Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Magdalena

Faceci z Ukrainy

Polecane posty

Gość 83839

Mało tego znam ukrainca który pracuje w Polsce i jest męskim feminista, mówi że faceci to chamy i kobiety mają ich tylko do rozplodu xD i współczuję że kobiety muszą żyć z facetami którzy są prymitywni jak małpy, jego dziewczyna to ukrainka ale waży ze 100 kilo i ja kocha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paooola
Dnia 20.07.2019 o 12:30, Gość Gość napisał:

Mąż przyjaciółki jest z Ukrainy, dzięki tej znajomości wiele dostrzegłam.  On ma firmę, zatrudnił żonę, to znaczy zmienił tą działalność na spółkę z żoną. Ona dofinansowana, zadbana, sporo czadu wolnego. Ja przy niej jak kopciuch wyglądam, pracuje na etacie i nie wymagam pracy od męża, ale czasu dla siebie już tak. Nie jestem brzydsza od niej, tylko bardziej zaorana obowiązkami. Czego najbardziej jej zazdroszczę? Jak on kocha dzieci! Mój mąż nie kocha naszej córki nawet w 5 procentach w porównaniu do tego kolegi. Boli mnie to kiedy jeden bawi się z dzieckiem, a drugi nie zauważa swojego. Ten facet uczy mojego męża bycia ojcem i mężem, nieraz mu razem z moją przyjaciółką prali głowę, że źle się zachował w danej sytuacji, a mąż w odwecie przestał ich lubić,a mnie nawet zaczął wyzywać jak już pójdą. Każde nasze spotkanie kończy się agresja męża, bo nie może znieść, że nie umie nic złego na tamtego wymyślić, chciałby, ale nie ma czego się czepnąć.Myślę, że to się skończy rozwodem. Natomiast, nie każdy Ukrainiec jest taki sam, jak i nie każdy Polak, ale ja bym próbowała. 

Ja nie znam Ukraińców ale znam rosjanina który który studiuje fizykę w Polsce i takiego gentlemana starej daty prozno szukać w Polsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika
Dnia 19.07.2019 o 11:45, Gość Magdalena napisał:

Masz jakiś przykład, masz partnera....

tak bylam w zwiazku z facetem z Ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Polką która ma 19 lat a mój partner jest z Ukrainy i ma 24 lata. Nie zawsze jest idealnie bo są kłótnie ale się kochamy i pakujemy ze sobą wsiąść ślub ale od pewnego czasu mój narzeczony jest pod wpływem kolegow. Jak mam to rozumieć ? Kocham go i nie chce go stracić czy może któraś z was podpowiedziała by mi co mam robić w takiej sytuacji?

 

Edytowano przez Patrysiiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra
 

Polki powinny chodzić z Polakami i rodzić im dzieci bo to wzmacnia naszom krew a nie oglondać sie za obcymi. Uczcie sie histori bo narody kturych kobiety sie wszeteczniły z dzikusami przepadały. 

Cała ta multi-homo-kulti moda służy zniszczeniom państw europejskich. Bolszewicy chcom mieć masy ciemnych mieszańców bez tradycji i histori i Boga bo nimi łatwiej bendzie rzondzić. Temu wmawiaja białym kobietom by rozmnażały sie z mużynami i turbanami a białym chłopakom by zostawali gejami i nie robili dziewczynom dzieci. 

Polska dla Polaków! Ziemia dla ziemniaków! Księżyc dla księży! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra
 

Jesteś rasistką 

Rasa dla rasistów! Seks dla seksistów! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra

Konie dla koniobijców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra
 

A koniobijcy dla koni:)

Słonina dla słoni! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2019 o 11:01, Gość Magdalena napisał:

Cześć,

poznałam chłopaka z Ukrainy, na pierwszy rzut oka super wygląda, dobrze sieubiera, ładnie pachnie, pracuje, ma ambicje i plany. Zastanawia tylko mnie czy to moze być wszystko prawdziwe. Ma ktoś w swoim otoczeniu chłopaka z Ukrainy, może mąż, partner, kolega co sądzicie o poważniejszych związkach...

Dzięki za merytoryczne i szczere wypowiedzi. Tylko proszę bez historycznych wypowiedzi. 

 

Nie wiem czy jeszcze się spotykacie, ale napiszę Ci w taki sposób. Z tego, w jaki sposób pisałaś, sprawiasz wrażenie osoby wystarczająco inteligentnej, żeby wiedzieć, że ludzie są różni i nic nie zależy od kraju pochodzenia. Natomiast samo pisanie w stylu "Wszystko jest super, ale nie jestem pewna, bo jest z Ukrainy..." na forum nie jest w porządku wobec niego. Tym bardziej, że dopiero się wtedy poznaliście.

Jestem z Ukrainy i tak to widzę.

Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×