Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet na forum dla kobiet

Polecane posty

Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie kłam. W moich wiadomościach nie znajdziesz ani wulgaryzmów ani gróźb. Bo informacja o zgłaszaniu twoich postów i kasowaniu tematów groźbą nie jest. Za to ty rzucasz mięchemw każdym poście. Uspokój się.

A groźba o powiadomieniu mojej rodziny i znajomych, co oznacza włamanie na moje konto, też nie jest groźbą? To, że wariatki podobne do ciebie będą znały mój adres i beda mogły napastować mnie czy moją rodzinę to nie jest groźba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Rescator555 napisał:

A groźba o powiadomieniu mojej rodziny i znajomych, co oznacza włamanie na moje konto, też nie jest groźbą? To, że wariatki podobne do ciebie bęśdą znały mój adres i beda mogły napastować mnie czy moją rodzinę to nie jest groźba?

Śmieszny jesteś i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Ciekawe, w którym miejscu napisałam, że włamałam się na twoje konto i że powiadomię rodzinę i znajomych :-D Nie kompromituj się.

Poza tym czy wręczenie twojej rodzinie wydruków tego co piszesz na foum byłoby napastowaniem? Czyżbyś wstydził się tego co piszesz? Ukrywasz, że masz misję "dowalania babom"? Rodzina i znajomi nie znają twoich poglądów a siedzenie od 5 lat na babskim forum i zakładanie w kółko tych samych tematów jest czymś wstydliwym? Czymś co byś chciał ukryć przed ludźmi? Ty, jako samozwańczy prawdziwy mężczyzna chyba masz na tyle odwagi aby mówić w realu to samo co wypisujesz na forum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Rescator555 napisał:

To, że ja leje na twoje groźby, nie sprawia, że przestają być groźbami. A grozilas zupełnie czymś innym. Co, już zapomniałaś? 

I tak lejesz na moje niby groźby, że rzucasz takim mięchem jakiego nie słyszy się nawet wśród najgorszych patoli. Czyli to twój zwyczajny sposób wyslawiania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Śmieszny jesteś i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Ciekawe, w którym miejscu napisałam, że włamałam się na twoje konto i że powiadomię rodzinę i znajomych 😄 Nie kompromituj się.

Poza tym czy wręczenie twojej rodzinie wydruków tego co piszesz na foum byłoby napastowaniem? Czyżbyś wstydził się tego co piszesz? Ukrywasz, że masz misję "dowalania babom"? Rodzina i znajomi nie znają twoich poglądów a siedzenie od 5 lat na babskim forum i zakładanie w kółko tych samych tematów jest czymś wstydliwym? Czymś co byś chciał ukryć przed ludźmi? Ty, jako samozwańczy prawdziwy mężczyzna chyba masz na tyle odwagi aby mówić w realu to samo co wypisujesz na forum? 

A w jaki niby sposób możesz powiadomić moja rodzinę i znajomych nie znając mojego nazwiska o adresu? A w jaki sposób możesz zdobyć ten adres, jak nie włamując się na konto?

Mam głęboko w tyle wręczenie komu tam zechcesz jakichś tam wydruków.  Chociaż owszem, było by to napastowaniem. Ale poznanie mojego adresu przez osobę niezrównoważona psychicznie jak ty, czy nawet nienawidząca mnie za wyrażane poglądy to inna sprawa. Bo nie życzę sobie, by jakieś stuknięte baby, malowały mi jakieś hasła czy napisy na ścianach czy klatce schodowej. Jeśli tego nie rozumiesz, to jesteś beznadziejnie durna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

I tak lejesz na moje niby groźby, że rzucasz takim mięchem jakiego nie słyszy się nawet wśród najgorszych patoli. Czyli to twój zwyczajny sposób wyslawiania się.

To mój sposób wysławiania wobec osobników takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

A w jaki niby sposób możesz powiadomić moja rodzinę i znajomych nie znając mojego nazwiska o adresu? A w jaki sposób możesz zdobyć ten adres, jak nie włamując się na konto?

Mam głęboko w tyle wręczenie komu tam zechcesz jakichś tam wydruków. Ale poznanie mojego adresu przez osobę niezrównoważona psychicznie czy nawet nienawidząca mnie za wyrażane poglądy to inna sprawa. Bo nie życzę sobie, by jakieś stuknięte baby, malowały mi jakieś hasła czy napisy na ścianach czy klatce schodowej. Jeśli tego nie rozumiesz, to jesteś beznadziejnie durna.

Ty serio nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Powtarzam pytanie: w którym miejscu napisałam, że powiadomię rodzinę i znajomych?

Sam się tu podkładasz Res. Sam się prosisz o to, aby jakaś "niezrównoważona psychicznie czy nawet nienawidząca cię za wyrażane poglądy" osoba postarala się aby zdobyć twój adres. Zrównoważon osoby również wkurzasz tymi skrajnie odhumanizowanymi wpisami. Do tego jeszcze podaleś tyle informacji o sobie, że aż się nie chce wierzyć, że jesteś dorosłym facetem, który "nie życzy sobie...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

To mój sposób wysławiania wobec osobników takich jak ty.

Bardzo wyszukany. Doprawdy. Nie wiem z jakiej dokładnie patologii się wywodzisz, ale na pewno głębokiej i wielopokoleniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Sam się tu podkładasz Res. Sam się prosisz o to, aby jakaś "niezrównoważona psychicznie czy nawet nienawidząca cię za wyrażane poglądy" osoba postarala się aby zdobyć twój adres. Zrównoważon osoby również wkurzasz tymi skrajnie odhumanizowanymi wpisami. Do tego jeszcze podaleś tyle informacji o sobie, że aż się nie chce wierzyć, że jesteś dorosłym facetem, który "nie życzy sobie...."

Tak jasne, poalem, ze jestem marynarzem. A w kraju jest trzech marynarzy ;-). Wiec latwo mnie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Babo, przestan cpac! To sa twoje wpisy:

"Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że ja wiem kim jesteś?

A chciałbyś, żeby twoi znajomi się dowiedzieli co tu piszesz, jak się zachowujesz i przede wszystkim, o tym że całe dnie spędzasz na damskim forum? Od przeszło 5 lat?

A może wolałbyś się pochwalić tym przed rodzina?"

Tak to są moje wpisy. Prywatne. Do ciebie. Czy uważasz, że powinieneś je publikować na forum publicznym? To raz.

Dwa. Zapomniałeś podać swoich odpowiedzi i mojego pierwszego postu. Wyrywanie z kontekstu postow jest zwyczajnie slabe.

Trzy. Mimo wszystko, czy w tych postach widzisz gdzieś, abym napisała, że włamałam się na twoje konto i że zamierzam powiadomić twoją rodzinę i znajomych? Odróżniasz pytanie od oznajmienia, że zamierzam coś zrobić?

Ewidentnie brakuje ci umiejętności czytania ze zrozumieniem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Tak jasne, poalem, ze jestem marynarzem. A w kraju jest trzech marynarzy ;-). Wiec latwo mnie znalezc.

Podałeś duuużo więcej informacji Res. Jesteś nierozsądny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Rescator555 napisał:

Babo, przestan cpac! To sa twoje wpisy:

"Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że ja wiem kim jesteś?

A chciałbyś, żeby twoi znajomi się dowiedzieli co tu piszesz, jak się zachowujesz i przede wszystkim, o tym że całe dnie spędzasz na damskim forum? Od przeszło 5 lat?

A może wolałbyś się pochwalić tym przed rodzina?"

Publikacja treści rozmowy bez zgody Nadawcy jest naruszeniem tajemnicy korespondencji (art. 23 kodeksu cywilnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

Trzy. Mimo wszystko, czy w tych postach widzisz gdzieś, abym napisała, że włamałam się na twoje konto i że zamierzam powiadomić twoją rodzinę i znajomych? Odróżniasz pytanie od oznajmienia, że zamierzam coś zrobić?

Ewidentnie brakuje ci umiejętności czytania ze zrozumieniem.

 

Hahaha, czyli pytałaś tak sobie czy chce? Jaja sobie robisz?

Nie pisalem, że wlamalas się, ale jakim cudem można poznać dane bez włamania na konto? No w jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Publikacja treści rozmowy bez zgody Nadawcy jest naruszeniem tajemnicy korespondencji (art. 23 kodeksu cywilnego).

To mnie zaskarz 😛.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Podałeś duuużo więcej informacji Res. Jesteś nierozsądny.

Ciekawe jakie informacje moga doprowadzić do poznania mojego nazwiska i adresu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak to są moje wpisy. Prywatne. Do ciebie. Czy uważasz, że powinieneś je publikować na forum publicznym? To raz.

Dwa. Zapomniałeś podać swoich odpowiedzi i mojego pierwszego postu. Wyrywanie z kontekstu postow jest zwyczajnie slabe.

 

Tak, uważam, że powinienem opublikować. Jeśli kłamiesz bezczelnie zaprzeczajsc, że mi grozilas.

Ani jedno ani drugie nie ma nic do rzeczy. Będziesz mogła to pokazać osobie z urzędu do spraw RODO. Ciekawe, czy uzna to za usprawiedliwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzutek

Jesteś marynarzem -:) mieszkasz w bloku, nie masz żony potwierdź lub zaprzecz a resztę dopisze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Gość Rzutek napisał:

Jesteś marynarzem -:) mieszkasz w bloku, nie masz żony potwierdź lub zaprzecz a resztę dopisze 

Mam żonę. No, dopisz resztę 😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Rescator555 napisał:

Tak, uważam, że powinienem opublikować. Jeśli kłamiesz bezczelnie zaprzeczajsc, że mi grozilas.

Ani jedno ani drugie nie ma nic do rzeczy. Będziesz mogła to pokazać osobie z urzędu do spraw RODO. Ciekawe, czy uzna to za usprawiedliwienie.

Nie kłamię. To, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to twoja wina a nie moja.

A tak po prawdzie, to jesteś tak irytującym osobnikiem i twoje posty są tak bardzo odhumanizowane, że naprawdę kiedyś możesz trafić na osobę naprawdę niezrównoważoną psychicznie lub jakiegoś psychopatę. Ty uważasz, że to co robisz jest zabawne, celowo dowalasz ludziom i ich prowokujesz, a ktoś może poczuć się naprawdę wkurzony i dotknięty. Informatykowi dane "anonimowego" użytkownika internetu zdobyć nietrudno. W wyniku twojej głupiej działalności w necie zarówno ty jak i twoi bliscy możecie mieć kłopoty. Psychopata pójdzie najwyżej do psychiatryka, a ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie kłamię. To, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to twoja wina a nie moja.

A tak po prawdzie, to jesteś tak irytującym osobnikiem i twoje posty są tak bardzo odhumanizowane, że naprawdę kiedyś możesz trafić na osobę naprawdę niezrównoważoną psychicznie lub jakiegoś psychopatę. Ty uważasz, że to co robisz jest zabawne, celowo dowalasz ludziom i ich prowokujesz, a ktoś może poczuć się naprawdę wkurzony i dotknięty. Informatykowi dane "anonimowego" użytkownika internetu zdobyć nietrudno. W wyniku twojej głupiej działalności w necie zarówno ty jak i twoi bliscy możecie mieć kłopoty. Psychopata pójdzie najwyżej do psychiatryka, a ty....

Kłamiesz. Co, chciałaś naprawdę wiedzieć, czy chce byś coś tam komuś posyłała? 

I nie strasz nie strasz, bo zrobisz kupę. 👆👆👆 Nie jestem taki naiwny jak ci się teraz wydaje i pomyślałem o zabezpieczeniu przed psychopatkami podobnymi do ciebie a tym bardziej przed różnymi narodowcami, którym drażnią moje poglądy polityczne. A naruszenie RODO kosztuje grube pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hehehehe, pisałeś nawet jaką uczelnię kończyłeś, jakie wykształcenie ma twoja zona, gdzie i ile czasu prze urodzeniem dziecka pracowała, ile masz dzieci i jakiej płci, jakie wykształcenie mają dzieci, spowiadałeś się z tego kiedy wybierasz się na kontrakt i wiele więcej. świat jest maly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Rescator555 napisał:

Kłamiesz. Co, chciałaś naprawdę wiedzieć, czy chce byś coś tam komuś posyłała? 

I nie strasz nie strasz, bo zrobisz kupę. 👆👆👆 Nie jestem taki naiwny jak ci się teraz wydaje i pomyślałem o zabezpieczeniu przed psychopatkami podobnymi do ciebie a tym bardziej przed różnymi narodowcami, którym drażnią moje poglądy polityczne. A naruszenie RODO kosztuje grube pieniądze.

Pomyślaleś o zabezpieczeniu :-D Nie rozśmieszaj mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mówil też ze mieszka w Gdańsku albo w jej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Hehehehe, pisałeś nawet jaką uczelnię kończyłeś, jakie wykształcenie ma twoja zona, gdzie i ile czasu prze urodzeniem dziecka pracowała, ile masz dzieci i jakiej płci, jakie wykształcenie mają dzieci, spowiadałeś się z tego kiedy wybierasz się na kontrakt i wiele więcej. świat jest maly 😄

No i co z tego? Ustalisz na tej podstawie moje nazwisko i adres? Życzę sukcesów 😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pomyślaleś o zabezpieczeniu 😄 Nie rozśmieszaj mnie 😄

A możesz się śmiać, mi to wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mówil też ze mieszka w Gdańsku albo w jej okolicy

Hmmm mówil raczej o wsi w okolicy gdańska czy gdyni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Hmmm mówil raczej o wsi w okolicy gdańska czy gdyni 

Mówił i o tym i o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

No i co z tego? Ustalisz na tej podstawie moje nazwisko i adres? Życzę sukcesów 😣.

Ja naprawdę wiem kim jesteś. Możesz się śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Albo jak to było? U kobiety liczy się głownie dziura potem jest przerwa i cy.cki sa najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja naprawdę wiem kim jesteś. Możesz się śmiać.

A skąd to wiesz? Rozpoznałaś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A skąd to wiesz? Rozpoznałaś go?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×