Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSC

CO SĄDZICIE O RED LIPSTICK MONSTER?

Polecane posty

Gość gosc
Dnia 12.10.2019 o 10:37, Gość Gosc napisał:

Paczki PR-owe od firm kosmetycznych 🤦‍♀️ Myśl 

ja też chcę, skąd te paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

ja też chcę, skąd te paczki?

nie dla psa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorocia

Czy ktoś wie o co chodzi z łobuzami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Dorocia napisał:

Czy ktoś wie o co chodzi z łobuzami? 

Moja oopinia pewnie nie ebdzie tutaj zbyt popularna ALE jestem juz tak stara ze pamietam czasy  sprzed 10 lat kiedy jutub zaczynał sie rozkrecac a na polskim liczyła sie juz jakos tako Karola, Panna Joanna, Kasia Cisteczko , Katosu i Szuszulina.

Jak na tamte czasy Panie miały po kilkadziesiat tysiecy subow kazda co było mega osoiagnieciem, trzymał sie razem, nagrywały wspolne filmiki i jakosc to szło, nawet miło sie to ogladało.

O Ewie nikt nie słyszał. 

Ewa była fanka Panny Joanny, keidy udało im sie spotkac i Aska ja namowiłą zbey sama sprobowała. Poczatki były takie sobie ale Ewa przynajmniej mowiła jak człowiek, nie akcentowała  sylab jak dla ułomych, wygladała inaczej ale dosc iteresujaco, cos innego po prostu.

Przyznac trzeba ze Ewa wjechala na ten rynek na plecach Karoliny i temu sie zaprzeczyc nie da, kazdy pamieta jak było. Promowały ja, zachwalały jej kanał, kreciły z nia filmiki. Karolina najbardziej. A pozniej cos sie stało, Ewa chyba troche zaponiała skad jej nogi wyrosły, do kogo jezdziłą i w czym domu nocowała, kto ja goscił i pomagał. Ewa nie poszła na slub Karo bo miała ''event''. Przynacie ze mogal mniej lekcewazaco odpowiedziec na pytanie na ten temat, nawet jesli miała jakas kose ze Stylizacje.

Ewa jest okropnie wyrachowana, jak sie ja pamieta z czasow jej poczatkow to masakra.Zeby mi nie zarzucono ze ludzie sie przeciez zmieniaja- owszem, kilka lat to duzo.Jednak to nie jest to ta sama Ewa ktora nabrała nowych cech, nabrałą pewnosci siebie,zmieniła z wiekiem swoje postrzeganie swiata , jest to ZUPEŁNIE nna osoba, WYKREOWANA na potrzeby małoletnich widzow ktorej ego urosło do monstrualnych rozmiarow. Widziałam wywad w ktorym twierdziła ze jest pionierka na Polskim jutubie 😉 Serio?

Ze wszyskich polskich jutuberek na przełomie lat odjebalo najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×