Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
JaWa

Joga

Polecane posty

Hej! Szukałam jakiegoś aktualnego tematu ale nie znalazłam 😞 

Od jakiegoś czasu staram się być bardziej aktywna. Naczytałam się na różnych portalach m.in. tu https://joyinme.co/ o zmianie życia dzięki jodze, sposobu myślenia, no ogólnie, że dobre dla zdrowia i psychiki. Tylko problem jest taki, że no jakoś nie czuję tego flow. W sensie no nie mogę się skupić. Jak już kupiłam, mate i inne akcesoria do jogi, to chciałabym to jakoś porządnie ogarnąć. Macie jakieś protipy na naukę? Albo możecie polecić coś co mi pomoże? Jakieś nieskomplikowane pozycje takie na początek? 

Z góry dzięki ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Hej, to ja odpowiem.

Moja przygoda z joga zaczęła się 10 lat temu. Najpierw zainteresowało mnie to, co ludzie mówili o zmianach w duszy i w ogóle o zmianach, które się dzieją pod wpływem jogi i najpierw szukałam filmików na yt i trochę zaczęłam ćwiczyć sama. Potem, jak już wiedziałam, co i jak, poszłam na zajęcia. I to był przełom. Z każdych zajec wracałam uskrzydlona i pełna radosci. Skończyłam dwa kursy dla instruktorów i teraz już ćwiczę codziennie. Jeżeli interesują Cię szczegoly wpływu jogi - chętnie odpowiem.

Teraz tipy: jeśli jesteś osoba energiczna i dynamiczna wybierz styl ashtanga yoga lub vinyasa. Yoga jest dość urazowa, wiec trzeba do niej podchodzić mądrze. 3 godziny przed zajęciami nie jeść, nie ćwiczyć w czasie okresu pozycji odwróconych i wszystkie zajęcia jogi zaczynac od solidnej rozgrzewki. Tu wystarczy 5, 6 powitań słońca a i 5 powitań słońca b, ale to absolutna konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zajęcia w szkole jogi. Buduje się wtedy taki fajny klimat do ćwiczeń i jest większa motywacja. Jest też łatwiej się skupić i wyłączyć umysł, co daje takie przyjemne odprężenie po. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o dom???? To co polecacie albo jakie filmiki polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×