Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet na forum dla kobiet

Polecane posty

Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Rescator jaki pewny siebie. On jest zabezpieczony, ubezpieczony na każdą możliwość a jego rodzina, łącznie z dziećmi potrafi obronić się przed każdym psychopatą itd itp.

A jeszcze niedawno się bał, że jakaś psychoatka będzie mu nękać rodzinę rozsyłając im kopie jego postów z kafe.

Oczywiście, że pewny siebie. Bał się w twojej wyobrazni. Odstaw prochy, bo ci się  mylą zwidy z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

👆👆👆

Ajć, bardzo zabolało.Niektore wpisy Resiurka nie były krzywym zwierciadłe. Były pisane tak, jakby sam Rescator to pisał. Fajny był Resiurek. Może wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, że pojawiły się głosy krytyczne wobec wpisu Olśnienie. Ktoś skrytykował, ktoś inny to olał. A ty oczywiście usiałeś wyciągnąć ten wpis i stworzyć z niego osobny temat rozpływając się jaka ta Olśnienie jest mądra i jak dobrze napisała. Co chciałeś tym osiągnąć? Gównoburzę?

Przytakiwałeś tej Olśnienie, że ma rację i że każda kobieta w zasadzie jest protytutką.

Strzeliłeś sobie w kolano Res, bo każda kobieta znaczy każda. Twoja żona również. Sam ze swojej żony zrobiłeś ku/rwę.

Nie było ani jednego głosu krytycznego, co można łatwo sprawdzic na stronie 5 tematu o zawieraniu dzieci. Więc nie zmyslaj. 

Ani nie było mojego twierdzenia że jest mądra, wprost przeciwnie. Nie zmyslaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Oczywiście, że pewny siebie. Bał się w twojej wyobrazni. Odstaw prochy, bo ci się  mylą zwidy z rzeczywistością.

A tokto napisał?

"Mam głęboko w tyle wręczenie komu tam zechcesz jakichś tam wydruków.  Chociaż owszem, było by to napastowaniem. Ale poznanie mojego adresu przez osobę niezrównoważona psychicznie jak ty, czy nawet nienawidząca mnie za wyrażane poglądy to inna sprawa. Bo nie życzę sobie, by jakieś stuknięte baby, malowały mi jakieś hasła czy napisy na ścianach czy klatce schodowej. Jeśli tego nie rozumiesz, to jesteś beznadziejnie durna."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem to była parodia twojego tekstu o kolegach i doczepionych cycach.

"To dlaczego wam przeszkadza jak odpowiadam tym samym?" - bo odpowiadzasz nie tym co trzeba.

Nie jesteśmy jedną osobą. Różnimy się od siebie. Aty próbujesz nas traktować jakbyśmy były takie same. Głupie baby to, głupie baby tamto, powiedziałyście coś, powiedziałyście tamto, jesteście hipokrytkami bo na jednym topiku powiedziałyście że to, a na innym że tamta.

Jestesmy indywidualnosciami. Każda z nas myśli po swojemu.

Świat nie wygląda tak jak myslisz: chłopi myslą tak, a baby tak. Jeden chłop chce tylko dupy od baby a inny nie. Jedna baba chce tylko kasy chłopa a inna tylko fiutka.

Odpowiadam wyzwiskami tej co mnie wyzywa. Jak jesteście indywidualnościami to się podpiszcie. Jak nie, to jesteście jak jedna ciemna masa, której nie mam zamiaru rozróżniać.

Wiem dobrze jak wygląda świat i wiem, czego chcą chłopy, co udowadniałem nie raz. A, że dla was to jest przykre, to wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A tokto napisał?

"Mam głęboko w tyle wręczenie komu tam zechcesz jakichś tam wydruków.  Chociaż owszem, było by to napastowaniem. Ale poznanie mojego adresu przez osobę niezrównoważona psychicznie jak ty, czy nawet nienawidząca mnie za wyrażane poglądy to inna sprawa. Bo nie życzę sobie, by jakieś stuknięte baby, malowały mi jakieś hasła czy napisy na ścianach czy klatce schodowej. Jeśli tego nie rozumiesz, to jesteś beznadziejnie durna."

No i gdzie tu jest napisane, że boję się rozsyłania kopii postów? Wyraźnie pisze, że mam to w tyle? Nie umiesz czytać?

Co, twardy asfalt? Bo właśnie ciebie wdeptalem.😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czemu wybrałeś swoją żone za małzonke? Jednak jest fajna? Nie wybrałeś jej tylko dlatego bo najlepiej daje doopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Rescator555 napisał:

Odpowiadam wyzwiskami tej co mnie wyzywa. Jak jesteście indywidualnościami to się podpiszcie. Jak nie, to jesteście jak jedna ciemna masa, której nie mam zamiaru rozróżniać.

Wiem dobrze jak wygląda świat i wiem, czego chcą chłopy, co udowadniałem nie raz. A, że dla was to jest przykre, to wasz problem.

Jedyne co udowodniłeś Res, to swoją własną głupotę. Więc nie podniecaj się już tak, że udowodniłeś coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Rescator555 napisał:

No i gdzie tu jest napisane, że boję się rozsyłania kopii postów? Wyraźnie pisze, że mam to w tyle? Nie umiesz czytać?

Co, twardy asfalt? Bo właśnie ciebie wdeptalem.😣.

Dobra Res. Jednak jesteś zbyt głupi, żeby podejmować z tobą jakąś dyskusję.

Może jak już wruszysz w ten swój rejs, i koledzy ci porządnie dupę przeorają to może ci się polepszy.

Bo ból dupy jaki masz jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Dobra Res. Jednak jesteś zbyt głupi, żeby podejmować z tobą jakąś dyskusję.

Może jak już wruszysz w ten swój rejs, i koledzy ci porządnie dupę przeorają to może ci się polepszy.

Bo ból dupy jaki masz jest niesamowity.

Co, twardy asfalt dupodajko,👆👆👆

A czy ja ciebie proszę, żebyś podejmowała ze mną dyskusję. Przecież gonię ciebie jak wściekła sukę. Więc może wreszcie posłuchaj i spier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jedyne co udowodniłeś Res, to swoją własną głupotę. Więc nie podniecaj się już tak, że udowodniłeś coś innego.

Hahaha. Akurat się przejmuje, że ktoś tak głupi jak ty, zarzuci mi głupotę 😛😛😛.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

A czemu wybrałeś swoją żone za małzonke? Jednak jest fajna? Nie wybrałeś jej tylko dlatego bo najlepiej daje doopy?

Pisałem nie raz, dlaczego ja wybrałem, więc nie będę się powtarzał. Powiedziec, że jest fajna to stanowczo za mało, ale niech tak będzie. Ale niczego od niej nie potrzebuje, tylko seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Hahaha. Akurat się przejmuje, że ktoś taki jak ty, z

Wiem, ze się nie rzejmujesz swoją głupotą i nie dziwi mnie to. Głupek zwykle nie zauważa, że jest głupi. Bo niby jak? A jak głupek jest narcyzem i socjopatą to nie uwierzy choćby i wszystkie osoby, które go znają twierdziły, że jest głupi. Zawsze będzie się miał za najmądrzeszego.

Res. Nie dowiodłeś niczego poza tym, że jesteś ...ą. Już samo mówienie o tym, że każda osoba chce tego samego jest odiotyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wiem, ze się nie rzejmujesz swoją głupotą i nie dziwi mnie to. Głupek zwykle nie zauważa, że jest głupi. Bo niby jak? A jak głupek jest narcyzem i socjopatą to nie uwierzy choćby i wszystkie osoby, które go znają twierdziły, że jest głupi. Zawsze będzie się miał za najmądrzeszego.

Res. Nie dowiodłeś niczego poza tym, że jesteś ...ą. Już samo mówienie o tym, że każda osoba chce tego samego jest odiotyzmem.

Głupki często mówią o mądrzejszych od siebie, że są glupi. Więc nie jesteś pierwsza.

Pewnie: wielkim ...yzmem jest mówienie, że kazda osoba chce tego samego 😛. A moim zdaniem prawie wszyscy ludzie chcą właśnie tego samego. Zdrowia, pieniędzy, uznania. Faceci seksu, baby dzieciaka.Ale to oczywiście bzdura, ty wiesz, że jest inaczej 😣😣😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto tu siedzi caly dxien? Dajcie spokój. Kiedys kupowalem gazete a teraz przegladam net. Czasu poswiecam nie wiecej niz na tamta gazete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Komunikat:

Niedawno rozmawiałem kolega ze statku na który jade.P

Powiedziałże ze, znacznie poprawili internet i jest sporo tańszy niż poprzednio. Więc może będzie możliwe pisanie na kafeterii, a na moim stanowisku mam dużo czasu. Zobaczymy. Cieszycie się? Bo ja bardzo😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, używammózgu napisał:

A kto tu siedzi caly dxien? Dajcie spokój. Kiedys kupowalem gazete a teraz przegladam net. Czasu poswiecam nie wiecej niz na tamta gazete.

No właśnie. Niektórym nie mieści się w głowie ( chociaż jest pusta😣), że można czytać książkę i w miarę potrzeby coś tam pisać na kafeterii. Dla nich to już " siedzi cały dzień".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Komunikat:

Niedawno rozmawiałem kolega ze statku na który jade.P

Powiedziałże ze, znacznie poprawili internet i jest sporo tańszy niż poprzednio. Więc może będzie możliwe pisanie na kafeterii, a na moim stanowisku mam dużo czasu. Zobaczymy. Cieszycie się? Bo ja bardzo😁.

Heheheeheheheheheeee, Res udaje, że będzie w jakimś rejsie :-D :-D :-D Ahaaaaa. Dalej będziesz siedział w domu i smarował te swoje wypierdy i będziesz udawał, że masz taki świetny internet na statku :-D :-D :-D

Ale ubaw :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Rescator555 napisał:

Komunikat:

Niedawno rozmawiałem kolega ze statku na który jade.P

Powiedziałże ze, znacznie poprawili internet i jest sporo tańszy niż poprzednio. Więc może będzie możliwe pisanie na kafeterii, a na moim stanowisku mam dużo czasu. Zobaczymy. Cieszycie się? Bo ja bardzo😁.

Co ty Res, taki bogacz jak ty, kasę liczy? Żonka ci wylicza i nie daje za duzo? A kolegom pochwalisz się co robisz cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Rescator555 napisał:

Pisałem nie raz, dlaczego ja wybrałem, więc nie będę się powtarzał. Powiedziec, że jest fajna to stanowczo za mało, ale niech tak będzie. Ale niczego od niej nie potrzebuje, tylko seksu.

Aaaa faktycznie mówiłes ze "sam wybrałes taka która najmniej gada"  ; p czyli sa 2 powody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Heheheeheheheheheeee, Res udaje, że będzie w jakimś rejsie :-D :-D :-D Ahaaaaa. Dalej będziesz siedział w domu i smarował te swoje wypierdy i będziesz udawał, że masz taki świetny internet na statku :-D :-D :-D

Ale ubaw :-D

I nieby taki słaby internet miał, że na tym statku, że nawet nie mógł swojej ulubionej rozrywki - kafe uskuteczniać, ale żoną codziennie na Skype i Whatsapp się widział.

Ale ściema :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Pisałem nie raz, dlaczego ja wybrałem, więc nie będę się powtarzał. Powiedziec, że jest fajna to stanowczo za mało, ale niech tak będzie. Ale niczego od niej nie potrzebuje, tylko seksu.

Czyli mogłaby Cię olewać całymi dniami, szlajać się po mieście, byleby wracała na seks? Pytam całkiem serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 minuty temu, Rescator555 napisał:

No właśnie. Niektórym nie mieści się w głowie ( chociaż jest pusta😣), że można czytać książkę i w miarę potrzeby coś tam pisać na kafeterii. Dla nich to już " siedzi cały dzień".

Potrafisz się normalnie skupić, odrywając się od czytania?  Mnie by szlag trafił, jakbym miała co np. pół godziny się odrywać dla głupiego forum, książka ciekawsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

Komunikat:

Niedawno rozmawiałem kolega ze statku na który jade.P

Powiedziałże ze, znacznie poprawili internet i jest sporo tańszy niż poprzednio. Więc może będzie możliwe pisanie na kafeterii, a na moim stanowisku mam dużo czasu. Zobaczymy. Cieszycie się? Bo ja bardzo😁.

Tylko uważaj żebyś z tego wku/rwa na głupie dupodajki z kafe, statku nie zatopił. 😂😂😂😂 Czasami, aż wychodzisz z siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tylko uważaj żebyś z tego wku/rwa na głupie dupodajki z kafe, statku nie zatopił. 😂😂😂😂 Czasami, aż wychodzisz z siebie. 

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Potrafisz się normalnie skupić, odrywając się od czytania?  Mnie by szlag trafił, jakbym miała co np. pół godziny się odrywać dla głupiego forum, książka ciekawsza. 

Ja potrafię bez problemu.

To nikt ci nie każe się odrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jak durny resiurku? Podasz jak ci wyszlo, że kapitan zarabia 10tys zł. miesięcznie? Marny grosz co nie starczy tobie na waciki? Rozróżniasz złotówki od euro, czy nawet na to jesteś za głupia i mąż musi robić zakupy za ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.07.2019 o 15:07, Gość gość napisał:

Zapomniałam dopisac 

Pytanie kieruje do kobiet 

Co myślicie   o takich facetach jak np Rescator555

Facetem bym tego czegoś nie nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Facetem bym tego czegoś nie nazwała.

Tych babsztyli co tu pyskuja też bym nie nazwał kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

To jak durny resiurku? Podasz jak ci wyszlo, że kapitan zarabia 10tys zł. miesięcznie? Marny grosz co nie starczy tobie na waciki? Rozróżniasz złotówki od euro, czy nawet na to jesteś za głupia i mąż musi robić zakupy za ciebie?

Res nie potrafisz policzyć swoich własnych pieniędzy? Cofnij się do tyłu wątku, tam masz wyliczone skąd. Wyliczę ci jeszcze raz. Odesłałeś nas na strony internetowe, bo podobno zarobki marynarzy to żadna tajemnica. Ok. Pensja kapitana i oficera ok 10 tys EURO na miesiąc. Ale zależy jaki statek, bo może być 8 tys, a może być w porywach i 12tys. Pływasz 3 miesiące w roku, więc zarabiasz 30 tys euro. To 30 tys euro zamieniasz na złotówki i wychodzi ci za te 3 miesiące 120 tys zł. Ale musisz za to przeżyć cały rok, więc 120 tys zł rozbijając na 12 miesięcy w roku daje ci 10tys złotych na miesiąc. Jak jeszcze opłacisz se zus, bo musisz to zrobić sam, to masz mniej. Ale wiemy, że ty zus masz w 4 literach. W tej chwili jak chcesz mieć więcej kasy, to pływasz więcej, ale ileś lat do tyłu takiego zarobku nie miałeś, bo doświadczenie mniejsze, to na ten dzisiejszy standard, który masz teraz musiałeś pływać pół roku.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×