Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet na forum dla kobiet

Polecane posty

Gość

Nie potrafią obalić argumentów, to przechodzą do wyzwisk, zmyślen, a teraz już do gróźb. Chociaż rzeczywiście ta psychopatka pisząca także jako resiurek, to chyba uciekła z psychiatryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie potrafią obalić argumentów, to przechodzą do wyzwisk, zmyślen, a teraz już do gróźb. Chociaż rzeczywiście ta psychopatka pisząca także jako resiurek, to chyba uciekła z psychiatryka.

I co? Nie boisz się? Nie martwisz się o rodzinę? Wiesz, że człowiek z obsesją może posunąć się do różnych rzeczy.

Poza tym kto ci grozi? My tylko rozpatrujemy różne opcje.  Różne rzeczy się słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja słyszałam też o facecie, któremu jakiś typek obił ryj w ciemnej ulicy. Niby za niewinność, bo poszkodowany został napadnięty za nic przez obcego człowieka. Jak się potem okazało napadnięty wypisywał różne bzdury na facebooku. Słowem trollował i był na tyle głupi, ze robił to ze swojego prawdziwego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

I co? Nie boisz się? Nie martwisz się o rodzinę? Wiesz, że człowiek z obsesją może posunąć się do różnych rzeczy.

Poza tym kto ci grozi? My tylko rozpatrujemy różne opcje.  Różne rzeczy się słyszy.

Ja nie mówię, że mi grozicie, przynajmniej nie teraz. Poza tym zabezpieczyłem się przed czymś takim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Ja nie mówię, że mi grozicie, przynajmniej nie teraz. Poza tym zabezpieczyłem się przed czymś takim. 

Napisałeś o groźbach...

A jak się można zabezpieczyć przed czymś takim? Od pierwszego zalogowania się na forum o tym pomyślałeś?

A to wszystko co pisałeś na swój temat to kłamstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja słyszałam też o facecie, któremu jakiś typek obił ryj w ciemnej ulicy. Niby za niewinność, bo poszkodowany został napadnięty za nic przez obcego człowieka. Jak się potem okazało napadnięty wypisywał różne bzdury na facebooku. Słowem trollował i był na tyle głupi, ze robił to ze swojego prawdziwego konta.

Jak ktoś jest glupi.... No ale moze podać administratora danych do sądu i dostać grube odszkodowanie. A administrator skasuje napastnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Napisałeś o groźbach...

A jak się można zabezpieczyć przed czymś takim? Od pierwszego zalogowania się na forum o tym pomyślałeś?

A to wszystko co pisałeś na swój temat to kłamstwa?

Pomyślałem. 

Nie wszystko. Ale marynarzy jest 40- 60 tys. Samych kapitanów parę tysięcy, nikt tego dokładnie nie wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Jak ktoś jest glupi.... No ale moze podać administratora danych do sądu i dostać grube odszkodowanie. A administrator skasuje napastnika.

Jak ktoś pisze ze swojego profilu na facebooku i sam udostępnia jakieś dane, po których można go rozpoznać to żadnego odszkodowania nie dostanie. Bo niby z jakiej racji? Sam podaje dane, nikt nie wkrada się na konto, więc administrator nie jest winny. A facet glupi był. Bo trollował. Gdyby był mądry to by tego nie robił.

Poza tym co ci po odszkodowaniu jak ktoś, nie wiem, podpali ci dom, w którym będzie twoja żona / dziecko itd. Pewne rzeczy są bezcenne. Gdy "odegra się" na tobie osoba chora psychicznie też nic jej nie zrobisz. Pójdzie do psychiatryka i tyle. W procesie cywilnym też od takiej osoby nic nie uda ci się uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Rescator555 napisał:

Pomyślałem. 

Nie wszystko. Ale marynarzy jest 40- 60 tys. Samych kapitanów parę tysięcy, nikt tego dokładnie nie wie. 

No ale jak można się zabezpieczyć? To chyba możesz powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Rescator555 napisał:

Pomyślałem. 

Nie wszystko. Ale marynarzy jest 40- 60 tys. Samych kapitanów parę tysięcy, nikt tego dokładnie nie wie. 

A gdyby jakiś psychopata na podstawie nieprawdziwych danych, które podałeś na swój temat rozpoznał w tobie swojego sąsiada czy kogoś innego i w wyniku twojego trollowania to żona sąsiada spłonęłaby we własnym domu? Nie miałbyś wyrzutów sumienia? Wtedy na pewno by cię znaleziono i odpowiadałbyś za to co tu wypisujesz.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

No ale jak można się zabezpieczyć? To chyba możesz powiedzieć?

No pewnie, żeby ułatwić  komuś działanie 😛.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A gdyby jakiś psychopata na podstawie nieprawdziwych danych, które podałeś na swój temat rozpoznał w tobie swojego sąsiada czy kogoś innego i w wyniku twojego trollowania to żona sąsiada spłonęłaby we własnym domu? Nie miałbyś wyrzutów sumienia? Wtedy na pewno by cię znaleziono i odpowiadałbyś za to co tu wypisujesz.

 

 

A niby z jakiego paragrafu miałbym odpowiadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak ktoś pisze ze swojego profilu na facebooku i sam udostępnia jakieś dane, po których można go rozpoznać to żadnego odszkodowania nie dostanie. Bo niby z jakiej racji? Sam podaje dane, nikt nie wkrada się na konto, więc administrator nie jest winny. A facet glupi był. Bo trollował. Gdyby był mądry to by tego nie robił.

Poza tym co ci po odszkodowaniu jak ktoś, nie wiem, podpali ci dom, w którym będzie twoja żona / dziecko itd. Pewne rzeczy są bezcenne. Gdy "odegra się" na tobie osoba chora psychicznie też nic jej nie zrobisz. Pójdzie do psychiatryka i tyle. W procesie cywilnym też od takiej osoby nic nie uda ci się uzyskać.

Jak ktoś jest glupi i udostępniania dane, po których można go rozpoznać...

A wszystko moje nieruchomości są wysoko ubezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

A niby z jakiego paragrafu miałbym odpowiadać?

A widzisz jak ludzie reagują na twoje posty? Ile osób obraziłeś czy znieważyłeś? Większość pisze z gościa. Nawet nie wiesz do kogo piszesz i czy tej osobie "należą się" bluzgi czy nie.

A wyrzutów sumienia być nie miał? Tylko o paragraf się martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Jak ktoś jest glupi i udostępniania dane, po których można go rozpoznać...

A wszystko moje nieruchomości są wysoko ubezpieczone.

A życie i zdrowie żony czy twoich bliskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A widzisz jak ludzie reagują na twoje posty? Ile osób obraziłeś czy znieważyłeś? Większość pisze z gościa. Nawet nie wiesz do kogo piszesz i czy tej osobie "należą się" bluzgi czy nie.

A wyrzutów sumienia być nie miał? Tylko o paragraf się martwisz?

To już problem głupoty ludzkiej jak ktoś na coś reaguje. Ja piszę prawdę, a, że komuś się to nie podoba, to nie moja wina.

Jak ktoś pisze z gościa, to musi się liczyć z tym, że oberwie za innego gościa.

To może mam mieć wyrzuty sumienia, za to że istnieje, bo moje istnienie może wkur... jakiegoś psychola i komuś zrobi krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A życie i zdrowie żony czy twoich bliskich?

Potrafią się obronić przed jakaś psychopatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Potrafią się obronić przed jakaś psychopatka.

Czyli mają doświadczenie już? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Potrafią się obronić przed jakaś psychopatka.

Ciekawe jak? Przecież psychopata jest nieobliczalny. Obleje cię kwasem, zaatakuje gdy będziesz w sklepie wśród ludzi, gdzie czujesz się raczej pewnie, cokolwiek. Przecież nikt nie chodzi cały czas w strachu, ze zostanie zaatakowany i nie trzyma gazu pieprzowego w garści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ciekawe jak? Przecież psychopata jest nieobliczalny. Obleje cię kwasem, zaatakuje gdy będziesz w sklepie wśród ludzi, gdzie czujesz się raczej pewnie, cokolwiek. Przecież nikt nie chodzi cały czas w strachu, ze zostanie zaatakowany i nie trzyma gazu pieprzowego w garści.

Masz doświadczenie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Rescator555 napisał:

To już problem głupoty ludzkiej jak ktoś na coś reaguje. Ja piszę prawdę, a, że komuś się to nie podoba, to nie moja wina.

Jak ktoś pisze z gościa, to musi się liczyć z tym, że oberwie za innego gościa.

To może mam mieć wyrzuty sumienia, za to że istnieje, bo moje istnienie może wkur... jakiegoś psychola i komuś zrobi krzywdę.

no ale jak wyzywasz kogoś od dupodajek czy innych ku/rew, piszesz coś nieprawdziwego na jego temat to to już jest zniewaga. Naruszasz jego dobra osobiste.

Nie. Nie musi liczyć się z tym, że oberwie za innego gościa. W necie również obowiązują jakieś standardy i choćby nie wiem jak ktoś chciał cię prowokować ty nie powinieneś w ten sposób reagować.

Czyli nie miałbyś wyrzutów sumienia. Dzięki za odpowiedź.

Res, ty uprawiasz trolling. może tego nie widzisz ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Masz doświadczenie już?

W czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Rescator555 napisał:

Potrafią się obronić przed jakaś psychopatka.

Również dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O kurcze, aż się przestraszyłam czytając Was. Mam nadzieję, że mój stary nie trolluje w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

no ale jak wyzywasz kogoś od dupodajek czy innych ku/rew, piszesz coś nieprawdziwego na jego temat to to już jest zniewaga. Naruszasz jego dobra osobiste.

Nie. Nie musi liczyć się z tym, że oberwie za innego gościa. W necie również obowiązują jakieś standardy i choćby nie wiem jak ktoś chciał cię prowokować ty nie powinieneś w ten sposób reagować.

Czyli nie miałbyś wyrzutów sumienia. Dzięki za odpowiedź.

Res, ty uprawiasz trolling. może tego nie widzisz ale tak jest.

A jak moją żonę ktoś wyzywa od dupodajek i kurEwek i wypisuje zmyślenia na mój temat, to nie jest żadną zniewaga ani naruszenie dóbr osobistych.

Tak, to ciekawe skąd twoja wiedza o takich standardach w internecie, że nie wolno odpowiadać na wyzwiska? I ciekawe, że prawie nikt nie skrytykował tego resiurka za to co wyprawia, ale wszystkie przypiep.... się do mnie. Taka solidarność macic.

Prawie o  każdym można powiedzieć, że uprawia trolling. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Również dzieci?

Tym bardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

W czym?

W postępowaniu jak psychol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A jak moją żonę ktoś wyzywa od dupodajek i kurEwek i wypisuje zmyślenia na mój temat, to nie jest żadną zniewaga ani naruszenie dóbr osobistych

No przepraszam bardzo, ale sam usilnie usiłowałeś udowodnić, że każda żona to ku/rwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Rescator555 napisał:

A jak moją żonę ktoś wyzywa od dupodajek i kurEwek i wypisuje zmyślenia na mój temat, to nie jest żadną zniewaga ani naruszenie dóbr osobistych.

Tak, to ciekawe skąd twoja wiedza o takich standardach w internecie, że nie wolno odpowiadać na wyzwiska? I ciekawe, że prawie nikt nie skrytykował tego resiurka za to co wyprawia, ale wszystkie przypiep.... się do mnie. Taka solidarność macic.

Prawie o  każdym można powiedzieć, że uprawia trolling. 

A co wyprawia Resiurek? Parodiowal cię tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Rescator555 napisał:

A jak moją żonę ktoś wyzywa od dupodajek i kurEwek i wypisuje zmyślenia na mój temat, to nie jest żadną zniewaga ani naruszenie dóbr osobistych.

Tak, to ciekawe skąd twoja wiedza o takich standardach w internecie, że nie wolno odpowiadać na wyzwiska? I ciekawe, że prawie nikt nie skrytykował tego resiurka za to co wyprawia, ale wszystkie przypiep.... się do mnie. Taka solidarność macic.

Prawie o  każdym można powiedzieć, że uprawia trolling. 

Res, sam pisałeś, że można o twojej żonie powiedzieć "dupodajka" bo daje dupy. Pisałeś, że uważasz powiedzenie dawać dupy za synonim uprawiania seksu. To są twoje słowa. Ktoś to podchwycił i próbował cię sprowokować, co mu się świetnie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×