Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamaktoraboisieodzieci

Mam wyższą wykształcenie 2 dzieci lat 30 i nie jestem za tęczowym , lgbt

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

MR wykazuje że mają zaburzona strukturę mózgu,wiec tak, jest to choroba.

A dresiarz bandyta w ogóle nie ma mózg i, to co z nimi robić? Przecież to nieuleczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A dresiarz bandyta w ogóle nie ma mózg i, to co z nimi robić? Przecież to nieuleczalne

Niestety, ale on ma mozg. Inaczej by nie byl w stanie pojawic sie tam gdzie pojawil i wyrazac swoich opini. Mozna go edukowac , moze po latach nie bedzie reagowal agresja , ale o tolerancji zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Wynaturzenie wedlug definicji to cos niezgodnego z natura.  Homoseksualizm wystepuje w naturze wiec nie moze byc wynaturzeniem.  Co wiecej, homoseksualizm istnieje od zarania dziejow i w wielu spoleczenstwach np. Grecji byl legalny i nawet ceniony.  Takze spojrzenie na to naturalne zjawisko zmienia sie pod wplywem subiektywnych odczuc w spoleczenstwie.  

 

Owszem wystepuje, ale z punktu widzenia natury, jest pomylka , slepa uliczka,ktora nie przyczyni sie do rozpowszechniania genow, nie przedluzy gatunku 🙂

To zawsze byla, jest i bedzie mniejszosc w naturze, ktora nie ma przyszlosci.

 

A to nie mniejszosci ustanawiaja prawa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Owszem wystepuje, ale z punktu widzenia natury, jest pomylka , slepa uliczka,ktora nie przyczyni sie do rozpowszechniania genow, nie przedluzy gatunku 🙂

To zawsze byla, jest i bedzie mniejszosc w naturze, ktora nie ma przyszlosci.

 

A to nie mniejszosci ustanawiaja prawa.

 

No i? To może ludzie bezpłodni również nie powinni mieć prawa do wchodzenia w związki małżeńskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

słownikowa definicja demokracji, może coś sie głupim rozjaśni: forma organizacji życia społecznego, w której wszyscy uczestniczą w podejmowaniu decyzji i szanują prawa i wolność innych ludzi

To jest definicja demokracji bezposredniej, ktora juz nie ma miejsca  chyba nigdzie na swiecie.

Wariant najczestszy dzis istniejacy to demokracja posrednia, ktora zaklada sprawowanie wladzy poprzez wybranych przedstawicieli, a zrodlo wladzy stanowi wola WIEKSZOSCI obywateli 🙂

Wiec, sorki mniejszosc nie moze narzucic swoich pogladow wiekszosci. Zawsze mozna wyjechac do bardziej tolerancyjnego panstwa, proponuje Emiraty,  mozna tam za darmo dostac lekcje co to jest prawdziwa dyskryminacja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gwoździk napisał:

To jest klucz, o którym zapominają czasem zarówno większości, jak i mniejszości 🙂

Gdyby kazdy mogl robic co chce, nikt nie bylby prawdziwie wolny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gosc napisał:

Niestety, ale on ma mozg. Inaczej by nie byl w stanie pojawic sie tam gdzie pojawil i wyrazac swoich opini. Mozna go edukowac , moze po latach nie bedzie reagowal agresja , ale o tolerancji zapomnij.

w naturze występuje też kanibalizm, ale chyba nie jest on normalny? Porzucanie młodych przez rodziców również. Natura bywa kapryśna. Jak słyszysz, że ktoś się rozwiódł albo ma niepełnosprawne dziecko to współczujesz mu, ale przecież nie nienawidzisz. Rodzic taką sytuację akceptuje, ale przecież nie ma się z czego cieszyć bo to nic pożądanego. Ja podobnie mam wobec ludzi homoseksualnych i innych odmieńców. Współczuję, bo to odchylenie. Podobnie miałabym do swoich dzieci, z bólem serca ale zaakceptowałabym ten fakt i wspierała, tak samo jak np. dziecko zostałoby samotnym rodzicem. Jednak chciałabym dla swojego dziecka lepszego losu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
41 minut temu, Gość gosc napisał:

Niestety, ale on ma mozg. Inaczej by nie byl w stanie pojawic sie tam gdzie pojawil i wyrazac swoich opini. Mozna go edukowac , moze po latach nie bedzie reagowal agresja , ale o tolerancji zapomnij.

Nie ma , to tylko pecherzyk mozgowy z zatechlym powietrzem w środku. Wystarczy żeby nie robić w gacie,  ale za mało na myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
30 minut temu, Gość gosc napisał:

To jest definicja demokracji bezposredniej, ktora juz nie ma miejsca  chyba nigdzie na swiecie.

Wariant najczestszy dzis istniejacy to demokracja posrednia, ktora zaklada sprawowanie wladzy poprzez wybranych przedstawicieli, a zrodlo wladzy stanowi wola WIEKSZOSCI obywateli 🙂

Wiec, sorki mniejszosc nie moze narzucic swoich pogladow wiekszosci. Zawsze mozna wyjechac do bardziej tolerancyjnego panstwa, proponuje Emiraty,  mozna tam za darmo dostac lekcje co to jest prawdziwa dyskryminacja 😉

Urzekły mnie te wyjaśnienia, ale znajomość dwóch terminów  zupełnie nie sprawia że rozumiesz demokrację.  Mnie nie oszukasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
20 minut temu, Gość Gość napisał:

w naturze występuje też kanibalizm, ale chyba nie jest on normalny? Porzucanie młodych przez rodziców również. Natura bywa kapryśna. Jak słyszysz, że ktoś się rozwiódł albo ma niepełnosprawne dziecko to współczujesz mu, ale przecież nie nienawidzisz. Rodzic taką sytuację akceptuje, ale przecież nie ma się z czego cieszyć bo to nic pożądanego. Ja podobnie mam wobec ludzi homoseksualnych i innych odmieńców. Współczuję, bo to odchylenie. Podobnie miałabym do swoich dzieci, z bólem serca ale zaakceptowałabym ten fakt i wspierała, tak samo jak np. dziecko zostałoby samotnym rodzicem. Jednak chciałabym dla swojego dziecka lepszego losu. 

To oddaj je do ludzi mądrzejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość gość napisał:

ale skoro jesteś homofobem bo jesteś, to jakie to wyzwisko? To stwierdzenie faktu, jak to ze ktoś jest brunetem, albo  studentem

Co wy macie z tymi fobiami ?

Ja mysle, ze ona sie ich nie boi , ona sie ich brzydzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
48 minut temu, Gość gosc napisał:

No i? To może ludzie bezpłodni również nie powinni mieć prawa do wchodzenia w związki małżeńskie?

Czemu nie ? Sa kobieta i mezczyzna, a to kobiety i mezczyzni zawieraja malzenstwa 😉 

Osoby tej samej plci co najwyzej moga zawrzec zwiazek cywilnoprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Xxx napisał:

Urzekły mnie te wyjaśnienia, ale znajomość dwóch terminów  zupełnie nie sprawia że rozumiesz demokrację.  Mnie nie oszukasz 

Nie musze cie oszukiwac.

Ja wiem, ze mam racje i to jest wlasnie demokracja- rzady wiekszosci, nie mniejszosci 🙂

Oszukujesz co najwyzej sam siebie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwoździk
46 minut temu, Gość gosc napisał:

Gdyby kazdy mogl robic co chce, nikt nie bylby prawdziwie wolny 😉

Ale ludzie nie chcą być prawdziwie wolni. Już Erich Fromm to dostrzegł dawno temu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Czemu nie ? Sa kobieta i mezczyzna, a to kobiety i mezczyzni zawieraja malzenstwa 😉 

Osoby tej samej plci co najwyzej moga zawrzec zwiazek cywilnoprawny.

 

Bezpłodni oraz ludzie którzy nie chcą mieć dzieci korzystają z przywileju jaki jest im dany, ponieważ nie jest to do zweryfikowania czy będzie potomstwo czy też nie. Jednak jest potencjał i szansa. U homoseksualistów tego potencjału nie ma już na starcie. Małżeństwo jest w interesie państwa i dlatego istnieje w takiej formie, homoseksualiści mogą wziąć ślub humanistyczny + podpisać dokumenty na własną rękę dotyczące wspólnot. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Co wy macie z tymi fobiami ?

Ja mysle, ze ona sie ich nie boi , ona sie ich brzydzi 🙂

Obrzydzenie to też fobią nieuku. Jak ktos sie boi lub brzydzi pająków to arachnofobia itp itd. Teraz to was w tych szkolach ucza chyba tylko jak bez opieki do kibla trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie musze cie oszukiwac.

Ja wiem, ze mam racje i to jest wlasnie demokracja- rzady wiekszosci, nie mniejszosci 🙂

Oszukujesz co najwyzej sam siebie.

 

A to mi zrodlo wiedzy🤣 no ale masz racje, z glupimi nie gadam, bo szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

 

 

Bezpłodni oraz ludzie którzy nie chcą mieć dzieci korzystają z przywileju jaki jest im dany, ponieważ nie jest to do zweryfikowania czy będzie potomstwo czy też nie. Jednak jest potencjał i szansa. U homoseksualistów tego potencjału nie ma już na starcie. Małżeństwo jest w interesie państwa i dlatego istnieje w takiej formie, homoseksualiści mogą wziąć ślub humanistyczny + podpisać dokumenty na własną rękę dotyczące wspólnot. 

Dlugi wywod ale co to zmienia, chcesz wyjsc za geja czy jak? Ok geje nie będą mieć dzieci i to piwiedzmy jest szkoda panstwa....a jaka to roznica dla panstwa czy nie beda ich mieli bez slubu czy po slubie i po jakiej formie tego ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dlugi wywod ale co to zmienia, chcesz wyjsc za geja czy jak? Ok geje nie będą mieć dzieci i to piwiedzmy jest szkoda panstwa....a jaka to roznica dla panstwa czy nie beda ich mieli bez slubu czy po slubie i po jakiej formie tego ślubu?

Taka, że instytucja małżeństwa została stworzona w konkretnym celu, dlatego właśnie dla państwa niespecjalnie ma znaczenie czy małżonkowie płci odmiennej biorą ślub bo łączy ich głęboka przyjaźń i namiętność czy chcą po prostu stworzyć zgodny związek małżeński z rozsądku, który ułatwi im różne sprawy dotyczące ich przyszłych dzieci - obywateli państwa. To jest jedyny interes państwa by udzielać ślubu. Homoseksualiści jako związek państwa kompletnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dla Ciebie są to bzdury, dla mnie istotne kwestie i mam prawo do takiego myślenia. Wychowałaś się w rodzinie patologicznej i to rzutuje na Twoje życie i obecne poglądy. Nic z tego nie jest Twoją winą, ale takie są fakty. Ja wychowałam się w szczęśliwej rodzinie, a rodzice wspierają mnie do dziś, choć każdy na swój sposób, dlatego dla mnie kobiety i mężczyźni jednak nieco się różnią i w moim małżeństwie i podejściu do dzieci moim oraz małżonka również te różnice widzę.

Nie pisałam o namiętnym migdaleniu, tylko o całowaniu. Ok, przy dzieciach czegoś takiego nie robię, ale jakieś przytulanie, dotyk, buziak mają miejsce i niczego złego w tym nie widzę. Ale dwóch facetów zachowujących się w ten sposób budzi we mnie niesmak. I nie ma to nic wspólnego z moimi poglądami, a dzieje się bezwarunkowo.

We mnie tez dwóch facetów budzi niesmak, ale tak samo budzi niesmak jak widuje faceta z kobieta publicznie sie migdalących, jak  jej trzyma obleśnie ręke na tyłku, itp. Płec jest bez róznicy jak dla mnie. a oni walczą zeby po prostu byc tak samo traktowani jak pary hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

 

 

Bezpłodni oraz ludzie którzy nie chcą mieć dzieci korzystają z przywileju jaki jest im dany, ponieważ nie jest to do zweryfikowania czy będzie potomstwo czy też nie. Jednak jest potencjał i szansa. U homoseksualistów tego potencjału nie ma już na starcie. Małżeństwo jest w interesie państwa i dlatego istnieje w takiej formie, homoseksualiści mogą wziąć ślub humanistyczny + podpisać dokumenty na własną rękę dotyczące wspólnot. 

Jak nie ma? Jak ktoś jest bezpłodny to nie będzie mieć dziecka nigdy. Gej zawsze może skorzystać z surogatki, a lesbijka z banku nasienia - przecież to są płodni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wice co mówi mój kolega który jest gejem ? 

Wszystkie te marsze równości  są obleśne!!! a adopcja przez pary homo powinna  być zakazana bo dziecko  powinno mieć mamę i tatę . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Taka, że instytucja małżeństwa została stworzona w konkretnym celu, dlatego właśnie dla państwa niespecjalnie ma znaczenie czy małżonkowie płci odmiennej biorą ślub bo łączy ich głęboka przyjaźń i namiętność czy chcą po prostu stworzyć zgodny związek małżeński z rozsądku, który ułatwi im różne sprawy dotyczące ich przyszłych dzieci - obywateli państwa. To jest jedyny interes państwa by udzielać ślubu. Homoseksualiści jako związek państwa kompletnie nie interesują.

Skoro nie interesują to jaki problem żeby mogli. W tej chwili od wielu lat pochodzenie  dzieci nie determinuje ich sytuacji prawnej. Więc wspomniany cel małżeństwa dawno odpadł.  To jaki problem żeby się ludzie pobierał zupełnie dowolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Wice co mówi mój kolega który jest gejem ? 

Wszystkie te marsze równości  są obleśne!!! a adopcja przez pary homo powinna  być zakazana bo dziecko  powinno mieć mamę i tatę . 

 

To przydziel rodziców każdej siericie i po tatusiu dzieciom których ojcowie nie płacą ba nie alimentów itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jak nie ma? Jak ktoś jest bezpłodny to nie będzie mieć dziecka nigdy. Gej zawsze może skorzystać z surogatki, a lesbijka z banku nasienia - przecież to są płodni ludzie.

No oczywiscie, i jak to sobie wyobrażasz, powiedzą, że śluby hetero ale najpierw załatwią wszystkim bezpłatne badania czy są płodni a potem "spowiedź" czy na pewno chcą mieć dzieci? 😄 tego się zrobić nie da. 

Korzystanie z surogatek z tego co kojarze w Polsce jest zabronione, nie wiem jak z bankami spermy, czy korzystać mogą pary mieszane, ale też jest to u nas w Polsce średnio legalne. Państwo "widzi: najprostsze rozwiazanie, jest facet, jest kobieta, pewnie będzie dziecko, trzeba uregulować to prawnie, a nie bezie przecież wyszczególniało do jakiego wieku itp. itd 

Ja mam to gdzieś, ani za ani przeciw nie jestem, tłumaczę tylko jak funkcjonują pewne założenia. Zwłaszcza w krajach konserwatywnych, w których nie widzi się powodu dla którego coś zmieniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
49 minut temu, Gość gosc napisał:

Co wy macie z tymi fobiami ?

Ja mysle, ze ona sie ich nie boi , ona sie ich brzydzi 🙂

No i co z tego, że się ich brzydzi? Ja np. brzydzę się kobiet w ciąży i matek karmiacych. I co? Mam chodzić i mówić, że powinno się im odebrać jakies prawa, zabronić chodzić po ulicach itd?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a mi tam wszystko jedno co robia geje i lesbijki, niech sa małzenswem, ale wychowywanie dzieci to juz przesada, bo co one widza, beda wychowywane w przekonaniu ze to normalne i ze tak ma byc i tez beda gejami/lesbijkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
47 minut temu, Gość gosc napisał:

Czemu nie ? Sa kobieta i mezczyzna, a to kobiety i mezczyzni zawieraja malzenstwa 😉 

Osoby tej samej plci co najwyzej moga zawrzec zwiazek cywilnoprawny.

Ale są ślepą uliczką ewolucji. Nie spłodzą dzieci. Tak samo jak homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Wice co mówi mój kolega który jest gejem ? 

Wszystkie te marsze równości  są obleśne!!! a adopcja przez pary homo powinna  być zakazana bo dziecko  powinno mieć mamę i tatę . 

 

A jak nie ma mamy i taty, to jest gorsze nawet, jak ci rodzice nie żyją, to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"To przydziel rodziców każdej siericie i po tatusiu dzieciom których ojcowie nie płacą ba nie alimentów itp "

Tak jasne  bo przecież geje sa świeci  i jak będzie 2 homo to na 100 % będą idealnymi rodzicami . Puknijcie sie w leb z tym ciągłym idealizowaniem  gejów .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×