Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werty

Pytanie do osób po 30 i starszych

Polecane posty

Gość werty

Czy ktos z waszych kolegów,  kolezanek, z klasy ( podstawówka, liceum) juz nie zyje? Ja sie jakis czas temu dowiedziałam o zaczadzeniu kolezanki, byl to szok... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Tak, dwie wypadki samochodowe (jeden bardzo nietypowy, bo jechali w 5 osob, jej rodzice, jej syn 5letni i siostra i w wypadku zginal jej tata i wlasnie ona) i jedna kolezanka miala raka mozgu (bola ja glowa, ale lekarze odsylali ja z receptami i dowiedziala sie pozno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya

Tak, kolega, zmarl w 7kl. podstawowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta g

Tak. Samobójstwo. Ale nie z klasy tylko ze szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak. I to nawet sporo osób (duża szkoła 7 klas ). Jakaś taka seria czarna była jak mieliśmy 19-20 lat, kilka wypadków, 2 samobójstwa. 2 osoby zmarły niedawno na raka. Z tych przypadkow o których wiem to co najmniej 8 osób nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiem o  3 osobach: tętniak, samobójstwo i komplikacje przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werty
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak. I to nawet sporo osób (duża szkoła 7 klas ). Jakaś taka seria czarna była jak mieliśmy 19-20 lat, kilka wypadków, 2 samobójstwa. 2 osoby zmarły niedawno na raka. Z tych przypadkow o których wiem to co najmniej 8 osób nie żyje.

a w jakim były wieku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja ja
1 minutę temu, Gość werty napisał:

a w jakim były wieku? 

Wisielce to 13,14 a rakowcy 16i 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mm mm

Tak, kilka osob, samobojstwa, choroba serca, tetniak, rak. Rocznik 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Mm mm napisał:

Tak, kilka osob, samobojstwa, choroba serca, tetniak, rak. Rocznik 1985

ale to chyba z całej szkoły? Bo nei uwierzę, ze z klasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina1983
1 godzinę temu, Gość werty napisał:

Czy ktos z waszych kolegów,  kolezanek, z klasy ( podstawówka, liceum) juz nie zyje? Ja sie jakis czas temu dowiedziałam o zaczadzeniu kolezanki, byl to szok... 

Ze szkoły podstawowej to nie wiem, nie mieszkam tam od wielu lat, rodzice też nie, nie mam żadnych znajomości z podstawówki, i dobrze , nie bylam lubiana bo się uczyłam dobrze a rodzice mieli dwa sklepy, wiec  ludzie ze wsi nas nie lubili.

Z liceum o ile wiem, to każdy żyje.

Ze studiów to też ciężko powiedzieć, utrzymuję kontakt z 6 osobami. w sumie, nie obchodzi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Mówisz do ludzi 30+ bo chcesz wiedzieć czy ze starości już ktoś z klasy umarł, czy o co chodzi  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z lat szkolnych wszyscy żyją. Kolega ze studiów zmarł na 4tym roku na nowotwór kości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
2 minuty temu, Gość xyz napisał:

Mówisz do ludzi 30+ bo chcesz wiedzieć czy ze starości już ktoś z klasy umarł, czy o co chodzi  ?

Może jest ciekawa jak dużo śmierci chodzi po młodych ludziach, mimo wszystko motywacja dziwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rocznik 88, jedna osoba z klasy z  liceum- samobójstwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dwa nowotwory i to narządów płciowych, jestem pielęgniarką na onkologii i niestety spotkaliśmy się w takich okolicznościach 😮 jedna znajoma po próbie samobójczej:-( dwie po udanych(*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne tooo
4 minuty temu, Gość Anna napisał:

Może jest ciekawa jak dużo śmierci chodzi po młodych ludziach, mimo wszystko motywacja dziwna...

ja przeżyłam duży szok, pochowałam bacie na raka starsza osoba bywa, a za dwa lata idęcmentarzem patrzę koleżanka z mojej klasy ze szkoły podstawowej też leży na tym cmentarzu dwa groby dalej (podbno też rak) młoda dziewzcyna zmarła w Liceum

na prawde byałm w cieżkim szoku, jeszcze jeden kolega z gimnzajum zaćpał się i też na tym samym cmentarzu a wszyscy jeden rocznik

ja sie boje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werty

Zastanawiam sie po prostu,  co jest najczęstszym powodem smierci w młodym wieku, i czy to czeste wypadki ze ktos z klasy nie zyje, jesli chodzi o roczniki lat 70, 80. w sumie to tez nie mam z większoscia ludzi zadnego kontaktu, tak myslałam co sie z nimi dzieje, czy zyja w ogóle , itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Ewelina1983 napisał:

Ze szkoły podstawowej to nie wiem, nie mieszkam tam od wielu lat, rodzice też nie, nie mam żadnych znajomości z podstawówki, i dobrze , nie bylam lubiana bo się uczyłam dobrze a rodzice mieli dwa sklepy, wiec  ludzie ze wsi nas nie lubili.

Z liceum o ile wiem, to każdy żyje.

Ze studiów to też ciężko powiedzieć, utrzymuję kontakt z 6 osobami. w sumie, nie obchodzi mnie to.

Wiejska mentalność jest okropna:-( jedna koleżanka z klasy była córką sołtysa, a w tej wsi miał on swojego oponenta który rok w rok nie był na to stanowisko wybierany i z zemsty podjudzał ludzi na sołtysa i jego rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2345

O śmierciach nic mi nie wiadomo za to jeden kolega z podstawówki jeździ od 7 lat na wózku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×