Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSC

CO SĄDZICIE O RED LIPSTICK MONSTER?

Polecane posty

Gość Yolo

Nie oglądam jej od czasu, gdy zaczęła słodko pierdzieć i ciećkać się do widzów, jakby wszyscy mieli po 10 lat. Poddałam się również ponieważ w każdym jej zdaniu słyszałam "w ogóle ". Przerost formy nad treścią nastąpił, gdy przeniosła się do tego oczojebnego studia. Obecnie jej materiały są bardzo ubogie i nudne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo
7 godzin temu, Gość Lol napisał:

Wiekszosc jutuberek to przeciez zawodowe makijazystki poza paroma wyjatkami.

 

Właśnie na odwrót. Na palcu jednej ręki można policzyć youtuberów pro makijażystów. Oprócz Mai Ogonowskiej, Karoliny łabądek Ziętek i Magdaleny Lach i Smelcerzowej nie kojarzę żadnej innej. Maxineczka, Hanka, Katosu, Zmalowana, Ada Grotkowska to samozwańcze mejkapartist bez szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

fajna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie przemawia do mnie ten jej nowy filmik 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
Dnia 20.07.2019 o 03:03, Gość Yolo napisał:

Właśnie na odwrót. Na palcu jednej ręki można policzyć youtuberów pro makijażystów. Oprócz Mai Ogonowskiej, Karoliny łabądek Ziętek i Magdaleny Lach i Smelcerzowej nie kojarzę żadnej innej. Maxineczka, Hanka, Katosu, Zmalowana, Ada Grotkowska to samozwańcze mejkapartist bez szkoły. 

Ewka i Hanka to też zawodowe makijażystki- z tym że od dawna już nikogo poza sobą nie malują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo
7 godzin temu, Gość Lol napisał:

Ewka i Hanka to też zawodowe makijażystki- z tym że od dawna już nikogo poza sobą nie malują.

Hanka nie skończyła szkoły, jest samoukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Milena make up chyba też jest po jakiejś szkole 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccc

a o co z tymi łobuzami poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddd
Dnia 14.07.2019 o 21:47, Gość gość napisał:

Uważam, ze to jedna z najładniejszych youtuberek bez makijażu. Ma bardzo delikatną urodę, ładną cerę. W makijazu także dobrze wygląda, ale uważam, ze naturalnie jest bardzo ładną kobietą. Zazdroszczę urody 🙂

Troll? Czy ci się Monstery pomyliły?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugabuga

Mi się strasznie nie podoba jak się ubiera. Na imprezie vogue polska wygląda po prostu oblesnie. Ni to styl, ni to cokolwiek. Nic do siebie nie pasuje, wygląda jakby wzięła z ciucholandu co było pierwsze lepsze piżamy i buty i tak się ubrala. Podkreśla urodę kosmetykami to sylwetki odpowiednim ubiorem już nie umie? W tych jej śmiesznych kimonach wygląda jak jakąś kolorowa emerytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 26.07.2019 o 10:57, Gość ddddd napisał:

Troll? Czy ci się Monstery pomyliły?:D

ona to samo napisała o aniele na resorach, hahaha. Ewidentnie troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia

Ładnie mówi ,do widza,potrafi zainteresować tematem,to chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kontent jak dla mnie mdły i mam wrażenie, że w ostatnim czasie trochę brakuje jej pomysłów bo w filmach pojawiają się na nowo tematy już po sto razy przewałkowane przez inne youtuberki (np. mycie pędzli, brwi, itd). Ale jedno jej trzeba przyznać, to to, że jest z niej solidna firma, podeszła do YT poważnie i widać że robi na tym niezły biznes. No a że weny zabrakło z czasem, cóż, może jeszcze wróci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poklop

Fakt na tej imprezie Vogue wyglądała jak uboga krewna, ktora przeleciała z Marsa. Kontrast rzuca się w oczy zwłaszcza na zdjęciach, na których pozuje z innymi gośćmi. Cudak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gustu i poczucia stylu za kaskę nie kupisz. No chyba, że pójdziesz do stylistki. W przypadku jednak rlm i innych vlogerek to chyba byłaby niesamowita ujma, bo tak tego unikają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość Poklop napisał:

Fakt na tej imprezie Vogue wyglądała jak uboga krewna, ktora przeleciała z Marsa. Kontrast rzuca się w oczy zwłaszcza na zdjęciach, na których pozuje z innymi gośćmi. Cudak

Okropnie i do tego te laczki z futerkiem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehaha

I jak dbała, żeby do każdego zdjęcia obracać przodem tę atomówkę 😂😂😂 wieś tańczy i śpiewa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugabuga

Jej ostatni film miał być taki inny a to kolejna reklama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugabuga

Jej ostatni film miał być taki inny a to kolejna reklama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
31 minut temu, Gość Ugabuga napisał:

Jej ostatni film miał być taki inny a to kolejna reklama. 

Bo Ewka już teraz ma same reklamy praktycznie na kanale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00O

Coraz więcej tego jej Wojtka na yt. Ewka zagląda na kafe i postanowiła udowodnić, że wbrew tutejszym domysłom, jej fantastyczne małżeństwo ma się świetnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szs
1 minutę temu, Gość 00O napisał:

Coraz więcej tego jej Wojtka na yt. Ewka zagląda na kafe i postanowiła udowodnić, że wbrew tutejszym domysłom, jej fantastyczne małżeństwo ma się świetnie. :D

tak tak, na pewno zagląda. a już na pewno wyszukuje tylko Twoje komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XdbX
Dnia 17.07.2019 o 00:41, Gość 56788888 napisał:

Red, podwieszasz się jeszcze na sutkach?

Hahahaha łysy otyly dziwolag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XdbX
Dnia 17.07.2019 o 00:41, Gość 56788888 napisał:

Red, podwieszasz się jeszcze na sutkach?

Hahahaha łysy otyly dziwolag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy smalec
Dnia 28.07.2019 o 21:25, Gość Ugabuga napisał:

W tych jej śmiesznych kimonach wygląda jak jakąś kolorowa emerytka.

bo smalec w nic innego sie nie miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedalajna locha
Dnia 28.07.2019 o 23:45, Gość Gość napisał:

i widać że robi na tym niezły biznes. No a że weny zabrakło z czasem, cóż, może jeszcze wróci. 

Jaki biznes. Grubaska ma niby milion- polowa kupiona a polowa to dzieci z podstawowki. Niby milion a wyswitelenia ledwo co. O czym my mowimy.

Pozatym jedt falszywa i sprzedajna za dzieciaka udawala punkowe bo gruba i przeklula se cycki a teraz robi reklamy coca coli. Jej kolezkowie mieszaka ja z blotem. Sprzedala sie TFU TFU TFU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

RML niby taka wege i w ogóle inne jutuberki też takie zgodne z naturą, byle czego na ryj nie położa. A k***A ja się pytam ile one produkuja plastiku ?!!! RML codiznnie po kilka paczek inne dziewoje tez. Z takim tempem to one maja szafy zapchane tonami plastiku. Jeżeli mają już taki zasięg to chociaż wykorzystalaby go do słusznych celów. RML mogłaby wziąć przykład od tej swojej koleżanki dziwaczki lisie pieklo i przejsc na minimalizm chcoiaz to pewnie kolejna reklama pod publiczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddddd

Kiedyś ja oglądałam parę razy, ale po jakimś czasie zaczeła wrzucać nieciekawe filmy ( w tym o jakiś legginsach) i przestałam. Nie ma interesującego contentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

RML niby taka wege i w ogóle inne jutuberki też takie zgodne z naturą, byle czego na ryj nie położa. A k***A ja się pytam ile one produkuja plastiku ?!!! RML codiznnie po kilka paczek inne dziewoje tez. Z takim tempem to one maja szafy zapchane tonami plastiku. Jeżeli mają już taki zasięg to chociaż wykorzystalaby go do słusznych celów. RML mogłaby wziąć przykład od tej swojej koleżanki dziwaczki lisie pieklo i przejsc na minimalizm chcoiaz to pewnie kolejna reklama pod publiczke.

Jakie paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jakie paczki?

Paczki PR-owe od firm kosmetycznych 🤦‍♀️ Myśl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×