Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co mają na myśli kobiety po 30stce kiedy mówią, że nie mają już 15 lat, żeby chodzić z kimś kilka lat?

Polecane posty

Gość Kiss
15 minut temu, Gość Fetysz44 napisał:

Szybko, szaleńców nie brakuje.

Poł roku to jednak przesada w każdym wieku, chyba, że po pół roku zdeklarowali, że marzą o ślubie i dzieciach i jeśli się uda, to z tą właśnie kobieta. Po roku można się dobrze poznać, po roku-dwóch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
19 minut temu, Gość Kiss napisał:

Poł roku to jednak przesada w każdym wieku, chyba, że po pół roku zdeklarowali, że marzą o ślubie i dzieciach i jeśli się uda, to z tą właśnie kobieta. Po roku można się dobrze poznać, po roku-dwóch. 

Po pół roku się zadeklarowali pierścionkiem, a ślub było po roku od zareczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak się spotka odpowiednią osobę to się wie nawet i po miesiącu. Jak się spotka nieodpowiednia osobę, to nawet po 10 latach sie nie jest pewnym. W dzisiejszych czasach gdy ludzie mają fejsbuki, instagramy, to naprawdę dużo można powiedzieć o danej osobie nawet jej nie znając osobiście - jak spędza czas, czym sie interesuje, czy jest blisko z rodziną, co lajkuje, czyta, ogląda. Po takim pierwszym reaserchu już wstępnie wiesz czy do Ciebie pasuje i czy byś się w tym życiu odnalazł/a. Potem jest kwestia poznania uspososobienia, jaki ma charakter, o czym mówi, jakie ma cele w życiu i to się po prostu czuje czy Cię do niej ciągnie czy nie. Tu nie chodzi, by wyskakiwać z pierścionkiem po 3 miesiacach. Z samej rozmowy czasem wynika czy ktoś z Tobą by przyszłość widział. Mojego faceta poznałam na wiosnę i już po miesiącu nieśmiało sugerował, że może wspólne wczasy? Pytał jak świeta spędzam i czy może je spedzimy razem chociaź w części. Niby przypadkiem rzucał teksty, czy lubie tańczyć, bo za rok wesele jego brata. Niby wprost ze mną małżeństwa nie planował, ale było to czuć, że poważnie o mnie myśli. Potem się pojawiły teksty, że chciałby sie codziennie ze mną budzić, że gdybyśmy zamieszkali razem to on by robił to a to, tak się to rozwijało. Każdy zwiazek się musi rozwijac, na dalsze etapy przechodzić. Gdy jest sie ze soba tylko dla samego bycia i nie ma tego typu rozmów, to widać z miejsca, że z tego nic dalej nie bedzie. Pracownik przychodząc do pracy dostaje 3 miesiące i albo sie sprawdzi albo do widzenia. Na co niby potrzeba w związku tych 3 lat? Jak z kimś jesteś powiedzmy po pól roku i nastepne 3 miesiące z nim pomieszkasz, to po tym czasie wiesz już wszystko co powinieneś i nic nowego sie nie dowiesz. Jak Ci coś nie pasuje i gdzieś coś zgrzyta, to trzeba się rozejśc, a nie czas i nerwy tracić usiłujac dopasować coś, co po prostu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 minutę temu, Gość Ggg napisał:

Po pół roku się zadeklarowali pierścionkiem, a ślub było po roku od zareczyn

Moim zdaniem desperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
37 minut temu, Gość Fetysz44 napisał:

Szybko, szaleńców nie brakuje.

Oni są szczęśliwi.Sa razem już długo.Zreszta mój mąż powiedział że już po 2 miesiącach wiedział że chce że mną zostać, tylko nic nie mówił żeby mnie nie przestraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Moim zdaniem desperacja.

Desperacja byłoby gdyby nie mieli żadnego innego wyboru i nikt inny ich nie chcial, ale każdy ma swoje zdanie🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak się spotka odpowiednią osobę to się wie nawet i po miesiącu. Jak się spotka nieodpowiednia osobę, to nawet po 10 latach sie nie jest pewnym. W dzisiejszych czasach gdy ludzie mają fejsbuki, instagramy, to naprawdę dużo można powiedzieć o danej osobie nawet jej nie znając osobiście - jak spędza czas, czym sie interesuje, czy jest blisko z rodziną, co lajkuje, czyta, ogląda. Po takim pierwszym reaserchu już wstępnie wiesz czy do Ciebie pasuje i czy byś się w tym życiu odnalazł/a. Potem jest kwestia poznania uspososobienia, jaki ma charakter, o czym mówi, jakie ma cele w życiu i to się po prostu czuje czy Cię do niej ciągnie czy nie. Tu nie chodzi, by wyskakiwać z pierścionkiem po 3 miesiacach. Z samej rozmowy czasem wynika czy ktoś z Tobą by przyszłość widział. Mojego faceta poznałam na wiosnę i już po miesiącu nieśmiało sugerował, że może wspólne wczasy? Pytał jak świeta spędzam i czy może je spedzimy razem chociaź w części. Niby przypadkiem rzucał teksty, czy lubie tańczyć, bo za rok wesele jego brata. Niby wprost ze mną małżeństwa nie planował, ale było to czuć, że poważnie o mnie myśli. Potem się pojawiły teksty, że chciałby sie codziennie ze mną budzić, że gdybyśmy zamieszkali razem to on by robił to a to, tak się to rozwijało. Każdy zwiazek się musi rozwijac, na dalsze etapy przechodzić. Gdy jest sie ze soba tylko dla samego bycia i nie ma tego typu rozmów, to widać z miejsca, że z tego nic dalej nie bedzie. Pracownik przychodząc do pracy dostaje 3 miesiące i albo sie sprawdzi albo do widzenia. Na co niby potrzeba w związku tych 3 lat? Jak z kimś jesteś powiedzmy po pól roku i nastepne 3 miesiące z nim pomieszkasz, to po tym czasie wiesz już wszystko co powinieneś i nic nowego sie nie dowiesz. Jak Ci coś nie pasuje i gdzieś coś zgrzyta, to trzeba się rozejśc, a nie czas i nerwy tracić usiłujac dopasować coś, co po prostu nie pasuje.

Mój chłopak na początku znajomości (ok. 3 mce) spytał czy chcę wyjśc za mąż, mieć dzieci i ew. ile :) Okazało się, że mamy podobne preferencje co do przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
11 minut temu, Leżaczek napisał:

53 minuty temu, Gość Kiss napisał: Mój chłopak na początku znajomości (ok. 3 mce) spytał czy chcę wyjśc za mąż, mieć dzieci i ew. ile Okazało się, że mamy podobne preferencje co do przyszłości... X ma szczęście, że nie czytał 4 lata kobiet w internecie i nie wymaga dziewicy 😞

On ma duzo kolezanek, nie musi czytac wypowiedzi w Internecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam na wp.pl  artykuł "zero 30tek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

To prawda, na portalu gdzie mozna zalozyc blokade wiekowa, wielu facetow w wieku 30-40 lat blokuje mozliwosc pisania paniom po 30. To troche niesprawiedliwe, wiele z nich wyglada mlodziej od nich.

Napisal do mnie kiedys taki 46-latek, kiedy mu odpisalam, ze za duza roznica wiekowa, odpowiedzial, ze mial dziewczyne o wiele mlodsza ode mnie :)

Jak widac, jakos im nie wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jakie to ma znaczenie że wyglądają młodziej. Przecież tu o charakter, z...y ,chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jakie to ma znaczenie że wyglądają młodziej. Przecież tu o charakter, z...y ,chodzi.

Większość facetów mówiła, że o wygląd. A charakter od wieku nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Charakter może i od wieku trochę zależy ale głównie chyba od doświadczenia życiowego.   Jak po 30 to już tylko rozwodki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kiss napisał:

Poł roku to jednak przesada w każdym wieku, chyba, że po pół roku zdeklarowali, że marzą o ślubie i dzieciach i jeśli się uda, to z tą właśnie kobieta. Po roku można się dobrze poznać, po roku-dwóch. 

Najlepsze i najtrwalsze według moich obserwacji są właśnie związki gdzie wszystko idzie szybko a nie te przechodzone i w sumie z przyzwyczajenia. Im dłużej tym bardziej się ciężko zdecydować. Pytanie zadane chyba przez gimbusa bo odpowiedz raczej jasna dla rozumnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
24 minuty temu, Gość Kiss napisał:

To prawda, na portalu gdzie mozna zalozyc blokade wiekowa, wielu facetow w wieku 30-40 lat blokuje mozliwosc pisania paniom po 30. To troche niesprawiedliwe, wiele z nich wyglada mlodziej od nich.

Napisal do mnie kiedys taki 46-latek, kiedy mu odpisalam, ze za duza roznica wiekowa, odpowiedzial, ze mial dziewczyne o wiele mlodsza ode mnie 🙂

Jak widac, jakos im nie wyszlo 🙂

Do mnie tez tak pisali. Jakby mnie to miało cokolwiek interesować? Tak jak piszesz, nie wyszło im. 2. Może była mniej inteligentna i brzydsza ode mnie, dlatego chciała starego dziada. 3. To, ze z nim byla nie oznacza, ze ha muszę. 4. Może gościu sobie to wymyślił 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
21 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Do mnie tez tak pisali. Jakby mnie to miało cokolwiek interesować? Tak jak piszesz, nie wyszło im. 2. Może była mniej inteligentna i brzydsza ode mnie, dlatego chciała starego dziada. 3. To, ze z nim byla nie oznacza, ze ha muszę. 4. Może gościu sobie to wymyślił 😂 

Bo faceci nie mają poczucia zenady.Zwlaszcza Ci starzy.Pisal do skutku i jedna się złapała😂ale szybko się opamiętała.A przegrywy z forum będą pisać jakie to baby po 30 stce okropne.W realnym życiu 30stolatek bierze 30stolatke i jakoś nie wygląda na nieszczesliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×