Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łoło

czy zwiazki z duza roznica lat gdzie kobieta jest starsza maja jakies szanse czy

Polecane posty

Gość łoło

czy tylko romans zazwyczaj wchodzi w gre? zakladajac, ze chlopak jest calkiem do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfhdfshdfs

ile też znaczy dużo? 18 lat starszej nie chciałem a laska mega laska 50 lat i taka figura nogi do nieba. niestety zmarszczki i fakt że za 10 lat będę ruuchał babcie jakoś mnie odrzuciły:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przyznaj się jak duża ta różnica 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoło

9 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 minuty temu, Gość łoło napisał:

9 lat...

To zależy tylko od was. Skoro wciąż to rozkminiasz, to chyba jednak masz z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość dsfhdfshdfs napisał:

ile też znaczy dużo? 18 lat starszej nie chciałem a laska mega laska 50 lat i taka figura nogi do nieba. niestety zmarszczki i fakt że za 10 lat będę ruuchał babcie jakoś mnie odrzuciły:classic_biggrin:

Autor mówi o związku a nie o uchaniu, to coś wymaga miłości a nie tylko penisa i otworu, ludzie i niektóre zwierzęta są zdolne do miłości, niektórzy ludzie, jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L o q

Teraz jest dużo takich związków np. Pisarz R. Mróz z pisarką K. Bondą. On 32, ona 42 lata. Moi znajomej siostra l. 43 ,  on 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoło

"rozkminiam" bo my nie jestesmy razem, ja bym chciala, ale patrze na to z jego perspektywy, ze pewnie by sie wstydzil rodziny, znajomych itd ;/ on mowi, ze mu zalezy, ale mlodemu sie moze odwidziec raz dwa. tym bardziej ze rownolatki sa kuszace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autor mówi o związku a nie o ruc*&^/ha*&^/niu,  to coś wymaga miłości a nie tylko pe*&^nisa i otworu, ludzie i niektóre zwierzęta są zdolni do miłości, niektórzy ludzie, jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Starsze kobiety tylko dla desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Starsze kobiety tylko dla desperatów.

A dla kogo grube, z markerem namalowanymi brwiami, wytatuowane,  garbate,  chamskie i wulgarne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zscdfh

Nie ma znaczenia, że jesteś starsza. Jest masa związków gdzie głównie facet jest starszy i jest pełno rozwodów. Wiek nic nie określa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayna
49 minut temu, Gość łoło napisał:

"rozkminiam" bo my nie jestesmy razem, ja bym chciala, ale patrze na to z jego perspektywy, ze pewnie by sie wstydzil rodziny, znajomych itd ;/ on mowi, ze mu zalezy, ale mlodemu sie moze odwidziec raz dwa. tym bardziej ze rownolatki sa kuszace.

Mój sie nie wstydził i na razie mu sie nie odwidzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
51 minut temu, Gość gość napisał:

Starsze kobiety tylko dla desperatów.

Na przykład dla takich jak Jason Momoa, a dla takiego bezrobotnego incelskiego kwiatu intelygencji jak Ty tylko Renia Rączkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy na ile lat wygladasz. Jednak bardziej liczy się atrakcyjnośc i dość młody wygląd, a nie wiek sam w sobie.

Jak wyglądasz na kilka lat młodsza to spoko. Jak na swój wiek to średnio. Jak na więcej to zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość L o q napisał:

Teraz jest dużo takich związków np. Pisarz R. Mróz z pisarką K. Bondą. On 32, ona 42 lata. Moi znajomej siostra l. 43 ,  on 33.

ten mróz ma 32 lata? wygląda na 10 lat więcej (!) 😮

Razem wyglądają na równolatków. Nie widac, ze on jest młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoło

Jednak wezme go tylko do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Kiss napisał:

Na przykład dla takich jak Jason Momoa, a dla takiego bezrobotnego incelskiego kwiatu intelygencji jak Ty tylko Renia Rączkowska

Tak się pocieszaj wieśniaro. Wśród celebrytów zdarzają się wyjątki, ale nie wśród zwykłych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×