Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość nauczycielka_wasza

Do żyjących miłością forumową

Polecane posty

Gość gość ja
36 minut temu, Gość Chyba napisał:

Chyba ktoś kto załozył ten temat ma kompleksy,że nikt jej nie kocha miłością szaloną i nie ma o niej  tematów na kafe.Przykro mi,ale ja mam :)))

Ta osoba ma nie tylko kompleksy ta osoba nawet dzieci zazdrości..I życiowego dorobku.To prawda.Dziecko jest wizytówką rodzica ile w niego włożymy wiedzy i mądrości ,tyle owocu wydaje.Po owocach ich poznacie.Jak kto wychowa tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość ja napisał:

Ta osoba ma nie tylko kompleksy ta osoba nawet dzieci zazdrości..I życiowego dorobku.To prawda.Dziecko jest wizytówką rodzica ile w niego włożymy wiedzy i mądrości ,tyle owocu wydaje.Po owocach ich poznacie.Jak kto wychowa tak ma.

same głupoty i pustoloty... fantazja ludzka nie zna granic...ostrożnie z tymi sądami, bo są jakieś granice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawałek nieba
1 minutę temu, Gość gość napisał:

same głupoty i pustoloty... fantazja ludzka nie zna granic...ostrożnie z tymi sądami, bo są jakieś granice!

Fantazja?Raczej autopsaja a Ty skończ bredzić bo tego też są granicę może właśnie w Sądzie .Nazywanie kogoś chorym jest przestępstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość kawałek nieba napisał:

Fantazja?Raczej autopsaja a Ty skończ bredzić bo tego też są granicę może właśnie w Sądzie .Nazywanie kogoś chorym jest przestępstwem.

Już się boję. Tylko znów nie pomyl kogoś z kim. Takie "niebo" to czarne niebo. Takich ludzi jak ty, nie warto uczyć czegokolwiek. Pisz sobie tu, po mnie inni ci powiedzą co myślą. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Już się boję. Tylko znów nie pomyl kogoś z kim. Takie "niebo" to czarne niebo. Takich ludzi jak ty, nie warto uczyć czegokolwiek. Pisz sobie tu, po mnie inni ci powiedzą co myślą. 

 

Spokojnie szkoda nerwów. To jest jak walka z wiatrakami... Zawsze znajdzie się ktoś i coś...🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja sie zgodze jedynie z tym, ze od dzieci mozemy sie wiele nauczyc :)

Ludzi ze spedzania ich wlasnego czasu bym nie rozliczala, nie kazdy jest w stanie fizycznie pojsc na wycieczke w gory itp., skoro ludzie pisza znaczy, ze tego potrzebuja - lepsze to niz palenie papierosow czy picie ;)

Ja lubie czytac te milosne wyznania roznych ludzi, sa urocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men

Mamy XXI wiek, media społecznościowe coraz częściej zastępują kontakty bezpośrednie, można narzekać że to źle, ja uważam że to efekt uboczny cyfrowego postępu technologicznego. Po prostu tak jest łatwiej i szybciej. Więc niekoniecznie wirtualne znajomości są substytutem tych realnych, często jest to świadomy wybór, zwłaszcza wśród młodych ludzi.

Ps. Zaglądam tu raz na parę miesięcy i widzę, że jeżeli chodzi o kulturę dyskusji forum trzyma poziom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

autorka połowicznie ma racje, ale tylko połowicznie. Niektórzy rzeczywiście używają forum bo inne kanały komunikacji zawiodły z różnych względów, i rzeczywiście może to być pułapka.

z drugiej strony... czy przed postępem technologicznym, nie wysyłało sie czasem miłosnych listów? To też był wirtual. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×