MisiaBoża 5 Napisano 1 godzinę temu Czas start. Wersja ostatateczna. Obserwuje wszystko mam cie na oku a nawet na 3 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
MisiaBoża 5 Napisano 1 godzinę temu Łyżkę która chciałam już wygięłam 🫡 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
jebaka zawadiaka 4 Napisano 1 godzinę temu weź leki Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
MisiaBoża 5 Napisano 1 godzinę temu Na niebieska pigulke juz za późno Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 59 minut temu 4 minuty temu, MisiaBoża napisał: Łyżkę która chciałam już wygięłam 🫡 Słyszysz głosy? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
MisiaBoża 5 Napisano 59 minut temu Przed chwilą, Viavia napisał: Słyszysz głosy? Haaahaa aaaa Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 50 minut temu To stare wyżej, szukałem coś starszego Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
MisiaBoża 5 Napisano 49 minut temu 🪄 no to żegnam Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
TnT 5 Napisano 39 minut temu co dziś jemy? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 39 minut temu 8 minut temu, MisiaBoża napisał: Ta napewno ci się spodoba Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 35 minut temu Brałaś coś dzisiaj na poprawę humoru policjantko Patrycjo ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
TnT 5 Napisano 31 minut temu (edytowany) 9 minut temu, Viavia napisał: Ta napewno ci się spodoba na moje oko MisiaBoża nie lubi patyków , sorry ale percepcja stereotypowa tego i tego byłaby jej nakazywać użyć sztućca po uprzednim wyjęciu z zmrożonego woreczka w taki upał, to chyba wanila-rasbery Edytowano 29 minut temu przez TnT Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach