mnie parodiował? Chamskie zmyślenia o seksie homoseksualnym i kupowaniu stanika to była parodia?  A baba która w pewnym momencie tak się nazwała, wypisywalas chamskie zmyślenia, nazwała moją żonę kurEwka. I to nikomu nie przeszkadzało. To dlaczego wam przeszkadza jak odpowiadam tym samym?"

GAMONIU sam nie raz napisałeś ze zone masz tylko po to zeby  dawała  ci du.. na zawolanie  . Nie da ona to pójdziesz na ... i zarazisz ja i dzieci  syfem . TY SAM zrobiłeś z własnej zonę k...

 

Kre/tynko, nigdy nie pisałem, że zone mam tylko po to, by dawała dupy. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Kre/tynko, nigdy nie pisałem, że zone mam tylko po to, by dawała dupy. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to twój problem.

Jak to nie. Przecież nie potrzebujesz niczego innego jeśli chodzi o jej osobę. cały czas to piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie wszystkie chcemy wyzwisk. Nie traktuj nas jak jeną szarą masę.

Skoro twoja żona daje dupy to kim jest?

To te które nie chcą nie są wyzywanie. Moje wyzwiska są tylko w odpowiedzi. 

Jest tym samym co wszystkie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak to nie. Przecież nie potrzebujesz niczego innego jeśli chodzi o jej osobę. cały czas to piszesz.

Pisze, że nie potrzebuje niczego innego od niej. To nie znaczy, że potrzebuje jej tylko do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Widać Rescatora zabolało obejrzenie się w krzywym zwierciadle.

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×