Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michal

Kobiety rozrzutne sa !!! Czemu ?

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Gość napisał: Za dużo tv oglądasz. Normalne kobiety nie wydaje 10 tysięcy na torby. Żyjesz życiem milionerów jelopie. X a założysz się że wydają, każda dzisiaj lata z przynajmniej torba paskiem butami diora guczi lous viton, już widzę jak zarabiajaca 5000 chodzi w torbie z Lidia do pracy. 

Wyobraź sobie że te wszystkie tandetne paski i torby są najczęściej kupione na tureckim bazarze. Zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Michal napisał: Moje proby gotowania spalily na panefce. X bo ona zre na mieście żeby się pochwalić pokazac bogactwo a nie najesc to taka wieś spiewa i tanczy tylko z korpo. Media to wypromowaly. 

U ciebie by się najadla haha konserwa z puszki i ryżem żeby dupe zatkac. Tobie się wydaje że każdy kto żyje inaczej niż ty robi to na pokaz a to po prostu normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Michal napisał:

.. zeby jezdzic do 5 gwiazdkowych hotelow w Hiszpani ! 

 

ale słownik to byś sobie mógł kupić, to nie jest jakiś straszny wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość Gość napisał: Wyobraź sobie że te wszystkie tandetne paski i torby są najczęściej kupione na tureckim bazarze. Zejdź na ziemię. X na tureckim bazarze to kupowała moja mama z siostrą 20lat temu. Teraz dziewczyny muszą mieć coś z drogiego butiku do garderoby znaczy ten stylizacji co kosztuje cała wypłatę. Mój szwagier chodzi w bluzach lacoste po 500 okulary diory 1500 tylko jego stać bo zarabia więcej niż oni dwoje utrzymuje siostrę i jego sprawa gorzej jak taka 5000 babka ubiera się w kenzo rujnujac marzenia męża o domu w górach. 

Po to się zarabia żeby wydawać ale taki skner tego nie pojmuje. On marzy o domu a ona o kenzo. Dlaczego ma własne marzenia porzucac? Ty musisz być upośledzony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Nie czytalam wszystkich odpowiedzi ale tekst o mizerii w domu mnie rozlozyl hah 1-2razy w tygodniu jedzenie na miescie to nie rozrzutnosc... ale rozumiem co mozesz miec na mysli. Moze zona ma prace wymagajaca dobrego wygladu? Ja tez co miesiac staram sie kupic chociaz jedna rzecz dla siebie by nie dziadowac... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

8 minut temu, Gość Gość napisał: U ciebie by się najadla haha konserwa z puszki i ryżem żeby dupe zatkac. Tobie się wydaje że każdy kto żyje inaczej niż ty robi to na pokaz a to po prostu normalność. X no ona robi bo nie zjadła tego co przygotował dla głodu tylko nie miała ochrony na tuńczyka, małe dziecko normalnie 😕

Ludzie zazwyczaj jedzą to co lubią a nie to co jest tanie. Weź się ogarnij. Dupe gazetami podcierasz pewnie bo ci na srajtasme szkoda. Albo liśćmi bo to za darmo a gazety kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal
6 minut temu, Gość gość napisał:

ale słownik to byś sobie mógł kupić, to nie jest jakiś straszny wydatek

Nie pomagasz 😥 pisze pod wplywem wielkich emocji i popelnilem blad. Jestem tylko czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość Gość napisał: Ludzie zazwyczaj jedzą to co lubią a nie to co jest tanie. Weź się ogarnij. Dupe gazetami podcierasz pewnie bo ci na srajtasme szkoda. Albo liśćmi bo to za darmo a gazety kosztują. X to nich mu powie co lubi to on ugotuje w domu i weźmie na drogę, jakoś trzeba robić oszczędności wiesz ile jest marży w takiej restauracji? 😟 

Na drogę do pksu najlepiej. Jakieś śmierdzące ryby. Sandały do skarpet i Janusz jedzie na wakacje. Mógłbyś zagrać w pamiętnikach z wakacji. Gdzie Janusz zesral się do bidetu . Ten sam poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert
6 minut temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Gość napisał: Po to się zarabia żeby wydawać ale taki skner tego nie pojmuje. On marzy o domu a ona o kenzo. Dlaczego ma własne marzenia porzucac? Ty musisz być upośledzony.  X bo dom to nieruchomośc i ważniejszy jest niż jakieś szmaty które kiedyś wyrzuci 

Zgadzam sie ! nie rozumiem jak kobitki moga tego nie rozumiec. Zamiast kupic sobie 100 szmat i 200 par butow to lepiej dolozyc do tego domku w gorach co chce autor i miec cos na wieki. Szmaty mole zjedza a buty sie rozleca. Dom bedzie stal i bedzie zrodlem wielu pieknych wspomnien. Mozna tez do takiego domu kolegow zabrac raz na jakis czas na jakiegos hajka. Rozumiem autora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Michal napisał:

Nie pomagasz 😥 pisze pod wplywem wielkich emocji i popelnilem blad. Jestem tylko czlowiekiem.

a tam , niw chiłabym takiego durnego chłopa, w emocjach...jak jakaś k...pensjonarka. Kiedyś facet to był facet, a tu peezdooosie w emocjach, no popłacz sobie mały i spadaj do swojej wymyslonej zony, albo niech ci mausia kupi kredki to se domek w górach narysujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale sracie, rece opadaja. Wszystko jest dobre w umiarze. Mozna zawsze dwa razy w miesiacu isc na jakas Margerite. Kupic sobie dwa topy i jakies spodnie raz w miesiacu. Zamiast do 5 gwiazdzkowych hotelii jezdzic, mozna spedzic super czas pod namiotami nad polskim morzem czy jakos tak. Po co palic pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość Gość napisał: Na drogę do pksu najlepiej. Jakieś śmierdzące ryby. Sandały do skarpet i Janusz jedzie na wakacje. Mógłbyś zagrać w pamiętnikach z wakacji. Gdzie Janusz zesral się do bidetu . Ten sam poziom. X tylko ci się wydaje wieczi, akurat wiem co to bidet boli byłem kilka razy za granicą, kotlety do bułki i ja zjem lepiej niż ty w samolocie jakieś zgnile kanapki ze starą sałatą. Ciebie i tak nie stać na jedzenie na mieście czy oszczędności to po co zabierasz głos w dyskusji.

A po czym wnosisz że mnie nie stać? To że ważne 150 kilo raczej świadczy o moim dobrobycie bo od głodu się nie tyle. Ty nie masz nic nawet mózgu a się udzielasz we wszystkich tematach soł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Robert napisał:

Zgadzam sie ! nie rozumiem jak kobitki moga tego nie rozumiec. Zamiast kupic sobie 100 szmat i 200 par butow to lepiej dolozyc do tego domku w gorach co chce autor i miec cos na wieki. Szmaty mole zjedza a buty sie rozleca. Dom bedzie stal i bedzie zrodlem wielu pieknych wspomnien. Mozna tez do takiego domu kolegow zabrac raz na jakis czas na jakiegos hajka. Rozumiem autora....

ale może ona ma wywalone na domek w górach, ja nawet jaby mi gratis dawali to bym nie chciała, bo gór  ani górali nie lubię. A jakbym miała sobie sama kupić, to wolałabym te pieniadze spalic. A on jak kupi to teraz nie będzie urlopu nigdzie indziej, bo trzeba do śmierdzącej chałupy w górach dygac bo sie zmarnuje. Urlop tam żaden bo zaraz rodzina i znajomi za free będa sie chcieli tam przechować i jeszcze baba tyle z urlopu uzyje ze bedzie prać pościel po gośćiach, gotowac i zmywac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale sracie, rece opadaja. Wszystko jest dobre w umiarze. Mozna zawsze dwa razy w miesiacu isc na jakas Margerite. Kupic sobie dwa topy i jakies spodnie raz w miesiacu. Zamiast do 5 gwiazdzkowych hotelii jezdzic, mozna spedzic super czas pod namiotami nad polskim morzem czy jakos tak. Po co palic pieniadze?

izyć jak uchodźca albo biedak, kto normalny i dorosły jeździ pod namiot, brud, mokro, zimno, wys...sie nie ma gdzie ani porządnie umyc. To dla lumpów brudasów dobre, albo naprawdę biednych. No ewentualnie harcerzy. Margarita 2 razy w miesiącu, no szalejesz biedaku, szalejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A po czym wnosisz że mnie nie stać? To że ważne 150 kilo raczej świadczy o moim dobrobycie bo od głodu się nie tyle. Ty nie masz nic nawet mózgu a się udzielasz we wszystkich tematach soł?

z biedy sie też tyje, patrz USA, tam grubi sa biedni którzy żrą kartofle i śmieciowe żarcie  w walmartu czyli takiej polskiej biedry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris
Przed chwilą, Gość gość napisał:

z biedy sie też tyje, patrz USA, tam grubi sa biedni którzy żrą kartofle i śmieciowe żarcie  w walmartu czyli takiej polskiej biedry 

Tam ściany sprzedają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

z biedy sie też tyje, patrz USA, tam grubi sa biedni którzy żrą kartofle i śmieciowe żarcie  w walmartu czyli takiej polskiej biedry 

Masz coś do kartofli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Masz coś do kartofli? 

a co , jako kartofel czujesz sie urażony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

ale może ona ma wywalone na domek w górach, ja nawet jaby mi gratis dawali to bym nie chciała, bo gór  ani górali nie lubię. A jakbym miała sobie sama kupić, to wolałabym te pieniadze spalic. A on jak kupi to teraz nie będzie urlopu nigdzie indziej, bo trzeba do śmierdzącej chałupy w górach dygac bo sie zmarnuje. Urlop tam żaden bo zaraz rodzina i znajomi za free będa sie chcieli tam przechować i jeszcze baba tyle z urlopu uzyje ze bedzie prać pościel po gośćiach, gotowac i zmywac. 

Kobiety nigdy nie zadowolisz. Dom w gorach, ktory mozna wynajac i na siebie zarabia jest gorszy od tysiaca ubran, zarcia na miescie i zagranicznych wakacji. Mozna miec i jedno i drugie. Przeciez jak juz kupilby ten dom to by mogli tam sami w romantyczny sposob weekendy spedzac a na wakacje glowne mogliby zawsze za granice jechac. A rodzina wara od domku. Jak chca, to niech zaplaca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

7 minut temu, Gość Gość napisał: A po czym wnosisz że mnie nie stać? To że ważne 150 kilo raczej świadczy o moim dobrobycie bo od głodu się nie tyle. Ty nie masz nic nawet mózgu a się udzielasz we wszystkich tematach soł? X żadna kobieta nie chce ważyć dużo więc jesz syf = bieda, ja mam oszczędności i udzielam się w tematach w tym kręgu moich zainteresowań z nimi związanych 

Ty jesteś bogacz a i tak syf wpierdalasz. Gdzie tu sens i logika? Kijem bym nie tknela Cię. Przez szmatę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Kobiety nigdy nie zadowolisz. Dom w gorach, ktory mozna wynajac i na siebie zarabia jest gorszy od tysiaca ubran, zarcia na miescie i zagranicznych wakacji. Mozna miec i jedno i drugie. Przeciez jak juz kupilby ten dom to by mogli tam sami w romantyczny sposob weekendy spedzac a na wakacje glowne mogliby zawsze za granice jechac. A rodzina wara od domku. Jak chca, to niech zaplaca !

taaa, zycia nei znasz, już  widze jak autor postu po kupnie domku pozwoli  spędzać choćby weekend gdzie indziej. a co do wynajmu, wszystko ok, tylko musisz siedzieć tam na d...i pilnować zeby ci nie zrujnowali. Romantyczny weekend, czyli rooochanko po tym jak kobita po wynajmujących posprzata kilka pokoi. W łeb sie puknij głabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość Gość napisał: Ty jesteś bogacz a i tak syf wpierdalasz. Gdzie tu sens i logika? Kijem bym nie tknela Cię. Przez szmatę.  X dla oszczędności czasu i pieniędzy a nie z biedy, to różnica 👌😄

Dlatego też jesteś grubym zapuszczonym wsiokiem w sandałach i skarpetach. Typowa patola męska jaką się ogląda w chopakach do wzięcia. Jesteś Jarus z mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

taaa, zycia nei znasz, już  widze jak autor postu po kupnie domku pozwoli  spędzać choćby weekend gdzie indziej. a co do wynajmu, wszystko ok, tylko musisz siedzieć tam na d...i pilnować zeby ci nie zrujnowali. Romantyczny weekend, czyli rooochanko po tym jak kobita po wynajmujących posprzata kilka pokoi. W łeb sie puknij głabie

 ale z ciebie cynik, nie mam pytan. Filmy cie nie nauczyly ze romantycznie to tylko w gorach. A roooochanko to nazywa sie seks i ludzie robia to z pasja a nie z potrzeb pochodzenia zwierzecego *wooooof *woooof
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

 ale z ciebie cynik, nie mam pytan. Filmy cie nie nauczyly ze romantycznie to tylko w gorach. A roooochanko to nazywa sie seks i ludzie robia to z pasja a nie z potrzeb pochodzenia zwierzecego *wooooof *woooof
 

heh, głupek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

 ale z ciebie cynik, nie mam pytan. Filmy cie nie nauczyly ze romantycznie to tylko w gorach. A roooochanko to nazywa sie seks i ludzie robia to z pasja a nie z potrzeb pochodzenia zwierzecego *wooooof *woooof
 

Ciebie za to filmy nauczyły wizji życia nierealnej. Zaraz się poplacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ciebie za to filmy nauczyły wizji życia nierealnej. Zaraz się poplacze.

w kazdej fantazji jest ziarno prawdy, a jak sie to ziarno posadzi i pielegnuje to zrodzi sie z tego cos pieknego. Osoby, ktore nie wierza w romantyzm sa skazane na gorycz. Ale musisz miec szaro przed oczami. nie mam pytan. Jestesmy chyba zupelnie innymi ludzmi. Ja widze wszedzie tecze a ty szarosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

w kazdej fantazji jest ziarno prawdy, a jak sie to ziarno posadzi i pielegnuje to zrodzi sie z tego cos pieknego. Osoby, ktore nie wierza w romantyzm sa skazane na gorycz. Ale musisz miec szaro przed oczami. nie mam pytan. Jestesmy chyba zupelnie innymi ludzmi. Ja widze wszedzie tecze a ty szarosc. 

Bo ty z tych teczowych widocznie. Na gorycz to są skazani romantycy gdy im bajka się zakończy nie tak jak zakładali. A wracając do tematu trynie sandały to sandały i żadne skarpety do nich nie pasują chyba że masz 3 lata. Gruby chłop to gruby chłop. Byłeś chudy i jesteś gruby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo ty z tych teczowych widocznie. Na gorycz to są skazani romantycy gdy im bajka się zakończy nie tak jak zakładali. A wracając do tematu trynie sandały to sandały i żadne skarpety do nich nie pasują chyba że masz 3 lata. Gruby chłop to gruby chłop. Byłeś chudy i jesteś gruby. 

Ja bardzo przepraszam ale ja nie mam pojecia o jakich sandalach piszesz. Chcesz chyba lezaczkowi odpisac bo ja nie mam pojecia kto chodzi w skarpetach i sandalach. Teczowi tak nie robia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość Gość napisał: Bo ty z tych teczowych widocznie. Na gorycz to są skazani romantycy gdy im bajka się zakończy nie tak jak zakładali. A wracając do tematu trynie sandały to sandały i żadne skarpety do nich nie pasują chyba że masz 3 lata. Gruby chłop to gruby chłop. Byłeś chudy i jesteś gruby.  X no właśnie do moich pasują a sandały sandalom nie równe, są kolorowe i skarpetki tez 😙 bylem chudy napakowany i mam nadwagę według mnie lepiej niż sterydy przynajmniej dla zdrowia i zmarnowanych pieniędzy 😙

Nie po to wymyślono sandały żeby Janusz skarpety nosił do nich. A co ma napakowanie do bycia grubym. Zapakowany to ty jesteś ale w tłuszcz. Jaki masz stopień upośle bo nie wiem czy warto dyskutować dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość Gość napisał: Nie po to wymyślono sandały żeby Janusz skarpety nosił do nich. A co ma napakowanie do bycia grubym. Zapakowany to ty jesteś ale w tłuszcz. Jaki masz stopień upośle bo nie wiem czy warto dyskutować dalej? X a gdzie to jest napisane że nie wolno nosić, nie mam żadnego a to że ważyłam 60 przypakowalem do 80 a chciałem ważyć sto jak koledzy czy szwagier a ćwiczyć mi się nie chciało i już zresztą nie mogłem.

Męty w oczach ci przeszkodziły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×