Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toma

Czy ciąża jest możliwa przy takich zabezpieczeniach??

Polecane posty

Gość toma

Witam, mam już syna i na pewno nie planuję mieć więcej dzieci przynajmniej w ciągu kilku następnych lat. Od trzech lat mam założoną wkładkę gynetics multiload, która jest 5 letnia, ale wiadomo już dość długo ją w sobie noszę. Z mężem współżyjemy z prezerwatywą i zwykle nie kończy on we mnie jednak ostatnio było inaczej. Dokładnie w dni płodne skończył we mnie(ale w kondomie), a ja na drugi dzień wzięłam tabletkę po, bo bałam się, że coś mogło przecieknąć dołem. Dzisiaj minął tydzień od tamtego stosunku i bardzo boli mnie żołądek. Dostałam biegunki, ale nie wymiotowałam. Znowu zaczęłam schizować o ciąży mimo, że byłoby to bardzo trudne. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toma

Kurczę martwię się... A może któraś z was miała taką wpadkę mimo wielu zabezpieczeń? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chwilkę- masz wkladke+ prezerwatywa i do tego tabletka po ? Przepraszam ze to napisze ale czy Ty masz cos z glowa ? Serio myslisz ze mozesz byc w ciazy ? Po co Ci ta tabletka po ? Rozwalasz sobie organizm. Jak masz takie schizy to moze odpusc sobie wspolzycie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To mogło być niepokalane poczęcie. Historia zna takie przypadki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndbdbdn

Żołądek Cię boli od tego syfu tabletki dzień po 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umyć

O matko autorko ty jesteś nienormalna, myślisz że mając wkładkę i prezerwatywę zaszłaś w ciążę?? Faszerujesz się dodatkowo hormonami w tabletce dzień po?Nie powinnaś wogole współżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela38

To ja ci powiem że my nie stosujemy żadnych zabezpieczeń, cały czas stosunek przerywany i przez 15 lat nie zaszłam w nieplanowaną ciążę, mamy czwórkę planowanych dzieci. Bardzo chciałabym jeszcze jedno dziecko,ale jestem po czterech cesarkach i lekarz mi zakazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×